Arama sonuçlarınız

1. optin

Leader-Os v2 Güncellemesini İstememe Rağmen Cevap Vermedi.

Merhaba değerli gamer.com.tr üyeleri; Aylar yatta neredeyse 1 yıl önce almış olduğum v2'ye daha yeni skype girdiğimde görmüş oldum ki scripte güncelleme gelmiş. Tabii doğal olarak ben de scripte gelen bu yeni güncellemeyi Fırat arkadaşımızdan istedim. Ancak ne cevap verdi ne bir şey...
  2. optin

FaradionMC İçin Ekip Arkadaşı Arıyoruz!

Cümleten selamun aleyküm; Yeni projem olan FaradionMC için java bilen ekip arkadaşı arıyorum.Hali hazırda 5 kişilik yönetim ekibi 7 kişilik builder ekibimiz bulunmakta.Ancak java bilen ve sunucu için plugin yazabilecek maalesef hiçbir tanıdığımız yok. Velasıl kelam sunucu için java...
  3. optin

Sunucum için Java Developer Arıyorum!

Cümleten Selamun Aleyküm; VersionMC olarak(bkz: KONUYA GİT ) sponsorlu bir sunucumuz var.6 kişilik profosyonel bir build ekibimiz ve 4 kişilik de yönetim ekibimiz bulunmakta.Ayrı olarak da gerçekten Java Developer istiyorum.Java ile ilgilenen,plugin yazmayı bilen arkadaşlar varsa skype...
  4. optin

OP olduğumda marketten alışveriş yapılmıyor.

Sunucumda ChestShop ve iConomy_Recration kullanıyorum.Sunucuda ben yada herhangi biri op yetkisi olduğunda oyuncular marketten alışveriş yapamıyor.Sağ tıklıyorlar yada sol tıklıyorlar mesaj dahi gelmiyor.Bunun çözümü nedir?
  5. optin

Survival Sunucum İçin Öldürme ve Ölümleri Sayan MySQL Destekli Plugin

Selamun aleyküm; Bir hub sunucum var.Ben survival sunucum için top 10 hazırlayacağım(Web için).Öldürme ve ölmeleri sayan mysql destekli bir plugin gerekiyor.LeaderHeads kullanıcaktım ancak malesef paralı ve top 10'u da öyle.Bildiğinz plugin ismi varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim. Güncel...
  6. optin

Bungeecord sunucum için web scripti

Cümleten selamun aleyküm; Bayramınız mübarek olsun.Hub sunucum için otomatik websend yada rcon ile marketten oyuna item gönderebilecek script arıyorum.Mümkünse index olması daha hoş olur.Makul bir fiyata alıcam.Satan arkadaş varsa konuya skype adresini yorum atarsa sevinirim.Fiyat konusunda...
  7. optin

Kit için bir defa alım

Sunucumda etkinlik yapıcağım ve /kit bayram komutunun sadece 1 defa okunmasını istiyorum.Essentials kullanmıyorum.Aciliyet söz konusudur.
  8. optin

SilkSpawners kit skripti

Beyler eğer oyuncu ultravip ise (groupmanagerdeki adıda ultravip) /kit ultraspawner yazarak /ss give komutuyazanınadı irongolem 3 /ss give komutuyazanınadı zombie 2 /ss give komutuyazanınadı pig 1 şekilde komutlarının çalışmasını istiyorum.Bu skripti yapabilecek arkadaş varmı?
  9. optin

|*oyna.VersionMC.com*|1.8.X|SkyBlock-Survival-Factions-Creative-BedWars|

64 GB ram ve lagsız bir oyun keyfine ne dersin? 12 Ay Aktif %0 Loss Kapanma riski YOK! Sunucu Adı: VersionMC Toplam Ram Miktarı: 64 GB Kişi Kapasitesi: 1000 Sunucu IP Adresi: oyna.versionmc.com DDOS Koruma: OVH Game Server Koruması Sunucu Hat: 1 GBIT Web Sitemiz: www.versionmc.com...
  10. optin

[SK]Authmeden sonra otomatik pin istemesi

Selamun aleyküm; Bir pin plugini yükledim çakma lobi sunucuma.Ben bu pin plugini için oyuna girdiğinde eğer OP ise arkadasından otomatik /pin komutunun çalışmasını istiyorum.Bunu yapacak arkadaş varmı?
  11. optin

Ücretsiz Şekilde Vip Sorgu Sayfası Yapabilecek Varmı?

Cümleten selamun aleyküm; Sunucu web sitem için kendi bildiklerimle bir ban kontrolu sayfası yaptım.Ancak vip sorgu sayfasını yapamadım.Grubu oyundan verdiğim zaman mysqla kayıt olmasını istiyorum.Oyuncular da bu yolla vip sorgulayabilecekler.Velasıl kelam oyuncunun ismini yazınca vip...
  12. optin

SkyBlock Sunucum drop yiyor

Arkadaşlar eğer skyblock adasında bloğun altı boş ise bloğu kırdığımızda yada boşluğu kapatınca drop yiyoruz bunu nasıl çözebilirim
  13. optin

[İSTEK]Mob ile bungee server değişmek!

