Arama sonuçlarınız

1. Manga34TR

Eskilerden kim kaldı?

Selam dostlar gece gece birden eski günlerin aklıma gelmesiyle foruma giriş yaptım ve 7. yılımı doldurduğumu gördüm. Eskilerden kimse kaldı mı?
  2. Manga34TR

Hata mesajı ekleme

Dostlar benim böyle bir skriptim var buna hata mesajı eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ? Örneğin oyuncunun 1m parası olmayınca yeterli paraya sahip değilsin mesajı gönderecek command /levelal: trigger: if player's money is greater than or equal to 1000000: remove...
  3. Manga34TR

Çözüldü

çözüldü.
  4. Manga34TR

Play.SpaceNW.net | Türkiyenin İlk Uzay Temalı Factions Sunucusu | Raid | Bounty | Özel Büyü | Gelişmiş Boss | Gelişmiş Anti-Hile | Gelişmiş Rütbe |

Sunucu 15 Tatilde tekrardan aktif olacaktır beta sürecinde bize katılan herkese teşekkürler! Sunucumuzun Kopyalanabilir IP Adresleri: Play.Spacenw.net Play.Spacenw.net Websitemiz: www.spacenw.net Discord Sunucumuza www.spacenw.net sitesinden ulaşabilirsiniz.
  5. Manga34TR

Yardım Geç Bağlanma

Çözüldü
  6. Manga34TR

Yardım Bannerboard gözükmeme sorunu

Selam dostlar, sunucuma resimler eklemek için Bannerboard isimli plugini kullanıyorum ancak ilk başta ayarladığım zaman gözüküyor daha sonra gözükmemeye başlıyor resimdeki gibi gözüküyor bunu nasıl çözebilirim ?
  7. Manga34TR

Tabela Ench Plugini

Selam dostlar,level ile enchant basabilme plugini arıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Normalde Enchant Shop kullanıyordum ancak keskinlik 10 vs. basılmıyor.
  8. Manga34TR

Yardım EzRanksPro ve PermissionsEx sorunu

Çözüldü.
  9. Manga34TR

Yardım Crazy Enchantments Türkçeleştirince çalışmıyor

Selam dostlar,Crazy Enchantments isimli pluginin enchantments.yml dosyasını Türkçeleştirdim ancak bunu pluginin içine atınca çalışmıyor,reload atıncada hata veriyor config'de nerede hata yapmışım bakabilir misiniz? ( Hata fazladan tırnakmış az önce farkettim :D ) Info: Name: '&c&lÖfke...
  10. Manga34TR

Yardım Otosat Skript Hatası

Arkadaşlar bende böyle bir skript var her şey düzgün çalışıyor ancak 640 lapis olunca satmıyor ve /sk reload all yapınca bu hatayı veriyor https://i.hizliresim.com/lQ4kBJ.png Skript de bu
  11. Manga34TR

AkyzNetwork l HCFaction Türkiyede İlkl 1.8.X l 100 Slot l Gelişmiş Anti-Hile l Takas-Report -Kasal

Sunucumuz Türkiyede ki Oyuncuların Daha Farklı Server Türleri Görüp Oynaması Amacıyla Açılmıştır. Konunun Tamamını Okuyunca Sizde Farklılığı Görecek Ve Sunucuyu Seveceksiniz. İp: Play.AkyzNW.com Site: http://akyznetwork.mc.tc/ Sürüm 1.8.X * 8GB Ram * 100 Slot * Türkiye Lokasyon * Gelişmiş...
  12. Manga34TR

Pine Valley Asylum|Korku Haritası-Custom Map 1.11

Öncelikle Bu Benim İlk Korku Haritam.Dolayısıyla Bazı Eksiklikler Vs. Olabilir Affola Umarım Beğenirsiniz :) Hikaye: 1900'lu Yılların Başında,Paranormal Ve Dehşet Dolu Olayların Yaşandığından Dolayı Kapanan "Pine Valley" Akıl Hastanesini Araştırıp Sırları Gün Yüzüne Çıkartacaksın.. Kurallar...
  13. Manga34TR

Korku Haritası İçin İsim Ve Hikaye

Selam Dostlar! Aklımda Çok Güzel Bir Korku Haritası Fikrim Var 2-3 Farklı Dile Vs. Çevireceğim Şimdiden Resourcepack Yapmaya Vs. Başladım Ufaktan Korku Temalarını Falan Topluyorum Ancak Aklımda Çok Fazla İsim Ve 3-4 Tane Hikaye Var Karar Veremiyorum.Hikayeler Pek İç Açıcı Gelmiyor. Mantıklı...
  14. Manga34TR

Konuyu Silebilirsiniz.Server skyblock olcak

SERVER SKYBLOCK OLUYOR
  15. Manga34TR

|Minecraft Timelapse Build|Modern Villa|Hızlandırılmış Video|By Manga34|

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Yaptığım Evi Göstericem İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum Yapımı 45Dk Sürmüştür Videoyu Hızlandırdım Daha Videolar Gelecektir Iyı Seyirler^^ Buda Resim
  16. Manga34TR

