Arama sonuçlarınız

1. Carizmabugra

/register sorunu mcpe

Pocket editionda kayit olmak icin /register <email> <password> seklinde yapin diyor bende ; /register ******@hotmail.com bugra69 seklinde yapincada harpta veriyir neden?
  2. Carizmabugra

EpicBoss bosuma nasıl set giydirebilirim.

Bossumun daha güçlü olması için bir zombiye nasıl set giydirebilirim ? Bosses dosyasından filan ayarlanıyormu nasıl, söylerseniz sevinirim.
  3. Carizmabugra

HobiCraft 1.7-1.8 | Boss | TabelaEnch | Takas Sistemi | Açık Arttırma | hobicraft.batihost.com

Sunucu Adresi: hobicraft.batihost.com Slot: 44 Sunucu Türü: Faction RAM: 3GB Kurucu: Bugra69 Kurucu: Qsamett 1.7.X ve 1.8.X sürümlerinde çalışır. __ Eğilip sağ tıklayarak takas yapabilme özelligi! __ Cumartesi ve Pazar günleri eventler yapılır. __ VIP'ler 1 aylıktır. __ Bot Koruması...
  4. Carizmabugra

Dairenin içinde pvpyi nasıl açabilirim?

Arkadaşlar dairenin içinde pvpyi nasıl açabilirim dairenin içinde pvpyi açmayı bilmiyorum, karenin içinde açabiliyorum lütfen yardım ?
  5. Carizmabugra

Age of Minecraft oynayalımmı Hamachili 4 Kişilik?

Gelmek isteyenler yoruma gelmek istiyorum yazsın ve skype: ejderwolf23 eklesin.
  6. Carizmabugra

YARDIM PLSS

arkadaşlar ben spawnda acıkılmasını istemiyorum o yüzden mv'den düz alan oluşturup spawnı yaptım . ama arenada mob spawner gibi yerlerde oyunun barışcılda olmasını istemiyorum onu nasıl ayarlıcaz yazarsanız sevinirim
  7. Carizmabugra

Balçık Trene bindi :ADDSADSA

Vagon koyduk balçık önündeymiş baktık vagonla gidiyor :D
  8. Carizmabugra

60 Kisilik Faction Server Kurucam, Plugin'lerden ve Build'den iyi anlayanlara yetki vericem.!!

60 Kisilik Faction Server Kurucam, Plugin'lerden ve Build'den iyi anlayanlara yetki vericem.!! Skype ; ejderwolf23 Hamachi şart. skype'da konuşmayacaz sadece eklesin.
  9. Carizmabugra

[Bu Hangi Plugin] ?

Hub serverlarda olur ya nether ve suyun içinden geçip warplara ışınlıyor ya o pluginin adını ve kullanım videosu varsa zahmet olmassa atabilirmisiniz?
  10. Carizmabugra

Team Survival | 1.7.X | İpeksi Spawner | Köylü Takas | ChestShop | Timber | teamsurvival.nitrado.net

Server IP: Teamsurvival.nitrado.net ____________________ Sürüm: 1.7.X ____________________ Slot: 32 ____________________ Skype: ichigo9300 Serverimiz 1.7.x olarak Survival üzerine kurulmuş, server nitrado'dan alınmıştır. Serverimizde ws atarken yetkililere haber verirseniz videoya alır ve...
  11. Carizmabugra

Bu Hangi Plugin ?

Arkadaşlar serverlarda olur ya üstüne basarız bizi ileriye atar bunun pluginimi var videosu varmı yorumlarda yazarmısınız?
  12. Carizmabugra

Paypal.com'daki paramla minecraft premium alınıyormu ?

Paypal.com'daki paramla minecraft premium alınıyormu ?
  13. Carizmabugra

Yeni Açmayı Düşündüğüm Server İçin Build'ci Aranıyor ! Hamachi şart.

Merhaba ben Buğra, server açmayı düşünyorum faction, ama tek map yapılması zor oluyor. Bunun için bana 1-2 tane buildci lazım. Logmein Hamachi Şart ! Yorumlarınızı bekliyorum... İyi Günler Skype : Buğra Karaaslan (konuşamam, kasa mic girişi bozuk)
  14. Carizmabugra

2 Sorum olacak lütfen Yardım Plss.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 2 sorum olacak : 1 - Survival serverde wgli alana claim atmayı nasıl engelleriz ? 2 - Açıklama yerini nasıl değiştirebiliyoruz ? Cevaplarınız için Teşekkürler...He bide konuma eklemeyi unutmuşum nasıl sol tarafa resim eklicez ?
  15. Carizmabugra

SworderPvP - Eğlencenin yeni adresi - Lapis yerin Elmas ! - Repair beleş

SWORDERPVP Merhaba bugün sizlere yaklaşık açılası 1 ay olan yeni bir faction server tanıtacağım bu factionda nelermi yok, hadi birlikte bakalım :) SERVER İP : SworderPvP.nitrado.net WARPLAR 1- Arsalar Arsalarda bedava arsa alıp evini yapabilirsin , pvp kapalıdır. 2- Orman Ormanda kendi...