Arama sonuçlarınız

1. A

Wargun | Modern Silahlı Server - Level Sistemi - MMORPG - Uranyum Madenciliği - Klan Savaşları - Kupa Sistemi - Vucüt Geliştirme - 3D Silahlar -

Merhaba, IP: wargun.keyubu.com Sürüm: 1.12.2 Slot: 42 Level ile gelişeceğin kılıç ve kalkanı bir kenara bırakacağın bu amansız, mücadeleye hazır mısın ? (sadece videomuz ile sunucumuzu öğrenebilirsiniz.) Lonca Savaşları Klanınızı güçlendirip bölgeleri ele geçirin ve top5'de lider siz ve...
  2. A

Zowie S1 - DÜNYANIN EN İYİ OYUNCU FARESİ & İnceleme !

Merhaba, Zowie S-1 en yeni tasarım ve dünyanın en iyi optiği ile elinizi oyunun içinde hissedin. Sizler için bu harika mouseyi inceledik. Fiyat: 409.00₺ Puan: ✬ ✬ ✬ ✬ ✬
  3. A

Profile → Statü Skripti

Merhaba, Kullanışlı ve kolay profil skripti ile karşınızdayız. Gerekenler, Skript TuSKe Özellikler, Oyuncununuz yaptığı bütün başarıları gün yüzüne çıkarabilirsiniz; → Blok Kırmak → Blok Koymak → Almak → Atmak → Giriş → Yemek Yemek → Craft Sayısı → Kick Sayısı → Son Giriş → Öldürme → Ölme →...
  4. A

sıradaki level skript ?

Merhaba, "player's xp" kullandığımız da oyuncunun olan xp'si görebiliyoruz ancak sıradaki levele ne kadar kaldığını nasıl gösterebiliriz "player's max xp" tarzı şeyleri denedim çalışmıyor teşekkürler.
  5. A

Yardım Skript variables nasıl silinir ?

Merhaba, variables.csv dosyamızda biriken verileri nasıl o listeden silebiliriz "delete {}" yaptığımızda yinede dosyada oluşmaya devam ediyor teşekkürler ?
  6. A

[BAKIMDA] SONVİTA > Modern mmoRPG * Dükkan * Polisler ve Çeteler * Soygun Çeşitleri * Astronotlar * Silahlar 3D * Görevler * Level Sistemi <

'][/URL] Merhaba, Sıradan sunuculardan sıkıldınız mı ? kılıçları, kalkanları bir köşeye atın gerçekci silahlar, soygunlar, çete savaşları ile gerçek heyecanın doruklarına varmaya hazırlanın. Sunucumuzda bir birinden heyecanlı; Klan Savaşları, 3D Silahlar, Meslekler, Rütbe Sistemleri, Polislik...
  7. A

Konu açamıyorum yardım ?

Merhaba, Sunucu konusu açmaya çalışıyorum konuya resimleri ekliyorum sıkıntı yok. Önizle yaptığımda veya konuyu oluşturduğumda hiçbir resim gözükmüyor diğer forumlarda böyle değil yardım edermisiniz ? Önizle;
  8. A

Sonvita > Modern RP = 3D Silahlar = Meslekler

sunucu konusuna resim ekliyorum gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz ?
  9. A

ExtraChest > Kişiye özel sanal chestler oluşturun !

Merhaba, Bugün sizlere AlphaChest'den daha kullanışlı olan sınırsız chest skripti ile karşınızdayım. Chest limitini siz ayarlayabiliyorsunuz. Oyunculara hangi chest permissionlarını verirseniz oyuncularda o chestleri kullanabilirler. Komutlar, /chest - sandığınızı açar. /chest <rakam> -...
  10. A

ChaosCity > Modern SURVIVAL | Ev Alma | Soygunlar | Polisler, Çeteler | Metin2 Marketi > KAPALI

Merhaba, IP: chaoscity.nitrado.net Kaos içinde olan bir şehirde gerçek gangsterler ile hayatta kalma mücadelesine hazırmısın ? Zorlu bir mücadele seni bekliyor çeteler ile polisler arası amansız mücadeleye sende katıl ! Ulaşım, IP: chaoscity.nitrado.net Sürüm: 1.8.X Facebook: Bei...
  11. A

Saatten anlayan varmı ?

Elimde Ulysse Nardin altın saatim sıfırı 19.500$ etmekte bunu nerede ve ne kadara satabilirim, 5-6 yıl önce Dubai'den alınmıştı. Nakite sıkıştığım için satmam gerekiyor.
  12. A

ColonyCraft >> 1.8.X || Telefon || Uyuşturucu || Rütbe || Meslek || 3D Silahlar || KAPALI

Merhaba, IP: colonycraft.batihost.com Modern bir kolonide gerçek gangsterler ile hayatta kalma mücadelesine hazırmısın ? zorlu bir mücadele seni bekliyor çeteler, polisler arası amansız mücadeleye sende katıl ! Ulaşım, IP: ∞ Sürüm: 1.8.X Facebook...
  13. A

Paperspigot hata ve sunucu bozuluyor ?

