Arama sonuçlarınız

1. Alicanbaba

BETACRAFT Modlarından azar işittim !

fazla değil daha 5 dk. önce SkyBlock serverinizde saçmalığa bakın ki serbest olan tp tuzağını yiyip MODLARINIZDAN "TP TUZAĞI SERBEST ONA DIKKAT EDIP DE OYNA O ZAMAN SENDE" vb. şekilde resmen azar işittim tp tuzağı serbest okey ama azar işitme konusunda ki yorumum sizi gözlerden düşüren bi...
  2. Alicanbaba

Acil bakınız çok acil çok acil!!!!!!!!!

Beyler en hızlı şekilde klanıma power kasmam lazım nasıl yapabilir adam kesiyorum çok az artıyor oyüzden daha hızlı bi yol lazım acil cevap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Alicanbaba

ProcyCRAFT ın yaptığı saçma olay!!!!

Öncelikle Merhabalar! Az önce ProcyCRAFT diye bi serverde oynuyordum ve kurucu düğün yapıyormuş olaya bakın ve oyun içinde ?? orda yaptığı siyasi konuşma zaten yaşlarını belli ediyordu onların :) Ve uyardım onları aynen şu şekildeydi uyarım. Az önce düğünde yaptığınız konuşmadan dolayı...
  4. Alicanbaba

QuantumCraft 1.8.x Amatör Sunucum :)

Merhaba sayın forum sakinleri, Ben Ali Bugün sizlere Minecraft hayatımda açtığım ilk sunucuyu tanıtmak için kayıt oldum. Ve forumda yeni olduğum için okadar özenemiyorum kusuruma bakmayın. Serverimin adı QuantumCraft Versiyon: 1.8.x ancak...
  5. Alicanbaba

Minecraft'ta Ben Mob'a Veya Mob Bana Vurduğunda Oyundan Atıyor YARDIM!!

Şimdi oyuna girdim herhangi bi sunucaya girdim orda survival oynarken ip gerekliydi neyse gittim giderken bana zombi vurunca oyundan attı yani crash verdi yardım edin mob bana vurduğunda oto oyundan atıyor YARDIM... Yardım Edinizki Benimde Size Yararım Dokunsun...