Arama sonuçlarınız

1. Ahmetreyiz18

Keyubu server için ORTAK arıyorum.

Maliyeti yarı yarıya bölecek, pluginden anlayan, güvenilir, serverin basina gececek ortak arıyorum. Serveri keyubudan almayi dusunuyorum. Serverla ilgilenecek zamani olan arkadaslar yazsin.
  2. Ahmetreyiz18

[İstek] Sınırsız Efekt Permi

Merhaba Arkadaşlar, Ben Irk Sistemi Yapmayı Düşünüyorum. Bir Irka Hız Vercem Mesela, Bu Permlerle Mümkün Mü ? Mesela Bir Grupa Hız Permi Yükleyebilirmiyiz ?
  3. Ahmetreyiz18

[AntiBot] Aynı anda tek ağdan tek giriş mümkün müdür?

-- Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Plugin Arıyorum. Ama Bulamadım. Bu Botlardan Kurtumanın Tek Yolunun O Olduğunu Düşünüyorum. Mesela Ben Servere Girdim. 2. Minecraftı Açtım. Ama O Minecraftta Servere Girmeden Hata Vericek. Aynı Bilgisayardan 1 Daha Giremezsın Diye Bu Mümkün Mü Ve Bot Saldırılarını...
  4. Ahmetreyiz18

[İstek] Mypet Plugin Yardım Edin !!

Arkadaşlar Mypet Plugini Serverimde çalışmıor 1.8'den 1.6.4 e kadar tüm sürümleri denedim olmadı sizce neden ? başka bir plugin mi gerekiyor söylerseniz sevinirim !!!
  5. Ahmetreyiz18

KanDeryasi.Nitrado.Net | Survival'da Değişik Bir Tarz | Şans Kutusu / Köylü Ticaret / İpeksi Spawner

Sunucumuzun Sürümü 1.7.x - 1.8.x'tir. Sunucumuz 7/24 Onlinedir Sunucumuzda Portallar Kaldırılmıştır /warp Komudu Geri Getirilmiştir Sunucumuzda Ban, Mute, Jail Ve Vergi Gibi Ceza Sistemleri Uygulanmaktadır Sunucumuzda Bug Bulup...
  6. Ahmetreyiz18

[Sorun] Servere Texture Pack Yükleme/ Çözüldü !!

Merhaba Arkadaşlar Ben Serverime TexturePack Yüklemek İstiyodum. Bunun Sadece Mediafire Den Olduğunu Duydum Bende Assest pack.png dosyalarını Zipe Attım Upload Ettim Media Fire Ye Sonra Linki server.properties teki resource.pack= olan yere yazdım şimdi servere giriorum yüklenio olarak gözüküo...
  7. Ahmetreyiz18

[Survival] Server Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Benim Serverim Survival Fakat Denizden Sürekli Güç 4 Yaylar Oltalar Çıkıp Duruo Balık Çıkmıo Hatta Ben Viplere Ne Vericem Şimdi Şuna Bakın ... Lütfen Yardım Edin Yaaa ...
  8. Ahmetreyiz18

[Multiverse Portal Sorunu] Yardım Edin Acil !!

Merhaba Arkadaşalr Acil Yardımınıza İhtiyacım Var ! Ben market ve market2 diye bir portal oluşturuyorum sonra market i seçip /mvp modify dest -p market2 yapıorum fakat bir hata veriyor Hata: Looks Like You Forgot Or Added An Extra Parameter. Please Try Again, Or See Our Wiki...
  9. Ahmetreyiz18

[İstek] Komutlu Portal

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Plugin Arıyorum Mvp Gibi Fakat Portaldan Geçince Komut Girilicek Mesela Portala Girince warp orman veya /home gibi bişi olucak varmı böle plugin ?
  10. Ahmetreyiz18

[Çözüldü] [AnimatedNames] Tab Sorunu

Arkadaşlar Yukardaki Resimde Soldaki Prefix Tabda Tam Olarak Çıkmıyo Yarım Çıkıo Bunu Nasıl Düzenlerim !!
  11. Ahmetreyiz18

[GroupManager] Renk, Şekil Sorunu !! Acil.

Arkadaşlar Şu Groupmanagerde grup prefixlerine &l, &m gibi şeyleri Başka bir plugin mi gerekiyor. sizce ?
  12. Ahmetreyiz18

[Çözüldü] / [ScoreBoardStats] Ayarlı İstek !

Beyler, Bayanlar Elinizde Hazır Scoreboard varmı hazırlanmış ben yapıyorum hep hatalı çıkıyorda da !
  13. Ahmetreyiz18

[İstek] Claim Atma Plugini !!

