Arama sonuçlarınız

1. knife67

Town Of Salem Türkiye

Town of salem kısacası ToS, bu oyun 2 haftadır jahreinin oynamasıyla türk oyuncuların artışına sebeb olmuştur. Neyse sadete gelelim. Köylü vampir oyununu bilenleriniz vardır. Bu oyunda onun daha gelişmiş ve güzel hali. Oyun diğer oyuncuları konuşarak kandırmak ve ya güvenlerini kazanmak üzerine...
  2. knife67

Blazerd MMO serveri için texture hatası çözümü

Resource pack sorunu için; %appdata% giriyoruz .minecraft ve ardından işaretli dosyayı silip (server-resource-packs) oyunu açıyoruz video ayarları > VBO seçeneğini açık yapıyoruz! Sunucuya girdikten sonra resource pack teklifini kabul edin ve yüklenmesini izleyin.! NOT YETKİLİ DEĞİLİM!
  3. knife67

sa beraber oynayak mı

bisürü oyun oynyom özellikle town of salem. oynayacak arkadaş arayan yoruma ^^ takıldığım Discord : https://**********/Uv5KMmC
  4. knife67

Canı sıkılanlar için yeni oyun. Town Of Salem Rehber - Discord Grubu

Köylü vampir oyununu bilenleriniz vardır. Bu oyunda onun daha gelişmiş ve güzel hali. Oyun diğer oyuncuları konuşarak kandırmak ve ya güvenlerini kazanmak üzerine kurulu. Yeni bir oyun olmasına rağmen kickstarter da gayet başarılı durumdalar. TOWN -Jailor: Her gün seçtiği kişiyi gece hapse...
  5. knife67

El Ele verip bir Minecraft Türkiye Çekirdek Sunucusu açalım he ne dersiniz?

Evet madem "Yabancı serverler gibi olamıyoruz" diyorsunuz. Alın size bir fırsat. Forum halkı olarak beraber çekirdek sunucusu açalım. Eğer projemiz gerçekten başarıya ulaşırsa bisürü sponsorumuz olacağına eminim. Zaten Forumda bisürü JAVA DEVELOPER var. El ele verirsek başarırız. ESEN KALIN...
  6. knife67

Skriptte veriable [HELP]

Şimdi Hocalarım; command /kelime <text>: add to arg-1 to {kelime} command /rastgelekelime: BURASI SIKINTILI rastgele kelime yollanacak :? Yardım edebilen varsa etsin yani.
  7. knife67

ZKYBILOK bi bakın bea

Beyler Bu konu dilenme konusu değildir rica etme konusudur. Sonoyuncu skyblockta eskiden oynayıpda şimdi oynayanlar mesaj atabilirmi alta.?
  8. knife67

Sonoyuncu Skyblock

Selam beyler :D Sonoyuncu Skyblock eskiden oynayıp şimdi oynamayı bırakan kardeşlerimizden spawner veya kinas bağışlayacak kardeş var mı :D
  9. knife67

Hi! Sohbet - Eleştiri - Sizce forum ismi değişmeli miydi?

Hi! Sohbet - Eleştiri - Sizce forum ismi değişmeli miydi? Sizce de isim değiştiğinden beri online sayısı azaldı mı? bence azaldı.
  10. knife67

Hi, Mythic Mobs yardım

Hi, Mythic Mobs yardım eder misiniz?
  11. knife67

Alone Fellow Çekirdek - Alımlar

Bildiğiniz üzere Alone Fellow olarak eskiden Survival ve Faction sunucumuz vardı. Şimdi ise Survival, Metin 2 RPG, Pixelmon, Faction,Kitpvp olmak üzere toplam 6 sunucumuz olacak. E tabi Yönetim işi zor. İnsan lazım Troll değil. Yaşınız +15 ise kendinize hangi konuda güveniyorsanız yoruma; Ayrıca...
  12. knife67

MythicMobs

MythicMobs plugininde yardım edecek işsiz arkadaşlar aranıyor :)
  13. knife67

Town of salem | Discord grubu açıldı

Mağlumunuz TOS oynayan Jahreinden sonra epey arttı biz de arkadaşla sunucu açalım dedik. Anlık Davet Linki ( Geçersizse Yoruma yazın) Gecenin 3'ü 16 kişiyiz :
  14. knife67

Metin 2 köy çalışmam (bitmedi)

Daha yeni başladığım bir çalışma serverim için yapıyorum. Builder bulamayınca bende kendim yapıyım dedim.
  15. knife67

Eclipse ile plugin nasıl editlenir?

