Arama sonuçlarınız

1. bydemir06

Block Tale Studios

Merhaba arkadaşlar, Ekibimiz içerisine 1(bir) adet plugin düzenlemesinden. Anlayan arkadaş arıyoruz. Sizlerde detayları öğrenmek isterseniz dm yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Dip not ; Sunucu için alınacaktır. Takıma alınmayacaktır.
  2. bydemir06

Olympos Build Team

Merhabalar :) Bir yolculuğun sonuna geldik. Olympos Build Team in artık takım lideri değilimdir. Tüm yetki @M.ali ve @Fujy dedir. :) Sanırım artık bir can dostum olan @Majoras ın tavsiyesine uymak bana iyi gelecektir. İşin garip yanı içim de hiç üzülme duygusu yok 7 yıldır hatta 8 yıldır...
  3. bydemir06

Olympos Team | Aztec Teması | Ücretsiz Harita

OLYMPOS TEAM Herkese selamlar, Bir çoğunuzun da bildiği gibi bir süredir ekipçe ortalıkta yoktuk fakat artık birazcık aktifleşme vakti. Bu inaktifliğimizi telafi etmek adına Mimar Takımı Sorumlumuz @Nrkj tarafından yönetilen ekiple beraber Aztec Temalı bir harita yapıldı ve bu haritayı sizlere...
  4. bydemir06

Olympos Build Team | Ekip Tanıtımı

5. bydemir06

Olympos Build Team | Ekip Tanıtımı

6. bydemir06

Exodia Online - MmoRpg & Olympos Build Team

Merhabalar ; Geri dönüşümüz üzerine 2 büyük proje ile piyasada yer almaya çalışacağız. Bu projelerden biri olan "Exodia Online Mmorpg" sunucumuz için yardımınıza ihtiyacımız bulunmakta dır... Haritamız (Büyük) olacağı için, user(Oyuncu) 'de yardımını talep ettik ve kendi yaptıkları yapıları da...
  7. bydemir06

Olympos Build Team l Yeni Bir Başlangıç l

Direk link için TIKLA
  8. bydemir06

Hub Spawn - 45TL

SELAMLAR... BUGÜN YENİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HUB SPAWNI SİZLERE TANITACAĞIM. DİLERSENİZ DİREKT GÖRSELLERE GEÇELİM. SATIN ALMAK YA DA HARİTANIN DETAYLI FOTOĞRAFLARI İÇİN DİSCORDDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. DİSCORD: Checres#8506
  9. bydemir06

[Kaldırıldı] Hub Spawn - Yaz İndirimi!

SELAMLAR HERKESE... YENİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HUB SPAWNI SİZLERE TANITACAĞIM. FİYATI NORMALDE 150 TL'DİR LAKİN OKULLARIN KAPANMASI ŞEREFİNE 125 TL'YE BIRAKIYORUZ. :D DİLERSENİZ GÖRSELLERE GEÇELİM... HARİTAYI SATIN ALMAK İÇİN DİSCCORDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ: DİSCORD: bydemir06#9504
  10. bydemir06

ClanPvp Etkinliği -OlymposBT

Merhaba arkadaşlar; ben bydemir06 bugün sizlerin karşınıza birçok youtuber desteği ile yapmış olduğumuz etkinliğimizi duyurmak dan dolayı gurur duyuyorum. Olympos Build Team ' ın özel projesidir. Eklenti kodlaması tamamen. @MhaWTHoR tarafından yapılmaktadır. Map @bydemir06 tarafından yapım...
  11. bydemir06

OlymposBT Discord !

Merhabalar ben bydemir06 ve sizlere discord topluluğumuzu tanıtmakla gurur duyarız. Resime tıklayıp discord sunucumuza gelebilirsiniz. Discord uzantısı ; Günlük üyelerimiz ile beraber ortak film izleniyor. Mimari konular hakkında tartışmalar yapılıyor. CLAN PVP ETKİNLİĞİ Gelmek isteyen...
  12. bydemir06

OlymposBT llKonohaNW Skyblockll

Yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.
  13. bydemir06

OlymposBT MineBrave (Skyblock)

Merhaba arkadaşlar, sizlere bugün MineBrave adlı sunucu nun mapını yaptık ve sizlere bu mapı tanıtmak istedik. Direk resimlere geçelim. MAP kişi isteğine göre tasarlanmıştır. Yapıda hakkı geçenler. @Render@ @Majoras -->Build Yardım<-- --> @bymurat <-- Yapımcı ; bydemir06 Güle güle...
  14. bydemir06