Merhaba Arkadaşlar, Grief Prevention Plugininde Nasıl Komutla Claim Atılır Veya Komutla Claim Atılabilecek Başka Bir Plugin Varmı Acil Lazım !!!
  14. Ahmetreyiz18

[Fly] Fly Yasaklama ^^

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Bölgede Fly'ı Kapamak İstiyorum Yani Fly Yetkisi Olan Vipler Felan O Bölgede Veya Dünya'da Uçamasın İstiyorum Nasıl Olur ?
  15. Ahmetreyiz18

[GriefPrevention] Yetki Sorunu !!

Arkadaşlar Ben Server Kuruyorum Rütbeli Olucak Her Rütbenin Başka Özelliği Felan İşte. 3. Rütbeye Altın Kürekle Claim Atma Yetkisi Vermek İstiyorum Ama Yetki Vermediğim Halde Diğer Tüm Rütbeler De Altın Kürekle Claim Atabiliyor ! Bu Yetki Sorunu Bir Kaç Pluginde de Var Lütfen Yardım Edin !!
  16. Ahmetreyiz18

ScoreBoardStats ScoreBoard İsteği

Selam Arkadaşlar bn bu aralar hardfaction projesiyle uğraşmaktayım (survival tarzı faction yani türkiyede sayısı azdır) arkadaşlar bnm için scoreboard ahzırlayıp config dosyasının içeriğini atarmısınz bir örnek veriim aşağıdaki resimdeki gibi güzel olsun arkadaşlar aynısı değil tabi şimdiden...
  17. Ahmetreyiz18

[İstek]Mypet

arakdaşlar sizden iiki tane isteğim var öncelşkle bn mypeti indiriyorum serveri çalıştırorum indirmeden önce /mypet yazınca bilinmeyen komut çıkıodu fakat indirdikten sonra hiçbir şey çıkmıo bütün sürümleri denedim sw 1.7.x ve 1.8.x sürümünü sahip yarıdmcı olabilirmis
  18. Ahmetreyiz18

İstek Gelimiş Faction Plugini Yardımmmmm

Arkadaşlar bi faction plugini vardı sonoyuncu da bunu kullanıyordu hani mesela bi klan kuruosun birini alıosun klana /f promote isim yapmadan o klandaki kişi klan evini kıramıyor ya o hangi faction lugini nasıl bulabilirim Arakdaşlar 1. konuya kimse göz atmadı 2 . yi açtım
  19. Ahmetreyiz18

[İstek] Gelişmiş Faction Plugini

Arkadaşlar bi faction plugini vardı sonoyuncu da bunu kullanıyordu hani mesela bi klan kuruosun birini alıosun klana /f promote isim yapmadan o klandaki kişi klan evini kıramıyor ya o hangi faction lugini nasıl bulabilirimyardım etmeyecekmisiniz
  20. Ahmetreyiz18

[İstek] Şans Kutusu Plugini

Byler Aşağıdaki şans kutusu plugininin adını bilen varmı lütfen çok acil lazım ...
  21. Ahmetreyiz18

YumurtaCraft / 1.7.2 / FACTİON / MİNİGAMES / ARSALARDA FLY / BOSS / MİNİBOSS

!!! Online !!! Haftada 3 Event: Hafta İçi Bir Kere + Cumartesi Pazar. İlgili Yetkililer: Hiçbir Hatayı Hakareti Affetmeyiz. 0 Lag Garantisi: Nitrado İle 0 Lagg Garantisi. MiniBoss: Bu Boss Normal...
  22. Ahmetreyiz18

[İstek] Görünmez Olma

Arkadaşlar Ben Bişi İstiyorum Plugini Varmı bilmiyoum mesela bi item elimde sağ tı yapçam belli bi süre görünmez olucam belli bir süre sonra tekrar kullanabilecem varmı böle plugin
  23. Ahmetreyiz18

Şampiyon Galatasaray !!!

Şampiyon Galatasaray Yorumları Alalım...
  24. Ahmetreyiz18

[Sorun]CommandBlock

selam arkadaşlar bn bi server kuruorum server.pro... dosyasında commandblocku açsamda olmuo çaışmıo komutu yazıorum olmuo hangi pluginle ilgili olabilir çok lazım
  25. Ahmetreyiz18

İlginç OLaylar burada Kanalımıza Abone olun Bütün Dehşet İçerikli OLaylar Bu kanalda Abone Olun..

Intromuz: İlginç Olaylar Korku İçerikli Olaylar Bilinmeyen Gerçekler Korku Teorileri Veee Dünya üzerinde yaşanmış kimsenin bilmediği izemli olaylar Abone Olun Sizde Gerçeği Yaşayın Kanal: https://www.youtube.com/channel/UCLy3T4YiX0G1CuoJXoguCzA