Arama sonuçlarınız

1. BarbarGGB

Essentials /help

Serverimde oyuncuların /help yazında yardım sayfasına gitmelerini,ancak ben /help yazınca plugin yardımı hakkındaki sayfaya gitmek istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim NoPl var ancak onda da uzun yazılar yazılamıyor.
  2. BarbarGGB

Bunu nasıl yapabilirim ?

Serverimde minigame tarzı bir oyun yapmak istiyorum girerken belli coin karşılığında (ya da factiondaki paranla) alabildiğin itemleri gösterecek ve girince oyun iki takıma ayrılaca ikisinin de başlangıç noktası olacak süre bitene kadar en çok öldüren kazanacak(ölenler yeniden doğacak ve bir...
  3. BarbarGGB

Faction ve world gözükmüyor

Servere multiverse core ve factions yükledim ama faction oluşturunca factionum gözükmüyor aynı şey dünyalar için de geçerli ikisinin de configden gerekli ayarları yaptım ama hala böyle nasıl düzeltebiliirim ?bilen varsa cevaplayablir mi güncel ?
  4. BarbarGGB

Command Signs Oyuncu algılamıyor

bir tabele oluşturup /cmdsigns 1 /effect speed 10000 yapıp tabelaya sağ tıklıyorum ama kullanmaya çalıştığımda oyuncu bulunamadı diyor.Ne yapmalıyım ?
  5. BarbarGGB

Pluginer Olabilirim

Serverine pluginer arayan varsa ben olabilirim.Kendime ait plugin paketim var ve npc,boss,asa,essentials,worldedit,worldguard,plotme,simpleregionmarket vb.pluginleri oldukça iyi kullanabilirim.Servere parkur,survivalgames,saati gösteren ve her saniye değişen dijital saat,tek komutla oyuncu skini...
  6. BarbarGGB

İtem adı değiştirme ve crafting ekleme

Serverde itemlerin adını değiştirebileceğimiz ve açıklama ekleyebileceğimiz bir plugin var mı ?(rpgiteems hariç) Servere yeni crafting tarifleri ekleyebileceğimiz bir pluign var mı ?(yine rpgitems hariç :D)
  7. BarbarGGB

Yıldırım efekti yok

Minecrafta giriyorum serverime girip /lightning yazıyorum etraf aydınlanıyor ama yıldırım efekti göremiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  8. BarbarGGB

Wg sethome kapatma mob spawning açma

Serverime sadece 2 ayrı wg attım biri spawn biri hammadde bütün yapıları spawn içine koydum her birine teker teker wg atmamerika için.Ancak mobarena eklerken sorun çıkıyor mobarenaya ayrı wg atıp mob-spawning allow yapmama rağmen mob doğmuyor 2.Parkur yaparken sethome komutunu nasıl kapatabilirim
  9. BarbarGGB

Ayı Resmi

10. BarbarGGB

İlerde hosting alcağım server

İlerde hosting alacağım bukkit server için map yapıcam yardım etmek isteyen hamachi:Barbarcraft2 gelsin şifre:123 Pluginler hazır.Mapa yardım edenlere adminlik veya builder lık verilecek .
  11. BarbarGGB

Bossbarmessages

Bossbarmessages 1.7.2 çalışmıyor configden timed:true yaptım ama çalışmıyor neden bilen var mı ? AhmetMelihTR plugin paketinden aldım olmayınca bukkitten 1.7.2 son sürümünü yükledim yine çalışmadı
  12. BarbarGGB

Vagonlu komut bloğu

Vagonlu komut bloğuna nasıl güç vericez bilen varmı ?
  13. BarbarGGB

Böyle bir plugin var mı ?

Bazı serverlerde vardır tabelaya sağ tıklayınca belirtilen komutu çalıştırır bunun yerine komut bloğu da kullanabilirim ama 2 kişi yakınsa tehlikeli dediğim tabela plugini nedir ?
  14. BarbarGGB

Kilitli sandık bir bug mu ?

Normal Minecraft'ta kilitli sandık diye bir item var.Kodu 95 '/give oyuncuismi 95' yazarsanız gelir.O bloğu koyduktan bir kaç dakika veya saniye sonra bloklar kendiliğinden yok olmaya başlıyor bunun sebebi nedir bu blok oyuna bilerek mi eklenmiştir ya da bir hata mıdır ? Not:Bu arada o blok bir...
  15. BarbarGGB

Chest Commands

Chest commands pluginini buldum menu ayarlamak için ancak sadece config den ayarlanıyor o da çok uzun ve karışık onun yerine oyun içinden menu yapabilcek bir plugin veya chest commandsı oyun içinden ayarlayabilcek bir yol var mı ?
  16. BarbarGGB

Nbt Editor

NBT Editor de nasıl mobun max healhtnı ayarlayabiliriz /bos var health 30 yapıyorum 15 kalp olmuyor yine 10 kalp zombi kalıyor nasıl değiştirebilirim onu bir de nasıl uçabilen mob vs.yapabilirim nbt editorla (potion effect le oluyorsa effect adı)
  17. BarbarGGB

3 tane sorum var

1-NBT Editor nasıl kullanılır ? 2-Serverde warplanma itemleri tamir etme sethome vb. için /menu ile açılan bir menüyü nasıl yaparım ? 3-Otomatik vip satışı yapan bir plugin var mı Paypal ile ?(admin gelene kadar adam vazgeçiyor bazen :D)
  18. BarbarGGB

Seçenek menüsü nasıl yapılır

Serverimde oyuncuların(veya viplerin) herhangi bir komutla menü açmasını menüden çeşitli özellikleri kullanabilmesini istiyorum (mesela warplanma tüm itemleri tamir etme sethome yapma vb.) bunu hangi pluginle ve nasıl ayarlayabilirim bilen var mı
  19. BarbarGGB

Yardım Minecraft Forge 1.7.2 açılmıyor

minecraft 1.7.2 sorunsuz çalışıyor ancak kendi sitesinden indirip installer le kurduğum forge çalışmıyor. 1.6.4 ten kalma tüm modları sildim mods klasörünü bile ancak girişte hata veriyorbu arada team extreme crack kullanıyorum onla alakası olabilirmi ?bilen varsa söyleyebilir mi x r a y ve tmı...
  20. BarbarGGB

Server kişi sayısı problemine çözüm bulundu !

Essentials plugininde bir yetki var server doluyken girebilme diye onu oyunculara verin 4 kişilik servere 40 kişi sokarsınız acaba neden kimsenin aklına gelmiyo böyle fikirler merak ediyorum
  21. BarbarGGB

Citizens Sentry NPC plugini

pluginde npc yaratıyorum /triat sentry yazıyorum ve npc saldırabiliyor ama /sentry target add ve /sentry ignore add çalışmıyor /sentry target add entity:monster yazıyorum zombilerden koruması için onlara saldırmıyor ?
  22. BarbarGGB

Tek Kişilik Yerel Ağda paylaş

tek kişilikte yerel ağda paylaşırsam online mı olur tek kişilik eğer olursa modlar kalır mı ?
  23. BarbarGGB

Minecraftta 'Grumm' Bugu

minecraftta bug buldum name tag la bir mob a Grumm ismini verin mob ters dönüyor ama hareketleri aynı kalıyor:sırıtmak:
  24. BarbarGGB

Minecraft yanıt vermiyor

minecraft bazen yanıt vermiyor single player da ve multiplayer da rahat rahat oynuyorum ormana veya çöl gibi pvp açık alanlara gidince oyun yanıt vermiyor çıkıp giriyorum yine aynı şey