Selamun Aleyküm; Bungeecord sunucumda lobi sunucusundan başka servere gitmek için böyle bir şey yapmak istiyorum.Anlatamadığımdan örnek vericeğim. Örneğin ,oyuncu giriş yaptığında karşısına mob çıkacak ve sağ tıkladığı zaman chest commands açılacak.ChestCommands kısmını ben hallederim de oyuncu...
  14. optin

[İSTEK]OTO FLY

Selamun aleyküm; Bir hub sunucu kuruyorum sadece belirlediğim grupların uçmasını istiyorum ama /fly komutu yazmadan uçamıyorlar ben bunu direk /fly yazmadan uçmasını istiyorum varmı böyle bir script yazabilecek koca yürekli arkadaş ?
  15. optin

Trenty v1.9[ARA PAKET] Bedwars Plugin Paketi 1.8.x

Selamun Aleyküm; Uzun bir süreden ve minecraftı bırakmamın ardından tekrardan geri dönüş yapacağımı söylemiştim.Ara paket olarak sizlere hub sunucularınızda yardımcı olacak küçük bir paket hazırladım.Ve şunu söyliyim v2.0 bomba gibi gelecek.Tüm configleri olabildiğince türkçe...
  16. optin

Server Sponsoru Olabilirim

Selamun Aleyküm; Arkadaşlar aranızdan birine projesi sağlamsa makinamdan server açmak isterim.Mümkünse düzgün projelerle gelin.Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.Yaşla alakası yok ama sıkıntı çıkmaması için yaşı 15'i geçmiş birine sponsor olmak daha iyi olur.Ve mümkünse java...
  17. optin

Minecraft Plugin Tanıtımları-TimeIsMoney Detaylı Anlatım[VİDEO]

Bugün sizlere time is money adlı serverde bankamatik(ATM) kurarak nasıl para çekebileceğini ve oyuncu kazanabileceğinizi gösterdim.İyi Seyirler...
  18. optin

Traficmonsoon ile Günde 30 Dakikada 5 TL KAZAN![VİDEO]

Detaylı bir şekilde anlattım.Paypal ve payza solidtrust hesabına çekebilirsiniz.Like ve yorum atarsanız emeğimin karşılığını almış olurum.
  19. optin

Serverimde sadece belirttiğim miktarda mob doğmasını istiyorum.

Serverimde belirttiğim miktarda mob doğmasını ve hangi mobun hangi miktarda olucağını belirlicek bir plugin varmı ?
  20. optin

[ISTEK]Token Skripti[New]

Önceden böyle bir konu açmıştım ama çok eski olduğu için konuyu hort yapmak istemedim bu yüzden konuyu tekrar açıyorum.Arkadaşlar serverimde iconomy plugini var ben bunu istesem token yaparım ama hem token hemde para olmasını istiyorum.Boşuna Token plugini var demeyin.Çalışmıyo ve lag yapan var...
  21. optin

AutoRank(Rütbe) Plugini Detaylı Anlatım[KURULUM]-[AYARLAMALI]

Merhaba Minecraft-Turk Üyeleri; Bu ilk plugin anlatımı videomda sizlere şu ayarlamarı ve kurulumu genellikle bilmeyen arkadaşlar için autorank yani rütbe pluginini tanıttım.Umarım beğenirsiniz.İyi Seyirler...(MİC SESİ INCELTTİ NEDEN BİLEMİYORUM)
  22. optin

Sunucu Web Sitesi Skript

Sunucum için bir website scripti lazım.YARDIMCITURK diye bi arkadaşın yaptığı skript vardı o skripttten elinde olan atabilirmi?Yada Adam gibi serverde kaç oyuncu olduğunu gösterebilecek küçük bir skript varmı ?Yada yapabilecek arkadaş varmı?Yapabilecek arkadaşa çok teşekkür ederim. NOT:Gelipte...
  23. optin

[ISTEK]Token Skripti

Arkadaşlar serverimde iconomy plugini var ben bunu istesem token yaparım ama hem token hemde para olmasını istiyorum.Boşuna Token plugini var demeyin.Çalışmıyo ve lag yapan var (1milyon lag oldu).Bana böyle bir /hc komutu ile token gösterecek /hc ver oyuncuadi miktar sadece oplar kullanacak /hc...
  24. optin

Korkunç Bir Karakter Yaratıyoruz!

Hadi madem diğer forumlar yapıyo bizde bi slender man yapalım.(Fazla abartmayın sonra başımıza kakmasın) EDİT:Adama bir kız çığlığı yaparak(Ah Oh) korkutucak.
  25. optin

Token Plugini

Evet token plugininden kast ettiğim yani money değil Örneğin oyuncu /token yazınca tokeni gösterilecek ama tokeni almak için para ödücek herneyse token plugini önerirmisiniz TokenShop olmucak Yada öneremezseniz TokenCurrencyi nasıl yapabileceğimi söyleyin hata veriyor.