Sunucum sürekli olarak bu hatayı vermekte tüm sürümleri denedim bu hata skriptleri falanda bozabiliyor çözümünü bilen varmı ?
  14. A

CS:GO Antreman Konsol Komutları

Merhaba, Bir csgo oynuyorsanız bunları bilmek zorundasınız. Refleks,aim,smoke,flaş,grenade,molotof bölgeleri çalışmak arkadaşlarınız ile oynamak isteyebilirsiniz işte sizler için antreman ve genel konsol komutları. sv_cheats 1 (çoğu kodların çalışması için gereklidir ilk önce bu yazılmalı...
  15. A

[SK]★ InteractCheats ★ Best Skript Anti-Cheat, +15 Block Cheat, 1.8.X

Merhabalar, Eskilerden DontCheat ismiyle bir hile engeli yapmıştım. Onu geliştirerek daha detaylı bir engel yazmaya karar aldım. Anti cheatimiz daha düzgün lagsız tps düşürmeden mükkemmel bir şekilde hilelerin çoğunu engelliyor. Şimdi geçelim hile engelimize .. Sürümler, InteractCheats...
  16. A

TurkeyLife - Lüx Yaşam > Ev Kiralama - 3D Texturepack - Topluluk Pazarı - Trade - Skin Seçme - 1.8.X

Merhaba, Yeniden ve mükemmel bir proje ile sizlerleyiz. Minecraftı gerçek hayata taşıdık ve biraz uyarladık haydi gelin birlikte görelim. Sunucuya girdiğinizde otomatik eğitim sistemi başlayacaktır sadece öğrenin ve izleyin. IP: turkeylife.nitrado.net Facebook...
  17. A

< İstanbulPVP > | Rank Silver-Gold-Efsane | Dereceli Arenalar | Top10 | < 1.8.X >

IP: istanbulpvp.nitrado.net Site: www.istanbulpvp.net Sürüm: 1.8 Merhaba, İstanbulPVP sunucusuna hoşgeldiniz. Bu sunucudaki yetenek sistemimiz sayesinde kendi yeteneğize eş değer insanlar ile savaşıp kendinizi geliştirebiliyorsunuz.Sunucumuzda diğer sunucuların aksine yüzlerce özellik...
  18. A

CS:GO Beleş Boost Sıkıldım

Merhaba, Gerçek hesabım bunny script yüzünden ban yedi birinden hesap aldım hesap rütbesi nova 3 ve seçkin hesap.Silver ve nova olan arkadaşları boostlayabiliirm ekleyin dostlarım.. Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198087291053/
  19. A

CS:GO - BUNNY SCRİPT NEDİR VE NASIL KULLANILIR ?

Scriptler oyun içinde sizlere vac ban yedirmezler oyunun akışını bozacak şekilde script zaten yazılamaz.İyi kullanımlar arkadaşlar gerekenler videoda anlatıldı..
  20. A

GlobalGun | Modern PVP - 3D Silahlar, Ligler, Ranklar, Top10 | globalgun.nitrado.net

IP: globalgun.nitrado.net Site: www.globalgun.net Sürüm: 1.8 Merhaba, Globalgun türkiyenin silahlı çatışma / antreman / pratik, sunucusuna hoşgeldiniz.Sunucumuzda zevkin doruklarına çıkacaksınız saatlerinizi harcamaya hazır olun.Sunucumuzda kutular açabilir yetenek grubunuzu arttırabilir...
  21. A

CS:GO - FLAŞ NOKTALARI #1

Daha fazlası için beğenmeyi ve abone olmayı unutmayınız.
  22. A

[SK] AutoUpdate !

Merhaba, Bir skript yaptınız. Ancak yeni sürümünü yayınladınız ve eski sürümü kullanan kişilere ulaşmakmı istiyorsunuz ? doğru yerdesiniz, hatta skript kullanan kişilere otomatik indirme bile yapabilirsiniz işte otomatik update budur. Aşamalar, http://pastebin.com/ isimli siteye girdikten sonra...
  23. A

[SK] DontCheat - Muhteşem AntiCheat v.1.1.1

Merhaba, Bu hile engelini önceden paylaşmıştım, hiçbir hileyi engellemiyordu bugün onun üstünde durmak istedim.Kalıcı olarak mükemmel bir hile engeli yazmayı planlıyorum.Öncelikle hilenin engellediği çok fazla hile olmayabilir yeni gelen updateler sonucu çoğalacaktır lag oranı en düşük...
  24. A

[SK] MoneyHead - Para kutuları düşsün !

Merhaba, Bu skript bir kişiyi öldürdüğünüzde belirli rakamlar içerisinde, rastgele bir miktarda kutuyu alan kişiye para vermektedir.Kırmızı yün şeklinde kafa olarak düşmektedir kutular.. Ayarlar, #Düşecek miktarlar giriniz. options: min: 0 max: 10 Min kısmına minimum düşecek para miktarı.Max...
  25. A

Logitech G933 aldım hayırlı olsuna gelin.

Merhaba, Uzun süredir çalışıyorum sonunda aldım.Logitech G933 marka kulaklık.829tl para ödedim.Şimdi tarif etsen dillere destan edemezsin,ben hayatımda böyle bir şey ne gördüm ne duydum arkadaşlar 7.1 kurdum demosunu dinlerken okadar korktumki kalbim ağzıma geldi yaratık mı dersin merminin...