Arama sonuçlarınız

1. Hachiro-sama

2018'de muzik cikartiyorum! (Producerlik yapiyorum)

Selam arkadaşlar buralarda müzik yapmakla uğraşan ilgilenen birileri varsa ulaşabilir bana ya da producerlik nedir ne değildir, sorularınız varsa sorabilirsiniz. Producer kimlere denir? Producer, muzik yapan insana(genelde elektronik muzik) denilir. Ilgilendigim muzik turleri : Uplifting...
  2. Hachiro-sama

selam

pmlerde gift kodu unutmuşum 3 yıllık almaya geldim selam vereyim dedim :)
  3. Hachiro-sama

eskiler

galiba yok zaten girmeyecegim bir daha
  4. Hachiro-sama

osu! Orange Wolke MAMMAMMAMMAMMAMix [MitiS' Hard] Taiko

benim videomdur osu! oynayanlar bilir taiko zorlugunu bilenler bilir tesekkurler :)
  5. Hachiro-sama

2 gun sonra mezun oluyorum*

baslikta oldugu gibi 2 gun sonra mezun olup hayalimdeki meslege dogru adimini tamamlamis oldu* Chemistry ile ilgili herseyi bana sorabilirsiniz*
  6. Hachiro-sama

osu! Ilk 50.ye girdim

@RadioActiveTR @Helter @KinchouKan yazi*
  7. Hachiro-sama

Ben kimim neyin nesiyim?

ben lanet olasi hayatin verdigi bir hayata lanet olasi bir nefret ve intikama sahip birisiyim benimle konusurken dikkatli olun kalbinizi kirabilirim simdiden ozur diliyorum :( @B35T14 @MUHDE @Polkakorowakurwa
  8. Hachiro-sama

How to Spam #2

yazi*
  9. Hachiro-sama

Best Forum Bug Ever

10. Hachiro-sama

1903080106060518 071518 121519 19210303051906211212

@Schaffer79 071518 121519 07050212010114
  11. Hachiro-sama

Upfall Lama İşfa -X.R.A.Y- MOD Kurucusu

http://www.minecraftforum.net/members/AmbientOcclusion MEĞERSEM UPFALL -X.RAY- KURUCUSUYMUŞ XD @UpFall @aklıllıminecraft @_TUNA_ @zombiespaceman1
  12. Hachiro-sama

Ekşi Sözlüğe Nasıl Üye Olunur?

Adım adım size ekşi sözlüğe nasıl kayıt olacağınızı anlatacağım : 1- Şu şeye tıklıyorsunuz 2-Sonra böyle bir fakir bir bölüm geliyor şu ticke tıklayıp bilgileri dolduruyorsunuz. 3.Adım : dolunayda gavur mezarlığına bir kase su dökün. sonra o suyu pipetle döktüğünüz yerden içmeye çalışın...
  13. Hachiro-sama

Zombiespaceman'in Fakirlik Halleri v3

._. @zombiespaceman1 @aklıllıminecraft @UpFall
  14. Hachiro-sama

Quaris ile İşsizlik #4

@QuarisTR
  15. Hachiro-sama

Susanoo ile İşsizlikler #4

@UpFall @zombiespaceman1 @aklıllıminecraft
  16. Hachiro-sama

Zombiespaceman'in ibretlik hali ._.

@zombiespaceman1 @Alkar @UpFall @aklıllıminecraft
  17. Hachiro-sama

Terraria

Terraria bir macera diyarıdır! Gizemler diyarıdır! İstediğin gibi şekillendireceğin, savunacağın ve eğleneceğin bir diyardır. Terraria'da seçeneklerin sınırsızdır. Tetiğe basmaya hazır bir aksiyon oyuncusu musun? Usta bir mimar? Bir toplayıcı? Bir kaşif? Burada herkes için bir şeyler var. Şimdi...
  18. Hachiro-sama

Five Nights At Freddy's Gerçek Korkuyu Öğrenin!

Son zamanların en iyi korku oyunu olan Five Nights At Freddy's oyununu sizlere tanıtacağım. Biz bir pizzacıda güvenlik görevlisiyiz,amacımız 5 gün geçirip paramızı alıp gitmek,gece bekçisi oluyoruz. Pizzacıda çocuklar için yapılmış robotlar vardır bunlar gece bizi öldürmeye çalışacaktır...
  19. Hachiro-sama

herkes Steam Library'sini göstersin!

Benimki : 1.SAYFA 2.SAYFA 3.SAYFA 4.SAYFA @aklıllıminecraft @UpFall @SearchTR
  20. Hachiro-sama

Günün İşsizi v2

lel.-. @zombiespaceman1 @UpFall @aklıllıminecraft
  21. Hachiro-sama

Günün İşsizleri

@UpFall @aklıllıminecraft günün işsizleri !! Daha Fazla İçin Bana Fotoğraflarınızı gönderin Özel Mesaj Yolu İle ^^
  22. Hachiro-sama

Snipars

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) TEXT @UpFall @aklıllıminecraft