Arama sonuçlarınız

1. caandalek

PLAY.BETACRAFT.ORG > SkyPvP Tanıtımı / Görev / Yükseltme / Etkinlikler / Rekt & Kombo Sistemi / Özel Yetenekler

Merhabalar değerli forum üyeleri Yeni açmış olduğumuz skypvp sunucumuzun tanımını aşağıda paylaşmak istedim.
  2. caandalek

Betacraft NetWork | Moderator Başvuru Formu

Herkese merhaba, Betacraft moderator alımları başlamıştır. Alımlara oluşturduğumuz formdan katılabilirsiniz. Formu düzgün bir şekilde okuyup, doğru bir şekilde cevaplandırın! Eğer kedinizi yeterli buluyorsanız formu doldurun! https://goo.gl/KeDcEr
  3. caandalek

Tanıtım Videosu Seksilik Oranı [YENİLENDİ]

Bu videonun seksilik oranı kaç?
  4. caandalek

Çakma Lobi | Betacraft

Betacraft'ın giriş yerinde bulunan yeni haritaya hayran kalacaksınız. Betacraft Mimar Takımında ki @RivanoS 'a teşekkürler.
  5. caandalek

TeamBetacraft'a Alımlar başladı! [ALIMLAR KAPANDI]

Bu konu silinebilir.
  6. caandalek

#Tartışma# Neden Anime? Neden normal bir dizi veya film değil?

Merhabalar, Belki bu konu daha önceden açıldı fakat ben görmedim :) Şu konuyu çok merak ediyorum bu bir tartışma konusudur kavga konusu değil bu ilk kuralımız. Daha sonradan neden Anime diye bir şeyi izliyorsunuz? Neden bir sürü normal dizi varken veya film varken neden Anime? Sizden istediğim...
  7. caandalek

Betacraft SkyBlock Plugin Paketi | 1.7.X - 1.8.X |Kalite,Yeni nesil! | v1

Bu paketi paylaştığım için çok pişmanım. İndirme linki kaldırılmıştır. Sadece bir hatıra olarak kalmasını istiyorum... (04.11.2020) SkyBlock Plugin Paketi VIP Özellikleri P4 Kitler 50 K Oyun Parası /feed komutunu kullanabilme Bütün itemlerini tamir edebilme Takım Limiti : 2...
  8. caandalek

Sizce Plugin Paketi Yapsam mı? [Konuya Gir]

Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır içimde bir plugin paketi yapma isteği var fakat ne zaman plugin paketi hazırlayacak olsam ChestCommands'ı görünce bir soğuyorum ki anlayamazsın. Fakat isteğe göre yapabilirim. Sizce plugin paketi yapıyım mı ve hangi tür için olsun? Lütfen açıklama yapın.
  9. caandalek

Pluginlerin okunuşları

Merhaba saygıdeğer arkadaşlarım. Bu konu daha önceden açılmış olabilir, başka birisi başka bir forumda açmış olabilir bu yüzden böyle bir durum varsa şimdiden özür dilerim lütfen bu postun altına alıntı gibi yazılar yazmayın ve lütfen sizde bildiğiniz pluginlerin okunuşlarını yazın :) (Kendi...
  10. caandalek

SkyWarsReloaded plugini sorunu

Arakdaşlar SkyWars sunucumda büyük bir problem var Arenalar yenilenmiyor acaba çözümünü biliyormusunuz?
  11. caandalek

Yeni Lobi Map

Merhaba arkadaşlar yeni lobi hakkında görüşlerinizi almak istiyorum.
  12. caandalek

ÜCRETSİZ | 1.7.X / 1.8.X /crash SORUNU ÇÖZÜMÜ!

Herkese merhaba tabiiki yine Betacraft farkıyla :) Bunu zaten Nish951 paylaşmıştı fakat farklı bir konu için paylaşmıştı. TIKLA İNDİR şu an bulunan craftbukkit.jar 'ı silin ve indirdiğiniz jarın adını craftbukkit yapın ve eskisinin yerine koyun sunucunuza restart atın sorun çözülecektir...
  13. caandalek

Kaktüs bugunu engelleme! İndirmek için tıklayın.

Merhabalar ben Furkan, Bu konuda sizlere eğer bir sunucu sahibiyseniz ve sunucunuzda kaktüs vb bugları kapatmak istiyorsanız aşşağıda bulunan plugini indirebilirsiniz! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ İndirmek için tıkla! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Betacraft
  14. caandalek

-[ BUILDER OLMAK MI İSTİYORSUN?] - Yeteneğin yoksa hiç üzülme temek öğrenmek için konuya gir!

Merhaba dostlarım, Builder olmak istiyorsunuz ama yeteneğiniz mi yok hiç üzülmene gerek yok! Sizin için uğraşarak serverimde Builder eğitimi yeri yaptım görünce çok beğeneceksiniz. IP : Play.Betacraft.Org Sunucu : Creative Resimler Eğitim bütün kısımlarda soldan sağ doğru ve bitiş noktası...
  15. caandalek

Tanıtım videosunu beğendiniz mi?

LutifHD'ye teşekkürler!
  16. caandalek

Lapissiz Hard bir faction server açsam tutarmı?

Merhaba arkadaşlar ben Furkan, Betacraft'a ayrı bir sunucu daha eklseme ve bu sunucu Hard - Lapissiz - Editsiz - Hammaddesiz vs. olsa tutarmı? Yani gelicek olan varmı eğer varsa yoruma belirtebilir mi?
  17. caandalek

Bu hatanın çözümünü bilen varmı?

Arkdaşlar bu hatayı çözene çok teşekkür ederim fakat kimse Sunucu Kapalı gibi şeyler demesin çözümünü bilen var mı?
  18. caandalek

Betacraft.nitrado.net | İLAN | Kaliteli rehber aranıyor!

Başvuru yapmanız için aşşağıdaki fomu kendinize göre doldurun Ad: Soyad: Yaş: Skype: Ne kadar aktifsiniz: Tecrübe (Kaç yıl,ay,gün): Bize söylemek istediğiniz bir mesaj varsa yazabilirsiniz: • Üstteki formu doldurduktan sonra aşşağıda yazanları iyi okuyun. • Rehberin bilgisayarda aktif olduğu...
  19. caandalek

[İSTEK] nicke tıkladığında komut girsin

Mesela ordaki caandalek yazısının üstüne geldiğinde yada herhangi bir oyuncunun üzerine gelindiğinde şöyle yazsın <oyuncu_adi> oyuncu hakkında islem yap! yazsın örnek olarak caandalek yazsına tıkladığımda ise /k <player> komudu yazılsın.
  20. caandalek

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

HER GÜZEL ŞEYİN SONU... 8. yılını tamamlamış bir maceranın sonuna gelmiş olduğumuzu bildirmek için bu duyuruyu atıyorum. 24 Şubat 2014 yılında satın aldığımız ilk sunucumuz ile minecraft maceramıza başladık ve bugün itibari ile 8 yılı tamamladık. Bu kadar uzun bir süre bir oyun sunucusunu...