Arama sonuçlarınız

1. iboyldz

Yardım hata

Fotoda olan hatanın çözümünde yardım eder misiniz şimdiden tsekkurler Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. iboyldz

[Yardım]Launcher Hatası

Arkadaşlar aşağıda spoilerde çıkan crash var yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. Edit: Sonradan gördüm bide crashlerin arasında buda var. SAnırım ikiside aynı ama ekleyeyim ne olur ne olmaz :(
  3. iboyldz

Nasıl Win10'a Geçerim

Arkadaşlar şuanda win 7 kullanıyorum biraz araştırdım ama anladım win7 nasıl geçerim ? Ve ilk 8.1'mi indirmeliyim yoksa direkmi 10 geçiliyo ?
  4. iboyldz

[Çözüldü]

Craftbukkit kurucam ama baslat.bat'ın içine ne yazacağımı bilmiyorum internetten biraz araştırdım ama bulamadım bi yardım edermisiniz. windows 7 32bit için ve java7 kullanıyorum eğer başka bir şey gerekliyse söyleyebilirim şimdiden sağ olun. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
  5. iboyldz

Call Of Duty:Minecraft Oynucak Arkadaş Aranır!!!

Arkadaşlar Elimizde Call Of Duty:Minecraft plugini var. Duvardan Silah alabiliyorsunuz. Sandıktan Rastgele silah falan var. Parayla Kapı açma var zombilere karşı oynuyoruz fakat biz 2 kişiyiz ve 2 kişiyle sıkıcı oluyor bu yüzden bize katılmak isteyen arkadaş aranır. Skype falan gerekmez sadece...
  6. iboyldz

Server Atma Sorunu Yardım

Arkadaşlar servereimizde bir admin oyuna girdiğinde oyuncuları atıyor bunu nasıl düzeltebiliriz ?
  7. iboyldz

HubTurk.nitrado.net Hub Olduk

Merhaba ben serverin kurucusu ardaburcu28.Serverimiz 200 kişilikdir. Bizi Baskaslarından Ayıran Özelliklerimiz • Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması • Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması • Yönetimin...
  8. iboyldz

[İstek]Asa Plugini

Arkadaşlar rpg server için Asa Plugini arıyorum bilen varsa söyleyebilirimi ?
  9. iboyldz

[Soru]World Editli Creative Server limit Ayarlama

Arkadaş biz bir hub server yapıyoruz ve serverde creativede world edit olmasını istiyoruz fakat tabi lag olmaması için ve oyuncuların rahat rahat oynaması için WorrldEdit'e bir sınır koymak istiyoruz bunu nasıl yapabiliriz eğer söylerseniz sevinirim.
  10. iboyldz

7/24 Online Hard-Faction Server Lapis Yok!

---- SonTürk Faction Server ---- ---- Server Özellikleri ---- IP: fac.sonturk.net Sürüm: 1.7.4 - 1.7.2 Kuruluş: 12/07/2014 Ram; 16 Gb Host; Nitrado Slot; 82 Kişi Lag; %0 Tür; HardFaction ---- Server Bilgi ---- Lapis Kaldırıldı Server 7/24 Online Kapanma Riski Yok İlgili Adminler Yenilikçi...
  11. iboyldz

Alımlar Bitti Konu Kilit

Alım bitti
  12. iboyldz

Servere Hata Veriyor

Merhaba arkadaşlar biz bi istek üzerine top kills'i yükledik ve sanırım groupmanagerla çakıştı ve grouplar silindi bizde o yüklediğimz plugini silip groupu yeniledik fakat şimdide aşağıdaki hatayı verdi nababiliriz bi önerisi olan söyleyebilirmi ? =============================== GM ERROR LOG...
  13. iboyldz

PiskevitCraft/7-24 Online/%100 Survival/ Boss Mevcut/İlgili Adminler

PiskevitCraft Evet arkadaşlar bu gün size PiskevitCraft'ı tanıtıcağım... Zaten yukarda söylediğimdende anlayacağınız gibi server ismi PiskevitCraft'tır. Server Özellikleri ve Bilgileri; Serverin sürümü ise 1.7.2'dir. Oyun %100 survivaldır. Server 7/24 online'dır. Server 50...
  14. iboyldz

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

Arkadaşlar ilk olarak ben kurucu değilim rpg serverlerdeki konu kapandığı için bunu yeniden açmak istedim.Lütfen bunda fazla mesaj atmayınki arşive alınmasın ve aynı zamanda serveri daha çok kişi tanısın. Merhaba yeniden açılma kararı aldık.Başvurular buradan veya VolVerin55 skype adresinden...
  15. iboyldz

Serverde oyuncularda sorun var yardım ?

