Arama sonuçlarınız

1. Z

Craftrise Scripti 2015

Resmi satış platformu değillerse neden script satışı yaptılar :D
  2. Z

Website Script İstek

Yeni scriptler de çıkıyor onlar görür diye açmıştım konuyu teşekkürler
  3. Z

Website Script İstek

Merhaba konuyu yanlış yere açmış olabilirim özür diliyorum.LeaderOS ve craftweb dışında herhangi bir minecraft website scripti alacağım konunun altına sitenin özellikleriyle yanıtlar mısınız ücreti neyse alacağım ücretten yana sorun yok.Teşekkür ediyorum.
  4. Z

Craftrise Scripti 2015

Kocaman server markası beni mi kandırıcaklar diye sorgusuz sualsiz almıştım :) Ama öyle oldu biraz
  5. Z

Craftrise Scripti 2015

Websitelerinden ticket atıyorum ve verdikleri cevaba bakın "Merhaba internetten araştırarak bulabilirsiniz." Bu açıklamayı yapan 'Spelay ' adında yardımcı tahminimce aldığımda böyle bir yetkili yoktu üstelik kendisinin bilgisi de yok çünkü en üst yetkililerden aldım. Yaptıklarının farkında...
  6. Z

Craftrise Scripti 2015

Çok ama çok teşekkür ederim iyi ki sizin gibi iyi insanlar var :)
  7. Z

Craftrise Scripti 2015

Söylediğiniz kişiyle irtibata geçip durumu anlattım lakin kendisi cevap vermiyor :(
  8. Z

Craftrise Scripti 2015

Valla bilmiyorum bu scripti aldığımda craftwebden pahalıydı leaderostan da pahalıydı ben sonuçta craftrise markası diye aldım hiçbir destek falan beklemiyorum scriptle ilgili sadece sql dosyasını alsam yeterli benim için
  9. Z

Craftrise Scripti 2015

Çok teşekkür ederim hemen dediklerinizi yapıyorum
  10. Z

Craftrise Scripti 2015

@İnfumia bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?
  11. Z

Craftrise Scripti 2015

Craftrise yetkililerine nereden ulaşabilirim bilgisi olan var mı?
  12. Z

Craftrise Scripti 2015

kim alıcan yeni script hacı ya çok pahalı craftwebe kim 400 vericek bir de değse diycem ki eyw önceden alışveriş yaptım parayı aldıktan sonra ilgilenmiyorlar leaderos var o iyi gibi ama craftriseye ulaşmaya çalışıcam
  13. Z

Craftrise Scripti 2015

orayı da kapattılar gereksiz meşgul etmeyin diye :D nereden ulaşabilirim başka
  14. Z

Craftrise Scripti 2015

Bence mutlaka bir yedeği vardır ve dosylar delimde sadece .sql dosyası lazım mysqlin içine atmak için
  15. Z

Craftrise Scripti 2015

Neden iletişime geçemem anlamadım
  16. Z

Craftrise Scripti 2015

Bilmiyorum forumlarına yazdım konuyu kaldırdılar
  17. Z

Craftrise Scripti 2015

Craftrise yetkililerinin yapmış olduğu bir website scripti vardı 150 tlye almıştım serverim için dosyaları duruyor ancak database.sql dosyasını kaybettim yetkililer ile iletişime geçemedim buraya konu açayım dedim şimdiden teşekkür ederim :)
  18. Z

* Nexuscraftmc.nitrado.net [1.7.x] ==> Faction Lapissiz Emek Server *

Server IP:NexusCraftMC.Nitrado.Net Web Adresi:NexusCraftMC.tk Versiyon:1.7.X Açık Arttırma Sistemi Boss Görev Sistemi Otomatik Yenilenen Hammadde Tabela İle Repair Hergün Çeşitli Eventler /kit Dia İle Saat Başı Dia Alma Edit Satılmamakta PvpArena Gibi Bölgelerde Enderpearl Atılmamakta...
  19. Z

Youtube Kanalımız

http://www.youtube.com/user/ThunderfullGaming Yeni youtube kanalımız destek olunuz
  20. Z

Youtube Kanalımız

http://www.youtube.com/user/ThunderfullGaming Arkadaşlar yeni kanalımıza destek olunuz
  21. Z

Youtube Kanalımız

http://www.youtube.com/user/ThunderfullGaming Arkadaşlar yeni açıldık destek olunuz
  22. Z

Minecraft Premium Satilir 2 TL İletişim Skype:Grighton0042

Minecraft Premium Satilir 2 TL İletişim Skype:Grighton0042
  23. Z

Solmaz Hosting Bilgilendirme

haram olsun paralarım
  24. Z

1.6.2 Server Benden..!

Beyler Minecraft Server Almak İçin Ortak Lazım Skype:Grighton0042
  25. Z

Güncelleme Minecraft 1.6 Ön-Gösterim!

SlimeCraft Kazanmak İcin Savas 7/24 Online 46.105.181.128 Bekleriz:ortalama.Builder,Reklamci,Rehber Alimi Vardir