Arama sonuçlarınız

1. Cutler

Battlefield 2042 Kısa Süreliğine Ücretsiz Olacak!

EA Games tarafından geçtiğimiz günlerde Battlefield 2042’nin Xbox Gamepass’e geleceğinin duyurulmasının ardından oyunun kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabileceği de duyuruldu. Oyun severler tarafından oldukça sevilen savaş temalı oyunun gelecek ay tüm platformlarda ücretsiz olarak...
  2. Cutler

The Sims 4 Ücretsiz Oluyor!

The Sims 4 Ücretsiz Oluyor! Oyun severler tarafından oldukça sevilen The Sims 4'ün temel paketi 18 Ekim'de ücretsiz olarak erişeme açılacak. EA Games tarafından 2 Eylül 2014 yılında piyasaya sürülen ve günümüze kadar popülerliğini koruyan The Sims 4'ün resmi Twitter hesabından yapılan...
  3. Cutler

Tanıtım GUI Destekli Market Eklentisi: GUIShop

GUIShop Tanıtımı Günümüz sunucularının hemen hemen olmazsa olmazı GUIShop eklentisine gelin hep birlikte bir göz atalım. GUIShop Nedir? Ne İçin Kullanılır? GUIShop sunucunuzda bulunan oyunculara sanal bir market sunmanıza yarayan 2014 yılında geliştirilmiş bir plugindir. Bu eklenti oyunculara...
  4. Cutler

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri Oyun severler tarafından oldukça sevilen açık dünya temalı zombi oyunu Project Zomboid'in sistem gereksinimlerine gelin hep birlikte göz atalım. Project Zomboid Konusu Nedir? 2014 yılında The Indie Stone adlı bağımsız bir geliştirici tarafından piyasaya...
  5. Cutler

Tanıtım Minecraft Set Home Plugin Kullanımı

Minecraft Set Home Plugin Kullanımı Minecraft Set Home Plugini Nedir? Set Home plugini yalnızca iki işlevi yerine getirmek için tasarlanmış basit bir eklentidir. Eklentinin iki fonksiyonu vardır: Oyuncuların belirli bir yapıyı/alanı evleri olarak kaydetmesini sağlamak. Oyuncuları kaydettikleri...
  6. Cutler

Prison Architect Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Prison Architect Türkçe Yama Nasıl Kurulur? Sunmuş olduğu hapishane simülatörü ortamı atmosferi ile oyun severler arasında oldukça popüler olan Prison Architect'i Türkçe olarak oynamak isteyen oyuncular için bir rehber hazırladık. Prison Architect Konusu Nedir? 2015 yılında piyasaya sürülen...
  7. Cutler

Tanıtım Minecraft Simple Tpa Plugini Nasıl Kullanılır?

Simple Tpa Nasıl Kullanılır? Merhaba değerli forum üyeleri oyuncular arasında Minecraft tpa (teleport/ışınlama) plugini olarak bilinen Simple Tpa hakkında sizler için rehber hazırladık. Simple Tpa Nedir? Simple Tpa MuleMuleDupe adlı geliştirici tarafından 3 nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır...
  8. Cutler

Rehber Aternos Sunucu Kurulumu

Aternos Ücretsiz Server Kurulumu Sunduğu ücretsiz hizmet ile Minecraft oyuncuları arasında adından sıkça söz ettiren Aternos adlı serviste nasıl ücretsiz bir şekilde sunucu kurabileceğinizi sizlerle paylaşmak istedik: Aternos Nedir? Aternos, 2013 yılında Almanya’da kurulmuştur. Şirketin kuruluş...
  9. Cutler

Age Of Empires'ın Evrimi

Age Of Empires 1997 yılında Ensemble Studio tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan bir ortaçağ gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun genel olarak kendi ülkenizi ve askeriyenizi kurarak diğer ülkeler ile savaşmanızı sağlıyor. Bu serüven oyuncular tarafından çok sevilmiş ve...
  10. Cutler

Minecraft Oynarken Ne Dinliyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar, Minecraft oynarken dinlediğimiz şarkıları bu konuda topluyoruz. Ben başlayayım, aslında çok fazla var ama en çok dinlediklerimi yazacağım =) 1- Otis Redding - Sitting On The Dock Of The Bay ( Dinlemek için tıklayın ) 2- Horward Shore - Concerning Hobbits ( Dinlemek için...
  11. Cutler

Foruma Resim Eklemek [ Resimli Anlatım ]

Merhaba, Foruma resim eklerken hala sorun yaşayanları görüyorum. Bu nedenle sorun yaşayanlar için resimli anlatım yapmaya karar verdim. Bu konuyu incelerseniz, foruma sorunsuz bir şekilde resim ekleyebilirsiniz. 1- Bilgisayarımda ki bir resmi foruma nasıl ekleyebilirim ? Öncelikle...
  12. Cutler

Online Butonunun Rengi Değiştirilsin

Merhaba, Biliyorsunuz ki üyeler bir konuya cevap gönderdiklerinde, yada bir konu açtıklarında, avatarlarının sağ alt bölümünde " Online " yada " Offline " yazıyor. Offline yazısı gümüş arkaplan üzerine siyah renkli fontlarla yazılmış. Ancak Online yazısı da aynı şekilde gümüş arkaplan üzerine...
  13. Cutler

Bill Gates ( Pixell ) Çalışması

Herkese merhaba, Pixell çalışmaları pek yapmıyorum, genelde boyutlu çalışmalar ilgimi çekiyor. Bu alanda çalışmaya başladığımdan beri pek çok şey yaptım ve ilerleme kaydettim. Basit mario, batman çalışmaları yaptım ama paylaşmadım. Bu alanda çıraklık eseri olarak yapılmamış bir şey yapmaya karar...
  14. Cutler

Işler Güçler | Hayranlar Buraya |

Hemen hemen hepimiz bir kere duymuşuzdur, görmüşüzdür. Henüz 22. bölümü oynanmakta olmasına rağmen yılları devirmiş dizileri kök söktürmüş, genç yetenekli kadrosuyla dikkat çeken bir Selçuk Aydemir dizisidir. Kendine öz esprileri ve alışılagelmiş dizi anlayışının dışına çıkmasıyla milyonları...
  15. Cutler

Hamachi Server Sorunu

Herkese merhaba, Öncelikle bu konuyu baştan sona inceledim fakat benim karşılaştığım soruna çözüm bulamadım. Konular arasında da arama yaptım ama tam bir sonuç alamadım, bu yüzden en son çare konuyu açmaya karar verdim, eğer yanlış bir şey yaptıysam şimdiden kusura bakmayın...