Tnt Patlamama Sorunu Bir Bak Pls..

arkadaşlar serverimde tnt patlamıor gameruleler açıkn ayrıca muliverse-core'dende ayar yaptım hala aynı essentials ile ilgili sanırım ne yapmalıyım?
  17. Manga34TR

Yeter Artık Cdkeyspot Yüzünden Oyunun Zevki Kalmadı!

ya arkadaşlar yeter artık ya cdkeyspot yüzünden kalitesiz ve abi oyuncularda artık mcsg gibi serverler giriyor.Herkes hack bu yüzden oyunun zevki kalmadı!
  18. Manga34TR

Citizens 2 For Sentry Hatası Bir Bak..

arkadaşlar uzun zamandır bu plugini arıyorum sonunda buldum ama son sürümde trait sentry diyorum error veriyor çalışan versiyonu olan varmı Lütfen
  19. Manga34TR

Minecraft'ta Nasıl Kendi Sinemanızı Yapabilirsiniz! Konuya Bak Öğren!

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Cinema Pluginini Tanıtıcam Artık Sinemanızı Yapa Bileceksiniz. Kolay Bir İşlem Aslında Videomu İzlerseniz Anlarsınız. Sesim Biraz Kötü Gelmiş Olabilir Kb'yın. Videodaki Komutlar: ################### 1./Cpos1 2./Cpos2 3./csave 4./cplay ################## Buildi...
  20. Manga34TR

Mineplex Ultra Aldıktan Sonra Server Menü Hatası Bi Bak..

Arkadaşlar Ben 2gün önce mineplex'de Ultra Aldım.Şuanda arkadaşla beraber oynayamıyoruz nedense server menüde eskiden 57'e kadar vardı şimdi 35 ve arkadaş lobby 5'de diyelim bende server menüden lobby 5 seçiyorum ama aynı yrde olmuyoruz bu ultra aldıktan sonra oldu ne yapmalıyım??
  21. Manga34TR

CdKeySpot Yalanı Konuya Bakmadan Emek Harcamayın!

CdKeySpot Kullanıcıları DİKKAT! BUNU OKUMADAN GEÇMEYİN!! CdKeySpot 100 Entry'de Sadece Premium Hesap Veriyor Ya Sahibi Şifre Değişirse? Diyelim 400 Veya 800 Entry Yaptınız Şifre Ve E-postayı'da Veriyor.Ama O Hesaplar 3 Veya 4 Ay İçerisinde Kapanıyor.Peki Ya Neden? Bu Hesaplar CC Ile...
  22. Manga34TR

|The Last Of Us Minecraft Filmi |Türkiyede Ilk Çeken Biziz!

Merhaba Arkadaşlar Bayadır Uğraştığımız The Last Of Us Minecraft Filmini Sonunda Çektik! İlk Filmimiz Olduğu İçin Bazı Failler Vb. Olabilir Ayrıca Türkiyede İlk Çeken Biziz Hatta Fazla Araştırmadım Dünyada Bile İlk Çeken Biz Olabiliriz.(Abartma Mode On :D ) Sesimiz Konusunda Bizi Yargılamayın...
  23. Manga34TR

Manga34|Kaliteli Videolar|Günlük Video|Yüksek Kalite|Filmler|Plugin Tanıtımları|

Manga34 Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Youtube Kanalımı Tanıtıcam Tamamen Sizin Eğlenmeniz İçin Kurulmuştur.Video Çekmeyi Seven Birisi Olduğum İçin Yaz Yatili Boyunca Günde 2-3 Video Koyucam.Kanalımız Sizlere Tamamen Hizmet Vermek İçin Kurulmuştur.Kanalımızda Video Olarak şu an...
  24. Manga34TR

|Epic Seed|1.7.9-1.7.5|6 Tapınak|4 Köy|2 Dungeon|Köylerde Toplam 023 Elma|End Portal|Mineshaft|

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Süper Bir Seed Vereceğim... Seed:686298914 Koordinatlar: Village with Diamonds & Tools: x: (-151) y: (72) z: (236) NPC Village with Iron Armor & Tools: x: (-323) y: (75) z: (1039) Desert temple: x: (-184) y: (73) z: (648) Desert temple: x: (-500) y: (74) z...
  25. Manga34TR

Manga34 Plugin Tanıtım PvP Modlu Mc Hungergames MiniGames Adventure Çekiliş Map Ve Daha Fazlası!

Plugin Tanıtımı Modlu Minecraft Hungergames Adventure Maplar Minigamesler HerobrineChamber FTB Ve Daha Hepsi! 30 Abone'de Premium Minecraft [Mojang.com'dan] GTA IV cs:go Çekilişi http://www.youtube.com/user/Manga34GamesTR Abone Ol Grafiker İhtiyacım Yok Yavaş Yavaş Ayarlıyoruz. Eğlence İçin...