Arama sonuçlarınız

1. Minecraftplayerr

Türk Yapımı MMorpg Entasy Online Tanıtımı (Windows/Android)

Herkese merhaba, 1 Eylül 2021'de yapımına başladığım, 9 aydan uzun bir süredir üzerinde çalıştığım Entasy Online oyunumu size tanıtmak istiyorum. Oyun hem bilgisayarda (Windows/Linux) hem de telefonda (Android) oynanabilir. Klasik bir mmorpg oyununda görebileceğiniz sistemler mevcuttur. Oyunu...
  2. Minecraftplayerr

Nerede o eski günler?

Discord çökünce bir foruma gireyim dedim. Bu bölüm ne zaman açıldı bilmiyorum ama daha yeni farkettim. Umarım forumun eski canlılığını en azından bu bölümde görebiliriz. Bu arada bu bölümü gruplar olarak kullanmak mümkünse anime grubunu yeniden açmayı düşünüyorum ._.
  3. Minecraftplayerr

Basit Mayın Tarlası

Bu eklentiyi Skript ile yaptığım minigameleri Java eklentisine dönüştürmeye karar verdiğim için yaptm. Not: Windows bilgisayarınızda bulunan mayın tarlası özelliklerini içermez, basit versiyonudur. GitHub: https://github.com/Moonstalker/Mayin-Tarlasi McPlayerrTk...
  4. Minecraftplayerr

Gear S2 Saati Havuzda Denemek

Daha yeni aldığım Samsung Gear S2'yi bugün 1 dakika boyunca suda denedim. Bugün havuza gidip orada da denemeyi düşünüyorum. Havuzun derinliği 2 metre ve 1 saat boyunca orada kalacağım. Görüşlerinizi bekliyorum. @Admicos , @DualFalcon , @BerkantKT , @MegaCrafter , @NoMan ._.
  5. Minecraftplayerr

Samsung Gear S2 İçin Kendi Yaptığım Tasarım

Merhabalar, Samsung Gear S2 için bana uyan güzel bir saat tasarımı bulamadığım için kendi tasarımımı yapayım istedim. Siyah beyazdır bu yüzden fazla şarj harcamaz. "Ben de yapmak istiyorum, yardımcı olur musun?" diyenlere yardımcı olurum ancak C dilini bilmediğim için çok fazla yardım edemem...
  6. Minecraftplayerr

İnternet hızım 7Mbit üzerine çıkmıyor

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süredir internet hızımı 7,2 Mbit üzerine çıkartmayı başaramadığımdan dolayı bu konuyu açıyorum. Normalde internet hızım 13-16 Mbit arası değişirdi sürekli. Ping değerim ise 60ms ila 120ms arası gidip gelirdi. Şimdi ise indirme hızım 7-7,2Mbit arası değişiyor. En...
  7. Minecraftplayerr

SkripTR Tamamen Türkçe Skript Eklentisi

. . . SkripTR Tamamen Türkçe Skript Eklentisi SkripTR Nedir? Bu eklenti, Skript'e birtakım Türkçe kodlar ekler. En önemli özelliği kodların kullanıcı dostu olmasıdır. Tamamen açık kaynaktır, istediğiniz gibi kullanabilir ve düzenleyebilirsiniz...
  8. Minecraftplayerr

Portal 2 Minecraft'ta!

. Portal 2 Minecraft'ta Merhabalar, yine bir Minecraft'ta projesi ile karşınızdayım. Ancak bu sefer sunucu olarak değil, tek oyunculu bir harita olarak bu projemi başlattım. Projem hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Tek oyunculu olarak tasarlanmıştır. Destek olabilecek (mimar...
  9. Minecraftplayerr

Blazerd MmoRPG'den Görüntüler

Merhabalar, uzun zamandır yapım aşamasında olan Blazerd Mmorpg sunucusundan birkaç gündür resimler topluyordum. Yeterince resim elde ettiğimi düşündüğüm için artık bunları sizinle paylaşmak istedim. Her gün farklı resimler atmayı düşünüyorum. (Resimler hızlı bir şekilde çekilmiştir, bundan...
  10. Minecraftplayerr