OlymposBT Discord Minecraft Topluluğu

OLYMPOS BT Uzun zaman sonra sizler ile tekrar burada görüşmekten memnun oluyorum arkadaşlar, bugün sizlere Discord sunucumuzda build ler ile alakalı eğitimler ve birçok mimarın katılımı ile dersler vereceğiz. Eğer sizlerde canlı bire bir dersler görmek ister iseniz Olympos BT nin en iyi proje...
  15. bydemir06

Aaesir OlymposBT Başvuru Yapısı

Merhaba arkadaşlar ben Metin ÖZTÜRK çoğunuzun tanıdığı bydemir06 sizlere aramıza katılan Aaesir in başvuru yapısını tanıtacağım. Fazla uzatmadan resimlere geçmek istiyorum arkadaşlar bu arada diamond verir iseniz bu fakiri 'de sevindirmiş olursunuz. Pmc Link ...
  16. bydemir06

Mercure2 / Metin2

Merhaba arkadaşlar ben bydemir06 Uzun zamandır alışkın olduğunuz bir durumun dışına çıktım ve artık Metin2 Pvp sunucuların da videolar çekmeye başladım. şu an ki ilk sunucu Mercure2 'de çekiyorum. Sizlere videomu sunmak istiyorum hatta loncamıza alım da vardır. Bekleriz arkadaşlar. İyi yada...
  17. bydemir06

OlymposBT> Efsane kaldığı yerden devam ediyor.

Merhabalar; Ben nam-ı diyâr bydemir06 Olympos ekibinin kuruşunun 4 yılının son çeyreklerindeyiz. Bu ekibi kurarken aile olacağız demiştim ve ciddi anlamda kendi içimiz de aile olmayı başardık birçok arkadaşlar ile yollara çıktık çok güzel dostluklar kazandık tabi ki çok güzel anılarımız olduğu...
  18. bydemir06

Mc.Olynetwork.net llFactions-Skyblock-Eggwars-Creativell

────────────────────────────── mc.olynetwork.net ────────────────────────────── MAKİNE ÖZELLİKLERİ: Ram: 32Gb Slot: 400 Lokasyon: Almanya-Türkiye ────────────────────────────── Sponsor; Rabisu ────────────────────────────── OYUN İÇİ BİLGİLER: ────────────────────────────── EGG WARS...
  19. bydemir06

OlymposBt & Rabisu İş Birliği Karne Hediyesi

Merhaba arkadaşlar; Bizler OlymposBt ailesi olarak bir çekiliş yapmayı planlıyorduk. Bizimle beraber olan Rabisu (OlymposBT) Ekibinin resmi sponsoru. Bu arada Karne hediyesi vermek istediğimi söyledim; bana, direk istediklerimi sağlayan Rabisu 'a Teşekkür ederim. 1 Kişiye 4Gb Uzak Masaüstülü...
  20. bydemir06

Olympos Akademi 1.8.X - 1.9.X - 1.10.X - 1.11.X

Konu kilit
  21. bydemir06

City of the Immortals II OlymposBT II

MERT EKİPTEN ATILMIŞTIR, MAP ALINTI ÇIKTI
  22. bydemir06

OlymposBT&OlymposTv /Tarihi Binaları Yapıyoruz

Merhaba arkadaşlar ben bydemir06 ve canlı yayında başladığım yeni seride sonuç kısmında bulunuyoruz arkadaşlar. Artık ilk Tarihi binamız son buldu şimdi sizi çok bekletmeden resimlere geçelim. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler arkadaşlar. Bazı yerlerde kendim den yeri şeyler kattım...
  23. bydemir06

ll - OlyNw -ll - Kutu Açılımı - Rütbe ll - 1.8 - ll - Faction Sunucu - ll - mc.OlyNetwork.net - ll-

İP; mc.OlyNetwork.net Sunucu Bilgileri ; Sunucu versiyonu : [1.8.X ] Slot : [ 200 ] Toplam RAM : 32 GB Çekirdek : 8 Sunucu türü : [Faction ,SkyBlock] Açılış tarihi : 20/09/2016 Web Site ; www.olymposbt.com 1.8 Bugları giderildi Hesap şifre güvenlikleri olan buglar çözüldü Bot...
  24. bydemir06

bydemir06 & Geri Dönüş

Merhaba arkadaşlar hepinize ; uzun bir süre sonra sizler ileyim forumda çıkan canımı sıkan konular ve olaylar sırasında, dayanamayıp ban atılmasını talep etmiştim. Bu süre zarfı içerisin @RyuMoroi ile beraber çalıştık ve biraz daha geliştirdik bu sırada bana zarf atanların zarflarını açmadık ve...