Arama sonuçlarınız

1. F

Konu silinsin.

Yıllar önce bir youtuber de beni 25 TL dolandırmıştı. Birkaç ay önce kanalını arattım ve fark ettim ki biri beni dolandıran kişiyi dolandırıp kanalını çalmış. Elbette Eren'in başına da daha beteri gelecektir. O günü bekliyor olacağız.
  2. F

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

An itibariyle 1.16.1 çıkar ve biz Spigot/PaperSpigot'un Mojang'a yetişmesini beklemeye devam ediyoruZzZ... Netherrite'ınız bol olsun! :netherite:
  3. F

Topluluk Ürünü Discord2FA

Güzel eklenti. Başarılar dilerim.
  4. F

Portal DEV REHBER | Minecraft'ta Mimarlık Nasıl Yapılır? - Altın Kuralları Nelerdir? - Artık Siz de Mimar Olabilirsiniz!

Faydalı konu. Sunucumun haritalarını yaparken yararlanacağım. Teşekkürler yazdığınız için.
  5. F

Yardım Oyuncu Klonları Kalıyor

Hile koruma eklentisinden kaynaklanıyor diye biliyorum. Aynı sorun bende de var. Hile korumanın adı ne?
  6. F

1.15.2 En Güncel Sürümde(Rehber Alımlı) En Güncel Survival Sunucu SquidSurival

Konu tasarımınızı güzelleştirmenizi ve kendinize domain alıp hostların reklamını yapan tayfadan sıyrılmanızı öneririm. Başarılar.
  7. F

10 K Aboneye Özel Texture Pack - Kaptan Pilot

3 bin abone varken görmüştüm seni ilk. Vay be nereden nereye...
  8. F

yapsavun.com | konu arşive taşınabilir. | seneye belki tekrardan?

Bir 2b2t olabilir mi bilemeyiz bunu zaman gösterir ama başarılar dilerim.
  9. F

Crash Yeni çıkan açık! HERKES KONUYA

Ben ayarı aynen öyle yaptım ama oyuncu rolündeyken yani yetkim yokken denediğimde gene hata verdi. Allah'tan sunucu çökmüyor. Çökse bir de bununla uğraşacağız. Ben çareyi skin değiştirme yetkisini oyunculardan almakta buldum.
  10. F

PASİF

Chroke kullanan birisiyim ve chroke kullanan başka sunucular görmek sevindirdi. Başarılar.
  11. F

Muhabbet Kuşum Nane'ye Dişi Alınsın İmza Kampanyası

konunun silinmesini talep ediyorum
  12. F

mc.realisticpvp.net >Tüm banlar kaldırıldı! | Practice & FFA | 1.7.X - 1.8.X |

Umarım iyi bir yere gelirsiniz. Bu 4. yıl.
  13. F

PlanetNetwork.batihost.com FFA Aramıza Sende Katıl

Arkadaşım bari hakkında kısmını değiştirseydiniz de konu tasarımının çalıntı olmadığına az da olsa ikna olabilseydik. Ulan sunucunun açılma hikayesi bile aynı. Tek fark sunucunun açık olduğu süre. Umut senin mesajın da tanıdık geldi. Sanki birilerinin bu durumlarda attığı mesajlardan birini...
  14. F

mc.realisticpvp.net >Tüm banlar kaldırıldı! | Practice & FFA | 1.7.X - 1.8.X |

Bir zamanlar sunucuda 40 oyuncu var Celaaaaaal diye çığlıklar atıyordunuz Discord'da. Size o zamanlar forumda konu açın demiştim. Gerek yok aktiflik iyi demiştiniz. Ders olsun. Toparlayın şunu takipteyim.
  15. F

Minecraft 1.10 oyuncuları sunucudan atma, kickleme açığı - Minecraft 1.10 players kick exploit

Allah kurtarsın ne diyim. Saldırmaktan ben de zevk alırdım ama bu bir hastalık. Hepimizin ortak hastalığı.
  16. F

Minecraft 1.10 oyuncuları sunucudan atma, kickleme açığı - Minecraft 1.10 players kick exploit

Geçen yaz kullandığınız clienti engellemenin yolunu 1 sene sonra paylaşmak yerine niye geçen sene paylaşmadığınızı söyler misiniz? İnsanlar açık Türkiye'de yayılmadan çok önce önlemini alabilirdi.
  17. F

YıldırımPvP l SOZ KESTIREN PVP SUNCUSU l MCSG BENZERTERTİSİ l KALITE BIZDEN OYNAMASI SIZDEN

Arkadaşım uğraştınız ya da uğraşmadınız bilmiyorum ama bırakın şu MCSG'yi artık ama! Yok MCSG benzeri yok Badlion benzeri yeter! Kendiniz olun bir kez de. Hele şu FeatherBoard'ı görünce elim ayağım titriyor başım dönmeye başlıyor.
  18. F

SkyLifeNW.batihost.com ➣ /coin ➣ /kit baslangic ➣ OP Skyblock ➣ Hergün bol event!

Rapor edin yorumu halleder forum yetkilileri SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. F

mc.GreenPVP.net | Efsane Yeniden Geri Döndü! | FFA - ArenaPvP - UHC FFA - UHCMeetup - OITC

300 milyonuncu kez sormak istiyorum. İnandık mı? Hayır.
  20. F

Zümrüt PLAY.LIFEMCSERVER.COM | Demir Spawner | Tutorial | Profil | Level | Madalya | 1.7.X-1.8.X |

Başarılı. Son yorumlar silinmiş sevindim. :) SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. F

XeonPvP / Yeni Nesil FFA \ OITC - FFA - UHC - ARENA PVP

Furkan kusura bakma ama gözlerim acıdı. Umarım sunucun hızlı bir ivmeyle kendini geliştirip değiştirir de gözlerim acımaz.
  22. F

| SK | GunGame | Minioyun | 1.0 |

Kodlarını hiçbir zaman direk kopyala yapıştır bile yapmadım en ufak bir kod parçasını bile. benim için önemli olan sistemin nasıl işlediği.