Arkadaşlar serverimizde oyuncular yeri kazamıyor onun yerine aşağıdaki resimdeki uyarıyı veriyor . Bunu nasıl çözebilirz yardım edin. Cevabınızı buraya mesaj atarsanız seviniriz. Şimdiden Teşekkürler.
  16. iboyldz

7/24 Online/SkyBlock Server/Bariscraft.vermidonmc.com/Rehber-Reklamcı alımı var...

Evet arkadaşlar bu gün size BarisCraft'ı tanıtıcağım... Zaten yukarda söylediğimdende anlayacağınız gibi server ismi Bariscraft'tır. Server ip; bariscraft.vermidonmc.com Serverde Reklamcı-Rehber alımı vardır. Serverin sürümü ise 1.7.2'dir. Oyun %100 SkyBlocktur.Server 7/24 online'dır. Server 35...
  17. iboyldz

Adminshop-Market plugini aranıyor...

Adminshop-Market plugini aranıyor , 1.7.2 için ve acil lütfen arkadaşlar...
  18. iboyldz

7/24 Online/Faction Server/Bariscraft.vermidonmc.com

Evet arkadaşlar bu gün size BarisCraft'ı tanıtıcağım... Zaten yukarda söylediğimdende anlayacağınız gibi server ismi BarisCraft'dır. Serverin sürümü ise 1.7.2'dir. Oyun %100 Faction'dur ve türkçeleştirilmiştir.Server 7/24 online'dır. Server 40 kişilik olup dağima bir admin onlinedir. Adminler...
  19. iboyldz

EvilCraft Ekibi olarak Rehber-Reklamcı Arıyoruz

Evet arkadaşlar EvilCraft Ekibi olarak Rehber-Reklamcı arıyoruz. Eğer olmak istiyorsanız. Aşağıdaki Formu doldurun. Veya Evilcraft.nitrado.net'e girerek bize ulaşın. 1) İsminiz; 2) Minecraft İsminiz; 3) Hangi yetkiyi istiyorsunuz(Rehber-Reklamcı); 4) Kaç saat online olabilirsiniz; 5)...
  20. iboyldz

SkyTR 7/24 Online/SkyBlock Server/Gereksiz Plugin yok

Evet arkadaşlar bu gün size SkyTR'yi tanıtıcağım... Zaten yukarda söylediğimdende anlayacağınız gibi server ismi SkyTR'dir. Serverin sürümü ise 1.7.2'dir. Oyun %100 Skyblocktur ve türkçeleştirilmiştir.Server 7/24 online'dır. Server 42 kişilik olup dağima bir admin onlinedir. Adminler ve...
  21. iboyldz

PiskevitCraft 1.7.2 Survival Server 32 kişilik

Evet arkadaşlar bu gün size PiskevitCraft'ı tanıtıcağım... Zaten yukarda söylediğimdende anlayacağınız gibi server ismi PiskevitCraft'tır. Serverin sürümü ise 1.7.2'dir. Oyun %100 survivaldır.Server 7/24 online'dır. Server 32 kişilik olup dağima bir admin onlinedir. Adminler ve rehberler...
  22. iboyldz

İyi reklam yapan Reklamcı Ve Rehber Aranıyor

İyi reklam yapan Reklamcı Ve Rehber Aranıyor Eğer Kendine güniyorsan sw'ye gel 85.190.163.162:25565 Güncel
  23. iboyldz

Pluginer aranır ip: jockercraft.no-ip.biz hadi deneyimi olcak

jockercraft.no-ip.biz pluginer aranır ip :jockercraft.no-ip.biz hemen gelsin deneyimli olmasını istiyoruz . jockercraft.no-ip.biz jockercraft.no-ip.biz jockercraft.no-ip.biz jockercraft.no-ip.biz jockercraft.no-ip.biz jockercraft.no-ip.biz jockercraft.no-ip.bizDEneyiminiz varsa hemen gelin...
  24. iboyldz

alın ip ••İp:31.200.63.98 matantan120 getirdi derseniz sevinirim

Muhteşem Ucuzluk... Butun Vipler Çok Ucuzdur! NormalVip: 5 MegaVip: 15 UltraVip: 25 Güncel Haberler... Merhaba Sevgili Minecraft Sever Arkadaşlarımız Serverimiz Daha Yeni Açılmıştır [ 3. Gün] Bu Gün Sw Güzel Adminler İlgili Tek İsteğim Servere Gelmeniz... Server Hakkında. =Factions Server...
  25. iboyldz

süper bir server gelin ve yerinizi alın minetr.co.vu:3031

minetr.co.vu:3031 server ipdir süper bir server gelin ve yerinizi alın