Forumda konusu yoksa beni aydınlatırsanız sevinirim varsa atarsanız sevinirim
  16. knife67

Citizens Yardım

Her seferinde çalıştıramadığım ve /npc veya /citizens yazdığımda cevap vermeyen lanet şeyi nasıl çalıştırırım /pl de kırmızı 2 kez denedim yapamadım dostlar Not :version 1.8.x
  17. knife67

Builder alımları ORTA ÇAĞ | YAŞ FARKETMEZ

ACİL BUİLDER ALIMIMIZ VARDIR BUİLDİ İYİ OLUP YAŞI KÜÇÜK OLAN ARKADAŞLARDA BAŞVURABİLİR RPG MEDİVAL (orta çağ) METİN 2 TARZI BUİLDİ İYİ OLANLAR SKYPE: abulkadir.aslan BAŞVURU: YAŞ: BUİLD: ORTA ÇAĞ / MODERN SKYPE: TECRÜBESİ
  18. knife67

Sizce bu tutar mı?

RPG SERVER AÇICAĞIZ PLUGİN YAZIYORUZ VB SİZE SORMAK İSTEDİM SİZCE BU KİTLE TUTAR MI? ÖZELLİKLER: 1-CunoTas ( MetinTası plugini kodladık ) 2- Rütbe sistemi ( 10000 block yürüyünce koşucu falan ) 3- Kapalı dünya ( MMORPG olmadığı için kapalı bizim sınırlarımız ) 4- Değişik itemlar abartı olmayan...
  19. knife67

üstteki kişinin nickiyle lakap uydur

örnek : knife67 pıçakosman67
  20. knife67

Cuno Craft RPG alım (yaş farketmiyor kafa dengi ol)

[silindi] ALIMLAR BİTTİ
  21. knife67

Town of salem - Türklerle oynamak isteyenler gel

Town of salem kısacası ToS, bu oyun 2 haftadır jahreinin oynamasıyla türk oyuncuların artışına sebeb olmuştur. Neyse sadete gelelim. Köylü vampir oyununu bilenleriniz vardır. Bu oyunda onun daha gelişmiş ve güzel hali. Oyun diğer oyuncuları konuşarak kandırmak ve ya güvenlerini kazanmak...
  22. knife67

[Sk] give hatası

command /cunochanger <number>: trigger: if player has golden ingot named "&aCunoMoney Changer &9[&4Tool&9]": remove arg-1 golden ingot named "&aCunoMoney Changer &9[&4Tool&9]" from player execute console command "money give %player% %arg-1%0000"...
  23. knife67

[Sk Yardım Pls] İşsizler ve bilginler come

Abilerim Ablalarım biliyorum ki çoğunuz işsizsiniz. Ve bir ilham bekliyorsunuz. Ramazan arefesi gelin sevaba girin. Bana şu istediğim skripti yazıverin be kardeşlerim. RAMAZANINIZ MÜBAREK OLSUN -**- şu item varya. /coinchange kodu bu coinleri(adamın elinde ne kadar varsa) tanesini 1000 tl ye...
  24. knife67

[Sk]Skripter aranıyor

Öncelikle Herkese Merhabalar; Serverimiz RPG olacaktır. Bir youtube kanalının sponsorlugunda yapıyoruz. skripter olacak arkadaş; skype: abulkadir.aslan eklesin
  25. knife67

Bir saniyede Türkiye deki işsizlik seviyesi. pixelart yaptım gir

nasıl olmuş 2 saat uğraştım .s.s.s.s.s.s..s