Arama sonuçlarınız

1. EgeN7

10 yıl olmuş.

10 yıl olmuş.
  2. EgeN7

Hort

Hort
  3. EgeN7

:D

:D
  4. EgeN7

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Merhaba, uzun süredir birkaç problem ile ilgili ara ara soru sorup mesaj atıyordum ancak ısrarla cevap vermiyordunuz. Umarım yine bu şekilde olmaz. Oyuna 3 ay girmeyen oyuncunun hesabı siliniyor bu sebeple bir arkadaşımın para yatırdığı hesap silindi. Bununla ilgili herhangi bir şey yapılabilir...
  5. EgeN7

Inception MC - Kalıcı HARD Faction Server - Sunucu IP: oyna.inceptioncraft.com

Selamlar, isminiz aşırı tanıdık geldi yani sadece Pedro kısmı. 2012, 2013 döneminde bir sunucu sahibi miydiniz? Sunucu ismini hatırlayamıyorum, NeverCraft olmadığını da hatırlıyorum.
  6. EgeN7

FLIGHT NETWORK > mc.flightpvp.com | [1.8.X] | KALİTENİN ADRESİ | Rekabet | Rütbe | İhale | Sandıklar

Orta çaplı güncellemelerde sona gelindi, kısa süre içinde aktifleştecek, konu güncel. Oyuncu görüşlerine göre birkaç şey düzenlendi ve güncellendi, konu güncel.
  7. EgeN7

Play.MinerNetwork.org [Hileli Faction] [SkyPvP] [ConConCraft] Sunucuları!

Biz reklam yakalamaktan bıktık insanlar reklam yaptırmaktan bıkmadı. Emek hırsızlığı yapıyorsunuz. Şimdi bizden habersiz yapılmış dersiniz, biraz güleriz. Lütfen, sadece SAYGI. https://i.hizliresim.com/7N920Y.png
  8. EgeN7

AtaCraft =)|OPSkyblock|Golem SP|1.8.X |Adakit|AdaFLY |Cumartesi Pazar Event ! | Konusu 'Skyblock Sun

Emek hırsızlığı yapılıyor, sunucumuzda reklam yaptırıldı. Bir de reklamlardan gelenlere "Hoşgeldiniz" diyorsunuz, gerçekten yazık.
  9. EgeN7

Son zamanlarda Cıkan Crash Client'lerden kurtulma yollari ( kesin cözüm denebilir)

Çok yararlı bir konu, bugları ticarete dönüştürmeye çalışan insanlar da görür bunu. Her zaman çözülür böyle şeyler, sakın kimseden satın almayın. Sunucumuza gelip açık var, sunucunuz çöküyor, satın almak ister misiniz denildi. Direk satın almaya girdi arkadaş, destek olayım, yardım edeyim yok...
  10. EgeN7

RASECRAFT | Rütbe Sistemi | Kasa | SanalTicaret | HİLE KORUMALI!

Tebrikler, reklam yaptıran sunucular arasına eklendiniz. İnsanların emeğine azıcık saygınız olsun, uğraşın güzel bir tane tanıtım yapın, sistem kurun ki listede yükselin. Pardon ancak çocukça şeylere başvurmayın. Yazık. Önce saygı göstermeyi öğrenin, sonra sunucu açın! Oyundan kimse bu kadar...
  11. EgeN7

+80 OYUNCU! | PLAY.ALPHACRAFT.ORG| HILELI FACTIONS & FACTIONS & SKYBLOCK & KITPVP

@BlackTurk001 İster inan, ister inanma. Sunucumuzda "PrimciEmre" nickiyle böyle bir reklam yapıldı. Kimsenin daha önce haksızlığa uğramasını istemedim, kimsenin emeklerinin boşa gitmesini istemedim. Hala da böyleyim. Burada reklam yaptığınızı söyleyince bir şey mi değişiyor? Hayır. Siz...
  12. EgeN7

