Arama sonuçlarınız

1. cocukcocuk13

>>> Lina Network >>> play.LinaMC.com >>> BOSS| MESLEK MARKET| GELİŞMİŞ İKSİRLER| VE NİCESİ <<<

Şunu atlamışım. /bilgi yerine /yardim yazmayı deneseydiniz keşke. Ayrıca spawnda YARDIM adında bir npc vardı sağ tıkladığınız zaman oyuncular için hazırlanan rehbere ulaşacaktınız.
  2. cocukcocuk13

>>> Lina Network >>> play.LinaMC.com >>> BOSS| MESLEK MARKET| GELİŞMİŞ İKSİRLER| VE NİCESİ <<<

Tüm sistemlerimiz değişti. Kasa sistemimiz, Buildlerimiz, Rütbe sistemimiz, Yeni özellikler ekledik şu an unuttuğum çok yenilik var. Orman buildini benim işim olduğu için arkadaşıma yaptırdım. Sunucuyu verdiğimiz reklamda belirttiğimiz tarihe yetiştirmek için değiştiremedik. Sonradan oylama...
  3. cocukcocuk13

Yeni featherboard ekledik. Prefixleri düzenleyeceğim. Konu tasarımına gelince bütlerden sonra ona da bir el atacağım :). Teşekkür ederim yorumlarınız için.
  4. cocukcocuk13

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Ufak bir saldırı yediğimiz için whitelist açmak zorunda kaldık. Alımları discord üzerinden gerçekleştireceğiz. Oyundan /dc komutu ile discordumuza gelebilirsiniz.
  5. cocukcocuk13

Ne gibi mesela? Eklenmesini istediğiniz, eklense güzel olur dediğiniz şeyleri yazarsanız çok memnun oluruz.
  6. cocukcocuk13

play.karluknw.com | Hilesiz Faction | KAPANMA RİSKİ YOK! | KOLAY KASILMA | VIP çekilişleri | Yarı-OP | 1.8.X - 1.12.X |

Konu tasarımı güzel. Buildler de hoş. Fakat sunucuyu yeteri kadar anlatamamışsınız.
  7. cocukcocuk13

Yardım War Değiştirince Sunucu Çöküyor

Orman haritasını hazır aldıysanız harita sürümü 1.8e uygun olmayabilir.
  8. cocukcocuk13

play.TrollFaction.com Sunucu Oylamaları | Oyla ve Vote Kasası Anahatarına Sahip Ol!

Merhaba arkadaşlar, TrollFaction sunumuz için oylamaları buraya atabilirsiniz. Oylama sonucu verilecek hediyeler: - VotaKasası Anahtarı Sunucumuzun Gamer Forumdaki konu linki: TrollFaction Nasıl Kullanırım? - Sunucuya girip /vote yazdıktan sonra sohbete gelen kodu bu konu altında...
  9. cocukcocuk13

Sene 2020 Sunucu sıfırlandı. Konu tasarımı baştan sona değişti. Yeni tanıtım videosu çekildi. Hile sistemi güncellendi. Buildler değişti. Rütbeler değişti(yeni rütbeler eklendi). Lapis sitemi değişti. Kasa sistemi güncellendi. Web sitemize canlı destek eklendi. Yorumlarınız bizim için çok...
  10. cocukcocuk13

TECHNOTROLL MINECRAFT FACTION SUNUCUSU TROLLFACTION AÇILDI

Kayıt olurken kullanıcı adını ve şifreni büyüklü küçüklü doğru yazdığından emin ol Yorumun için saol. Serverı gece 1.8 e cevirdik yenilikler geldi. Servera bi gelip göz atmanı isterim. Önerilen tanıtım videosunuda izleyip görebilirsin Server Güncel yenilikler eklendi !
  11. cocukcocuk13

Pluginler şu anda tam diyebilirim. Yorumun için teşekkürler. Teşekkür ederim. Hasta olduğum için giremedim. O yüzden olabilir. 1. dediğin şeyi düzelltik. 2. Boss yapacağız. 3. TNT yapımını kolaylaştırabiliriz.
  12. cocukcocuk13

kral olmak için 100m gerekmiyor.! Hile kullanımı serbest değil bir çoğu hileler engelli! Yorumun için teşekkür ederim Bayram özel sitemizdeki ürünler %50 indirimdedir. Sunucu güncel ektinlikler devam ediyor
  13. cocukcocuk13

Yorumların için teşekkür ederim. Yapılar tamamen bize ait. Yeni rütbeler eklenicek (aklımızda) Genel olarak yorumların için teşekkür ederim dikkate alacağım.
  14. cocukcocuk13

Teşekkürler Sunucu kaldığı yerden devam ediyor. Güncel
  15. cocukcocuk13

yorumun için teşekkür ederim. Sunucu rami 16 gb oldu.
  16. cocukcocuk13

Yorumun için teşekkür ederim. Elimizden geldiğince yenilikler eklemeye çalışıyoruz.
  17. cocukcocuk13

20 kişiye indirmemizin sebebi sunucu ramini yükselticez o yüzden sadece 1-2 günlük kusura bakmayın teşekkür ediyorum Sunucu rami 4'ten 8'e çıkarıldı. Hile koruması geldi(konu içinde videosu mevcut.) Buglar giderildi.