Arama sonuçlarınız

1. optin

Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test Kodzer kullanıyorum. Memnunum.
  2. optin

Hosting?

Ne varmış sunucularında? 1 adet 4 gb ram Windows sunucum var. 2 çekirdeğe sahip. Özellikle şu noktasına değinmek istiyorum. Türkiye'de pek sık rastlanmayan ve çoğu "kaliteli" diye tabir edilen çoğu firmada intel x5675 yok(Fiyat farkı ile x5690 almanız da mümkün). Benim gibi bu tür işlerle...
  3. optin

Leader-Os v2 Güncellemesini İstememe Rağmen Cevap Vermedi.

Arkadaş satışları durdurmuş ancak istediğim sadece girip şu yeni güncellemeyi atması çok zor bir şey yapmayacak belki 1 dakikasını alacak. Doğrudur hayatını belirleyecek sınav önünde ama 1 temayı atmamak bu kadar zor olmamalı mağdur durumuna düşüyoruz. Tekrardan konuyu güncellemek tarafındayım.
  4. optin

Forumda pek dolaşmıyorum hocam bir sürü projem var. Skype 2 hafta önce girdim böyle bir şey gördüm. Cevap alamadım. Telefon numarasını aramak istemiyorum. Rahatsız etmiyim diye.
  5. optin

Buzzy Series Vizyona Girecek Filmler

Buzzy Series Vizyona Girecek Filmler
  6. optin

Merhaba değerli gamer.com.tr üyeleri; Aylar yatta neredeyse 1 yıl önce almış olduğum v2'ye daha yeni skype girdiğimde görmüş oldum ki scripte güncelleme gelmiş. Tabii doğal olarak ben de scripte gelen bu yeni güncellemeyi Fırat arkadaşımızdan istedim. Ancak ne cevap verdi ne bir şey...
  7. optin

Geç cevap verdim kusura bakma. Skype pek etkin değilim. Facebook Adresim...

Geç cevap verdim kusura bakma. Skype pek etkin değilim. Facebook Adresim: https://www.facebook.com/trenty35
  8. optin

"En sonunda başardım,sigarayı bıraktım..."

"En sonunda başardım,sigarayı bıraktım..."
  9. optin

Sen kimsin?Unuttum?

Sen kimsin?Unuttum?
  10. optin

Noudia - BlockSpirits Application

Harika bir proje.Muazzam.Takıma hoşgeldin :)
  11. optin

FaradionMC İçin Ekip Arkadaşı Arıyoruz!

Cümleten selamun aleyküm; Yeni projem olan FaradionMC için java bilen ekip arkadaşı arıyorum.Hali hazırda 5 kişilik yönetim ekibi 7 kişilik builder ekibimiz bulunmakta.Ancak java bilen ve sunucu için plugin yazabilecek maalesef hiçbir tanıdığımız yok. Velasıl kelam sunucu için java...
  12. optin

[SK] Viplere Özel Ateş Topu Fırlatma & Zehirli Kılıç !

@SsFightsS 'in dediği gibi "bence savaş açalım". Güzel skript eline sağlık.
  13. optin

Sunucum için Java Developer Arıyorum!

Cümleten Selamun Aleyküm; VersionMC olarak(bkz: KONUYA GİT ) sponsorlu bir sunucumuz var.6 kişilik profosyonel bir build ekibimiz ve 4 kişilik de yönetim ekibimiz bulunmakta.Ayrı olarak da gerçekten Java Developer istiyorum.Java ile ilgilenen,plugin yazmayı bilen arkadaşlar varsa skype...
  14. optin

|*oyna.VersionMC.com*|1.8.X|SkyBlock-Survival-Factions-Creative-BedWars|

Güncel+++ Konu tasarımı yenilendi! Creativeye akademi sistemi eklendi! Web sitemiz yenilendi!
  15. optin

OP olduğumda marketten alışveriş yapılmıyor.

Sunucumda ChestShop ve iConomy_Recration kullanıyorum.Sunucuda ben yada herhangi biri op yetkisi olduğunda oyuncular marketten alışveriş yapamıyor.Sağ tıklıyorlar yada sol tıklıyorlar mesaj dahi gelmiyor.Bunun çözümü nedir?
  16. optin

Bungeecord sunucum için web scripti

Script satın aldım.Konu Kilit.
  17. optin

skype adresini verirmisin?

skype adresini verirmisin?
  18. optin

Nerden iletişime geçebilirim?
  19. optin

Survival Sunucum İçin Öldürme ve Ölümleri Sayan MySQL Destekli Plugin

Selamun aleyküm; Bir hub sunucum var.Ben survival sunucum için top 10 hazırlayacağım(Web için).Öldürme ve ölmeleri sayan mysql destekli bir plugin gerekiyor.LeaderHeads kullanıcaktım ancak malesef paralı ve top 10'u da öyle.Bildiğinz plugin ismi varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim. Güncel...
  20. optin

SPAWNER SORUNU {YARDIM}

Hocam doğru dediniz de multiverse-corenin worlds.yml ayarından daha rahat yapılabilir.Ne kadar mob doğacağını vs ayarlayabilir.Oyun içinde bunları yapamıyorduk sanırsam ?
  21. optin

Teşekkürler hocam iletişime geçiceğim.
  22. optin

SPAWNER SORUNU {YARDIM}

SkyBlock mu? Birde silkspawners kullanıyormusun?Sunucu seninmi? Seninse eğer askyblockda yapmak istiyorsan Multiverse-Core>worlds.yml'den AskyBlock dünyasında Mobspawning kısmını true yapman lazım.Ben öyle biliyorum eğer ayarlarıyla oynamadıysan silkspawnersda sıkıntı vardır.Biraz daha açıklasan...
  23. optin

Loop

Güncel +++ Aynı sorun bendede var
  24. optin

Berkden almayacağım hocam. @NBN_Graphics ekledim hocam