+80 OYUNCU! | PLAY.ALPHACRAFT.ORG| HILELI FACTIONS & FACTIONS & SKYBLOCK & KITPVP

Zamanında şu arkadaşın yaptığı reklam hiç hoş değildi.
  13. EgeN7

FLIGHT NETWORK > mc.flightpvp.com | [1.8.X] | KALİTENİN ADRESİ | Rekabet | Rütbe | İhale | Sandıklar

2011'de ilk başta Hamachi ile açarken bir anda aklımıza geldi. Biz de bilmiyoruz açıkçası. YENİ MESAJ (axces nickli arkadaşa) Merhaba. Sabah saat 09:30'da sunucuya giriş yapıp artık kaldıramadığından mıdır bilmiyorum, böyle boş laflar söyleyen, kendi sunucusu çok iyi diyen ancak IP adresi...
  14. EgeN7

Klan Parasını ayarlama ve Mobdan item düşürme

FactionsUUID kullanıyorsanız; server/plugins/Factions/conf.json kısmında "econCostCreate": 8000.0, Factions MassiveCore kullanıyorsanız; server/mstore/factions_mconf/instance.json "econCostCreate": 8000.0, Skript; on death of a Pig: attacker is a player victim is a Pig chance...
  15. EgeN7

Mini moderatörlük. Güzel isim koymuşsunuz.

Mini moderatörlük. Güzel isim koymuşsunuz.
  16. EgeN7

Stopping Server

İnanır mısınız bilmiyorum ancak bugün bana da oldu bu olay. Sunucuyu test için muhtemelen kişisel bilgisayarınızdan açıyorsunuz. Çözümü aynı mı olur hiç bilmiyorum tabi ama, ben server.properties dosyasındaki server-ip= kısmına IP adresi eklemişim, bu yüzden açılmıyordu. Eklediğim IP'yi silip...
  17. EgeN7

2 Tane Sorun Var. Lütfen Yardım Lazım

Sunucu açıkken ve TPS düşükken /timings on yazın ve sonra birkaç dakika bekleyin, /timings paste yazın. Çıkan linke girin. Orada sunucuyu sömüren, TPS düşmesine sebep olan eklenti muhtemel olarak gözükecektir. İşiniz bittikten sonra /timings off ile kapatabilirsiniz. Sadece spawnerlardan...
  18. EgeN7

Tabelaya renkli yazılmasını istemiyorum.

Eğer Lockette kullanıyorsanız, config.yml dosyasında şöyle bir ayar mevcut; enable-color-tags: true false yapmayı dener misiniz? Yine olmazsa, son olarak renkli yazmasını istemediğiniz gruplara -essentials.signs.color yetkisini, yani önünde tireli yetki (negatif) vererek deneyebilirsiniz...
  19. EgeN7

Yoktur denilmiş, bunu sağlayan başka eklentiler de mevcut. Onlardan biri kurulu olabilir.
  20. EgeN7

ChestCommandsa cevrim içi ekleme

{online: servername} eklerseniz çalışma olasılığı var emin değilim. Şurada bir örnek var; faction: COMMAND: "factionbağlan" NAME: '&4FACTIONS' LORE: - '' - '&f> Çevrimiçi: {online: serverismi}' - '' KEEP-OPEN: true ID: '46' POSITION-X: 5 POSITION-Y: 1
  21. EgeN7

Essentials üzerinden engellemenize gerek yok aslında, çünkü sizin de kullanmanız gerekebilir. Muhtemelen gruplarda şu yetki var: essentials.signs.color Silerseniz problem kalmayacaktır. En kötü ihtimal yine olmazsa tabela rengini veren başka bir eklenti olabilir.
  22. EgeN7

[+]Redturk.batihost.com[+] Faction + Yeni Gelenlere Verimlilik 10 Kazma

O yüzden hemen ban yiyoruz zaten değil mi, neden reklam yaptığınızı sorunca. İnandırıcı değilsiniz.