Yazılım Türkiye

. Yazılım Türkiye Kodlama öğrenmek isteyenler için yardımlaşma amaçlı bir gruptur. Grubumuzda bulunan kodlama dilleri: c-cpp css go html java javascript lua perl php python ruby rust scratch sql swift visualbasic Daha fazla kodlama dili eklemeye devam ediyoruz ve sizi de...
  11. Minecraftplayerr

Benimle The Forest Oynayacak Birini Arıyorum

Başlıkta belirttiğim gibi benimle birlikte The Forest oynamak isteyen var mı? Adım: Enes Yaşım: 16 Mikrofonum: Yok Discord: Minecraftplayerr#4276 Skype: Minecraftplayerr Oyun versiyonum: 0,62 Steam: Moonstalkerrr Gerekli kriterler: Saygılı birisi olsun yeter NOT: The forest oyununa sahip...
  12. Minecraftplayerr

İnternet Hız Yavaşlaması (5.6.2017)

Arkadaşlar 2 gündür internet hızım 2 Mbit/sn üzerine çıkmıyor, sizde de böyle bir sorun var mı? Altyapı: TTnet :( (ADSL 2+) Modem: Turkcell Superonline HUAWEI HG658 V2 Not (okuma bence): Ayrıca sorun benim bilgisayarımdadır diye bilgisayarı altı üstüne getirip çoğu özelliği bozduğum için...
  13. Minecraftplayerr

(SkMaker) Skript Oluşturucu

. Skript Oluşturucu(v0,2) İstediğiniz Skript ayağınıza gelsin. Merhaba Gamer ailesi! Skripter'ler, Skript yaptırmaya çalışanlar ve Skript öğrenmeye çalışanlar, artık Skript'leriniz otomatik olarak yapılacak. Uzun zamandır bu proje üzerinde çalışıyordum ve artık proje herkese...
  14. Minecraftplayerr

Sohbet için discord grubu

Minecraft Türkiye Müzik dinleyerek sohbet için Discord grubu açtık. Güzel ve ahlaklı bir ortamdır. Skript ve java istekleri yapabilirsiniz. Ayrıca gelenlerin bazılarına özel üyelik ücretsiz olarak verilmektedir. https://**********/sTcJvAx Bu bağlantıdan android telefonunuza ücretsiz olarak...
  15. Minecraftplayerr

Ttnet Kotası Kaldırıldı mı?

Birkaç gündür internet hızım normale döndü, kotaya baktığımda ise 50GB hali hazırda aşılmış durumda. Sizde de durum böyle mi? Eğer herkesde böyleyse demekki TTnet'in altyapısı kota olmasa da hızlı. Dipnot: TTnet ile Türktelekom aynıdır.
  16. Minecraftplayerr

Skype Java Grubu

Java Skype Grubu Herkese merhaba, Java geliştiricileri! Bu grup Java öğrenmek, yardım almak ve yardımcı olmak isteyenler için kurulmuştur. Hem Minecraft'a eklenti kodlamayı, hem de program yapmayı öğrenebilirsiniz. Gruba katılmak için aşağıdaki formu doldurup konu altından, özel mesaj ile ve...
  17. Minecraftplayerr

[Çözüldü] 1.9 veya 1.9.4 için little block tarzı mod var mı?

