Arama sonuçlarınız

1. _CSK_

Yardım 1.14.4 vanilla survival pluginsiz server lagg

arkadaşlar server'a 3 kişi girince tps 12lere düşüyor bunun sebebi nedir çözümü nedir? ram 4 gb
  2. _CSK_

İstek Profesyonel Cinematic Server Trailer Hazırlayabilecek Biri Aranıyor.

Merhaba arkadaşlar serverım için profesyonel cinematic kayıt alabilecek sonrasında montajını yapıp teslim edebilecek ücretli ya da ücretsiz çalışabilecek birilerini arıyorum bu konularda becerileri olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi? (ücretsiz çalışmayı düşünenler arkadaşlar için...
  3. _CSK_

İkinci logo denemem

Dün bir logo tasarımı yaptım bugünse ikinciyi yaptım sizin fikirlerinizi bekliyorum diğer konunun da linkini buraya bırakıyorum İlk Logo Denemem
  4. _CSK_

İlk logo denemem

Merhabalar ilk defa logo tarzı bir deneme yaptım daha önce hep fotoğraf üzerine çalışmıştım yorumlarınızı bekliyorum (kötü olduğunun farkındayım profesyonel işlerle kıyaslamazsanız sevinirim)
  5. _CSK_

konu kilit

konu silinsin
  6. _CSK_

[Craft Online] |Tnt Run|Sumo|Mobarena|Tf2|Oitc|Spleef|Boss|Lapis|Evlenme|Kafa Düşürme|Exp Şişeleme|

Craft Online Geri Dönüyor! Konuyu bizzat kendim güncelledim Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kapanma olasılığı olmayan bir server olacaktır arkadaşlar çünkü gerçekten güçlü bir kadroya geri döndük Kapanma olasılığı neden yok çünkü ciddi bir yatırım yaptık sefer bundan 4-5 ay önce kapanan 8 ay...
  7. _CSK_

Server Map'i %100 El Yapımı

Arkadaşlar bendeniz csk builderim şimdiye kadar 20den fazla map yaptim serverları için map yapamayanlara tek başıma profesyonel mapler yapabilirim ulaşmak isteyenler için skype adresim sercankarabulut26
  8. _CSK_

MineTR Gerçek %100 survival server Warp yok...

Ip: Minetr.nitrado.net Nitrado güvencesiyle Türkiyede tek gerçek full survival server bizi sayılır arkadaşlar serverda hiçbir warp, hammadde, factions yoktur lapis asla yoktur adil adminler ilgili yöneticiler filan diye uzatmıyorum 2 kurucu 2 rehber vardır rehber alımı olacaktır zamanla alım...
  9. _CSK_

Mini Game Plugini

Arkadaşlar minecraft 1.5.2 serverimiz bulunmaktadır bu servera Mini Game plugininden anlayan kullanmasını öğretecek biri aranmaktadır karşılık olarakta serverda sınırsız en üst vip olan mega viplik verilecektir Skype adresi : sercankarabulut26