Arama sonuçlarınız

1. EgeN7

(Rehber Alımları) - Flight Network

TANITIM KONUSU Flight Network bir Factions sunucusudur. Merhaba! 5 yıldır ismi bulunan ancak problemler nedeniyle ara ara kapanan sunucumuz stabil olarak açılmış bulunmakta. Eğer rehberlikte kendinize güveniyorsanız, bizimle çalışmak ve insanlara yardımcı olmak istiyorsanız, aşağıdaki...
  2. EgeN7

FLIGHT NETWORK > mc.flightpvp.com | [1.8.X] | KALİTENİN ADRESİ | Rekabet | Rütbe | İhale | Sandıklar

Kaliteli Eklentiler Hepsi özel düzenlenmiş, mümkün olduğunca Türkçeye çevrilmiş stabil eklentiler. En İyi Anti Sistemler Yüksek düzeyde stabil olmasalar da hepsi özel konfigüre edilmiş anti eklentiler; Profesyonel Ekip Hepsi alanında uzman, esprili ve anlayışlı efsane bir kadro...
  3. EgeN7

| Battle House | Premium Factions | (USA-EUROPE) |

battlehouse.beastmc.com Merhaba! BattleHouse 1.0 versiyonu ile açılmış bulunmakta! Peki niye USA? Neden sadece Premium? Bildiğiniz üzere Türkiye'de artık çok fazla sunucu bulunmakta. Topluluğun isteklerini karşılamak da sunucu sayısının artmasıyla zorlaştı. Bu ve bunun gibi birçok...
  4. EgeN7

{FLIGHT PVP FACTIONS} | flightpvp.nitrado.net | YENİ | BOSS | KOLAY (DENE!)

Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz. Sunucumuz 2011 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu ziyaret...
  5. EgeN7

[Bukkit/1.7.x] EgeN7 Factions Eklenti Paketi -v2

Önsöz Merhabalar, yeni konu açarak temel factions paketinde yepyeni bir sayfa açıyorum. Plugin sayısının yeterli olmadığından sürekli olarak bahseden kullanıcılarımızdan dolayı, paketi tekrardan gözden geçirmeye karar verdim. Bazı pluginlerin yapılandırma dosyalarında değişiklik yaptım...
  6. EgeN7

Relaxtr diye garip isimli bir sunucunun rezilliği!

Merhaba sevgili forum sakinleri, sunucumuz için uğraştığımız spawn alanını saniyesinde çalan bu insanlara acıyorum, daha farklı şeyler söylemek istiyorum ama burası bir forum ve kurallar var. Aşağıdaki linkten benim yorumumu okuyarak neler olduğunu anlayabilirsiniz...
  7. EgeN7

Factions | Yeniden...

Merhabalar forum sakinleri, sizlere bir şey danışmak, daha doğrusu sormak istiyorum. Bildiğiniz üzere çok fazla faction sunucu var artık Türkiye'de, ve sanıyorum ki birkaçı hariç hepsi "lapis lazuli" denilen saçmalığa sahip. Saçmalık değil, çevrimiçi oyuncu sayısını arttırmak amacıyla yapılmış...
  8. EgeN7

| mc.FLIGHTPVP.com | Orijinal | Boss | Topluluk | Ekonomi | Event | Orta Zorluk (DENE!)

Biz kimiz? Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz. Sunucumuz 2011 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok...
  9. EgeN7

| mc.FLIGHTPVP.com | Event | Boss | Topluluk | Ekonomi | Orjinal | Orta Zorluk (DENE!)

Biz kimiz? Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz. Sunucumuz 2011 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok...
  10. EgeN7

[FLIGHT] | PVP | Ticaret | Minigames | 1.7.x | Boss | Diğerlerinden Farklı! | mc.flightpvp.com |

Sunucumuz ilk olarak 2011'de kurulmuştur. O zamanlar Minecraft ile ilgili pek fazla gelişme olmadığı için biz de rahatça sunucumuzla ilgilenemedik. Günümüz yani şimdiki zamanda projemizi genişlettik ve aşama aşama ilerleme kaydettik. Bizi denemeniz için sizleri davet ediyoruz! Oyuncuların...
  11. EgeN7

[FlightPVP] Aktif: 1.7.2 / Gerçek Factions Tadı / Canlı Ticaret / Lapis yok!

Merhaba! Evet, sonunda sunucumuz açıldı. İnanın ki çok uzun düzenlemeler sonucu açtığımız sunucumuz, sizlerle şenlenecek! Lütfen bizi deneyin. Eleştirin, farklı düşünceler ortaya atın. Yani bizimle iletişiminiz sağlam olsun. Bu sunucu, Minecraft Türkiye çapında açılmış olan en iyi sunuculardan...
  12. EgeN7

ClearLagg plugini neden çalışmıyor? | Çözümü burada! (Yazılı+Resimli Anlatım)

Merhabalar, bildiğiniz üzere Minecraft 1.6 ve CraftBukkit 1.6 çıktığından beri bazı pluginler çalışmamaya, sürekli hata vermeye başladı. ClearLagg'da bunlardan bir tanesi. Umarım konuyu benden başkası açmamıştır, araştırma yaptım fakat göremedim. Problem şu: ClearLagg'da otomatik güncelleme...
  13. EgeN7

| Bukkit | 1.6.2 + 1.6.4 | Plugin Paketi | PVP+Factions ALT YAPI! |

- Sizler için süper, sorunsuz, reklamsız bir plugin paketi hazırladım. - Pluginler, config dosyaları ile birlikte tamamen ayarlıdır. _________________________________________________________________________________ Bu plugin paketini kullanacaksanız, serveriniz kapalıyken eski plugins...