Konu başlığı isteğimi yeterince açıklıyor diye düşünüyorum. 1.9 veya 1.9.4 için little block tarzı mod var mı? Littleblock'un 1.9 versiyonu varsa onu da kullanabilirim.
  18. Minecraftplayerr

[Matematik] İşlem Çözmece

İlk kişi matematik işlemi yazıyor, alttaki kişi ise bu işlemin cevabını yazıp yeni bir işlem yazıyor. Kurallar: Bir kişi konuya en az 2 yeni mesaj gelmeden tekrardan mesaj yazamaz. İşlemler yavaş yavaş zorlanacaktır. (Toplamalar, çıkarmalar, çarpmalar, bölmeler, fonksiyonlar vb.) Problem değil...
  19. Minecraftplayerr

Skript'te Laga Son! Ultra Disk Tasarrufu Rehberi

DİSK TASARRUFU >>>>>Sorunsuz Bir Skript Tasarlayın<<<<< (Moonstalker (Minecraftplayerr) tarafından ortaya çıkarılmıştır.) GİRİŞ Disk tasarrufu yaparak yazdığınız skriptteki lagı en aza indirebilirsiniz. Sadece lagı en aza indirmekle kalmaz, yaptığınız skriptin boyutunu ve satırını...
  20. Minecraftplayerr

Bilgi öğrenerek para kazanma projem için yardıma ihtiyacım var.

Öz ve Net Bilgi Öğrenerek Para Kazanın Tek bir şeye ihtiyacımız var; çalışkan olmak! - M. Kemal Atatürk Merhaba, yine ben. Büyük bir ihtimalle bu konuyu görüyor isen ben uyarı yemişimdir veya siteden yasaklanmışımdır. Başka birisinin projesi olsaydı şu an ünlü olmuştu diye tahmin ediyorum...
  21. Minecraftplayerr

[Skript+Java] (ProjecTmooN) Skript ile Tüm klavyeyi ele geçirin! (BAKIMDA)

!ProjecTmooN! Kaç yıldır kimsenin yapmadığı, veya yapıp ama paylaşmadığı şeyi sonunda yapmaya karar verdim. Klavyedeki tüm tuşları algılayabilmek herkesin hayalidir. Ve bu hayal benim tarafımdan gerçekleşiyor! Bildiğiniz gibi skriptde tuşları algılama gibi bir özellik yok. Ve kimse bunu skript...
  22. Minecraftplayerr

Skriptçiler, skripte yeni başlayanlar! Mcplayerr tarafından özel ders verilecek!

Tamamen Ücretsiz Toplu Olarak Özel Ders! Merhaba skriptçiler. Geçtiğim günlerde benim en büyük hayalim gerçekleşti. Artık çoğu kişi disk tasarrufu kullanmaya başladı (çoğu kişi halen önemini anlamasada). Bugün, yarın ve belki ondan sonraki gün de olmak üzere tüm skriptçilere özel disk tasarrufu...
  23. Minecraftplayerr

[İstek] Yazılarda A-Z ve 0-9 Kullanımı

command /text <text>: trigger: if size of groups 1 arg 2 matched against "([^A-Za-z0-9])" is greater than 0: Böyle bir şey buldum ancak çalışmıyor. Bir ara bu kodu bulmuştum kullanıyordum ancak kaybettim kodu. Not: Araştır diyenlere kafa atarım bir saattir arıyorum bulamadım. Kolay...
  24. Minecraftplayerr

Tüm Kodların Bulunduğu Türkçe Bir Skript Sitesi - Ayrıca Detaylı Anlatımlar Mevcut

Türkçe Skript Sitesi! Moonstalker tarafından kodlanmıştır. Site şu an yapım aşamasındadır. Sitede çok yakında detaylı skript nasıl kodlanır videoları yayınlanacaktır. Kodlar tamamen Türkçe'ye çevrilmiştir. Çevirme yapılırken Türkçe'ye özen gösterilmiştir. Lütfen Türk projelerine destek çıkalım...
  25. Minecraftplayerr

Facebook Çöktü! #FacebookDown

Facebook 28.9.2015 saat 22:00 saati itibariyle erişime kapatıldı! Düşüncem mark facebook'a dislike butonu eklemeye çalışırken çökertti. //Al gırdın gırdın //Mark eski sevgilisini engellerken yanlışlıkla feysi kapattı //facebookdown //twitteraakım