Arama sonuçlarınız

1. Carizmabugra

LovenMC | 1.7.X | Rütbe | Edit | Kolay Kasılma | GünlükBonus | Banka | BOSS | KöylüTicaret

Teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için, serverimizi bakıma alıcaz 1-2 gün ve rütbe hammaddeye yapıcaz ve diğer sorunları.
  2. Carizmabugra

LovenMC | 1.7.X | Rütbe | Edit | Kolay Kasılma | GünlükBonus | Banka | BOSS | KöylüTicaret

SUNUCU BİLGİLERİ: • Sunucu IP: LovenMC.axitrbilisim.com • Oyuncu Kapasitesi: 52 • Sunucu Türü: FACTION • RAM: 6 • Sürüm: 1.7.X SUNUCU ÖZELLİKLERİ: TabelaEnch Günlük Bonus Tabela İle Repair Atma Banka Sistemi Enchli Kitap Satışları Boss Efsun Özelliği Edit Lapis kazdıkça maden vs. çıkma...
  3. Carizmabugra

SONCRAFT | +30| RÜTBE | ARSALARDA FLY | KÖYLÜ TİCARET | OTOLAPİS | GEMSİSTEMİ| RAPORSİSTEMİ

Serverda çok ping var 200 lerden aşağı inmiyor ping sorununu düzeltirsenz iyi olur.
  4. Carizmabugra

< Play.PunchNetwork.Org > 1.7.X-1.8.X -Faction/Rütbe/Boss/KöylüTakas/

Sunucu kapalı diye akşam acılıcaktı saat 8 olacak ?
  5. Carizmabugra

AloneFellow Faction 1.8.x | Zindanlar | Kasalar | Anti Hile | Skin Kağıdı | Jackpot

lapis küçüktü büyütmüşsünüz güzel olmuş yapılar vs. beğendim :)
  6. Carizmabugra

[+] IvanosMC Efsane Sunucu Geri Geldi [+] 1.7-1.8 [+] Faction-Lapis-Hammadde

Spawn çok sade kalmış spawnı beğenmedim 10/7
  7. Carizmabugra

1.7/1.8 [TrineTR.nitrado.net] LAPİS / İçeri ------ >

Güzel olmuş elinize emeğinize sağlık fakat lapis büyütülmeli.
  8. Carizmabugra

Brave Network

Sunucu kapalı
  9. Carizmabugra

[Gyrocraft] VIP Çekilişleri-Sans Kutulari-P4-P5 Boss-Rütbe ve Rütbehammadde

Beğendim güzel bir sunucu, konu düzenide mükemmel olmuş :)
  10. Carizmabugra

MİZAHİSTAN - 1.7.2-1.7.5 - ALIM YOK

Lag sorunu fazla yok, iyi ama buildler geliştirilmeli.
  11. Carizmabugra

/register sorunu mcpe

Pocket editionda kayit olmak icin /register <email> <password> seklinde yapin diyor bende ; /register ******@hotmail.com bugra69 seklinde yapincada harpta veriyir neden?
  12. Carizmabugra

Vadi Sade Survival Sunucusu - [Play.TheVadi.Com] - 1.7.X-1.8.X

Konu düzeni gerçekten çok güzel, ve emek verdiğiniz çok belli başarılar :)
  13. Carizmabugra

Sunucumda benimle survival oynuyacak?

premium olmasın gelemem
  14. Carizmabugra

MerhabaLar MinecraftTürk :)

Hoşgeldin iyi forumlar
  15. Carizmabugra

[ÇÖZÜLDÜ] PlotMe Haritası

/mv create plotworld normal -g PlotMe-DefaultGenerator şu kodla oluşturmayı dene birde.
  16. Carizmabugra

TürkOyuncu Yenilikçi , Adaletli , Eğlenceli TurkOyuncu.Nitrado.Net

1 kaç tane resim ekleseydin keşke ve sunucuya girilmiyor.
  17. Carizmabugra

skype gerek yok zaten ip ver geleyim oynayalım survivor.
  18. Carizmabugra

>>StarFaction <<>>Alımlar Var<<>>İçeri gir

İsim > Buğra Soyad > Karaaslan Skype > ejderwolf23 Server şu an yapım aşamasında orada yetkiliyim builder olarak. Oynadığım Yıl > 2011 de başladım hayla oynuyorm. Bilgi > builder konusunda uzman birisiyim. Gmail > [email protected] Builder resmi > http://resim.hosting/u7PUEMV/image.png...
  19. Carizmabugra

birlikte oynayabiliriz, skype: ejderwolf23 ama micde sıkntı var cızırtılı konusmadan oynayabiliriz.
  20. Carizmabugra

HobiCraft 1.7-1.8 | Boss | TabelaEnch | Takas Sistemi | Açık Arttırma | hobicraft.batihost.com

Elimden geldiği kadar birşeyler yapıcam teşekkürler. GNCL! GÜNCEL!
  21. Carizmabugra

HobiCraft 1.7-1.8 | Boss | TabelaEnch | Takas Sistemi | Açık Arttırma | hobicraft.batihost.com

İlk Sunucum pek profesyonel değilim ama elimden geldiği kadar yeni birşeyler yapıyorum, eğlenceli şeyler araştıyorum pller filan umarım gelişir.
  22. Carizmabugra

Teşekkürler :) GÜNCEL! GNCL! GÜNCEL! GÜNCEL! EDİT WARP EKLENDİ!
  23. Carizmabugra

NOVAS - KONU KALKSIN!

Güzel bir servera benziyor geliyorum.