Arama sonuçlarınız

1. jackjapool

Yardım Skript GUİ Yardım

Nasıl yani ?
  2. jackjapool

Yardım Skript GUİ Yardım

Teşekkürler Dikkate Alacağım Fakat Skripti 2 Dakikada Yazdığımdan Dolayı Hata olması normal :) Ama Hata orada değil blocku variableden oluşturmaya çalışıyorum
  3. jackjapool

Yardım Skript GUİ Yardım

Güzel Bir Proje Üzerinde Çalışıyorum GUİ Biraz Sıkıntı Çıkartıyor Kısa Yolu Varmı Diye Yardım Almaya Geldim Yoksa Yaklaşık 350 Tane Farklı Gui Oluşturmak Zorunda Kalıcam Sorunun mantığı şu şekilde fakat yapmak istediğim sistem bu değil mağaza skripti mantığında guili bir skript yazdım fakat...
  4. jackjapool

Eclipse Plugin Kodlamada Sorun

SelamınAleyküm İyi Forumlar Plugin Kodlama işlerine felan Merak Saldım İnternetden Bir Video İzledim Videodakilerin Aynısını Yazdım (Mantığı Kavramak İçin) Fakat Plugini Export Ettiğimde Plugin Çalışmıyor test.jar Plugin dosyalarının içinde duruyor fakat klasör oluşturmuyor oyunda /sa yazıncada...
  5. jackjapool

Lutfen yardım edin

Pardon Dikkatli Bakmamışım.
  6. jackjapool

Lutfen yardım edin

Kodu İncelesen Keşke command /randomlocation [<text>]: /randomlocation set bu kadar
  7. jackjapool

SK Yardım

Evet Çalışmadı. https://www.skunity.com/search?search=region#Regions At Burada Böyle Gösteriyor SK Hata Vermiyor Ama Çalışmıyor O Bölümden Sonrası Güncel + Güncel + @Blueyescat
  8. jackjapool

[SKRIPT] Mute / OtoMute / SohbetiKapat Skripti v1.0 | Lütfen hataları bize bildiriniz .. |

Bu Tür Skriptlerde Cümle İçinde Küfür Olmasa Bile Otomatik Mute Atar Örn. Koç Yazmaya Çalış Anında Mute Atacaktır
  9. jackjapool

[Doğrumu] Skript (Veriable) ile süreli VIP vermek!

Peki Sen Şöyle Düşün Sunucuda 30 40 Kişi Var Her 1 Saatde Bir Tüm Oyuncuları Seçecek Ve Bu Komutları Uygulayacak.
  10. jackjapool

SK Yardım

CÜMLETEN SELAMINALEYKÜM HAYIRLI GECELER ; SKRİPTLE İLGİLİ 2 TANE SORUNUM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİRİM on break of stone: if name of player's tool is "{@1}" or "{@2}" or "{@3}" or "{@4}" or "{@5}": if "%region at player%" contains "lapiss": BU KOD DA OYUNCU LAPİSS REGİONU İÇİNDE...
  11. jackjapool

[Doğrumu] Skript (Veriable) ile süreli VIP vermek!

Every 1 Hour Yerine Neden 1 Day Vermedin Sunucuyu Yormaması Bakımından
  12. jackjapool

Nasıl yapacağım.

command /sa: trigger: {lapis.%player%} is set: {lapis400.%player%} is not set: if {lapis.%player%} is smaller than 400: send "&b400e&c Daha Yaklaşmamışsın." to player {lapis400.%player%} is true: if...
  13. jackjapool

(OVTR) Eski Çağ Savaşları ALIM.

Sizinle İleişime Geçiceğim.Bu Hafta Yoğunum Fazlasıyla Sakinleşince Sunucuda Testler Yaparız. Hevesinizi Kırmak İstemem Fakat Herkezin 1 Şansa İhtiyacı Olduğuna İnanırım.Size De Bu Şansı Vereceğiz... Herkezin 1 Şans Verilmesi Tarafındayım Fakat Üslubunuz Ve Düzensiz Mesajınızdan Dolayı Maalesef.
  14. jackjapool

(OVTR) Eski Çağ Savaşları ALIM.

Öncelikle SelamınAleyküm Hayırlı Forumlar. Yaza Hazırlayacağımız OyunVadisiTR Sunucumuz İçin Yetkili Kişilere İhtiyaç Duymaktayım.Sebebi İse Tek Başıma Pluginler,Skriptler Ve Map İle Uğraşamayacağım İçin Ve Map Konusunda Hem Fikir Hem Tasarım Olarak Kötü Olduğum İçin Builder/Mimar Aramaktayım...
  15. jackjapool

Skript Fikirleri.

Bende De Aynı Sorun Var Map De Sıkıntı Yaşıyorum Tek Başımayım.Npc Görev Sistemini Ben Kendim Villager Oluşturarak Yaptım.SK İle Zombie Gibi Moblarda Eklenir Herhalde.
  16. jackjapool

Skript Fikirleri.

Neden Acaba ? :O Teşekkürler :)
  17. jackjapool

[ICSK-1] Kaliteli ve rahat ayarlanan, lagsız, hareketli SLOT LOCK skripti!

Güzel Skript,Geçen Yaz Da Benzeri Yapılmıştı.
  18. jackjapool

Skript Fikirleri.

Kusura Bakma.Gereksiz Ve Saçma Geliyor :(
  19. jackjapool

Skript Fikirleri.

Büyük Çaplı Biyolog/Görev Sistemi Yapmaya Başlayacam Aslında Fikir Güzel.Metin2 Biyolog Görevindeki Gibi ;)
  20. jackjapool

Skript Fikirleri.

SelamınAleyküm İyi Akşamlar; Arkadaşlar Çokda İyi Olamasamda Skript Kodlamayı Biliyorum Fakat Aklıma Ne Tür Skriptler Kodlamam Gerektiği Hakkında En Ufak Bir Fikir Bile Gelmiyor.Buraya Yapılsa Güzel Olur Tarzı Skript/Plugin Fikirlerinizi Yazabilirseniz Çok Sevinirim.
  21. jackjapool

[İSTEK] Bir Mobu Öldürdüğünde...

Boss'a Yapacaksan Her On Damage de Attacker'a 1Puan Verirsin En Yüksek Puan Oluşana İtemleri Verirsin Bu Mantıkla Yapılabilir
  22. jackjapool

Skript Bir Kaç Yardım Lazım :)

on break of iron ore: cancel event set event-block to air drop 1 iron ingot at location of event-block give 1 xp to the player damage tool by 1 on break of gold ore: cancel event set event-block to air drop 1 gold ingot at location of event-block give 1 xp to...
  23. jackjapool

İSTEK SK

dene ama hangi skript pluginleri lazım onu bilmiyorum
  24. jackjapool

İSTEK SK

Tamam Hemen Onuda Yapıyorum every 1 minute: "%hour%" is "17" "%minute%" is "30" loop all players: send "Etkinlik Başlıyor Hepiniz Teleportlancaksınız." to loop-players wait 10 second teleport loop-players to {eventyeri} give...