Arama sonuçlarınız

1. ilkeroyun

Bizimle Sohbet Edip; Reddit, Meme, Nintendo, Oyun bilgisi olan lise seviyesinde arkadaş arıyoruz.

Küçük bir discord sunucumuz var ve haftalık film geceleri yapıyoruz. Oyunlar oynayıp yayın yaparken birkaç kişi daha olsa daha güzel olabilirdi diye düşündük. Bize discorddan katılmak için: https://ko.tc/MrpI
  2. ilkeroyun

Yeni Bir Dönem, Yeni Bir Noobistan

Önceki yıllardan hatırlayanlar hatırlar. Noobistan, düz dünyada hayatta kalmak amaçlı bir oyundur. Peki yeniler için bir açıklama. Noobistan nedir? Noobistan yaklaşık 3 yıl önce her yaz kurulan, ben ve dostlarım için yeni sürümlerde düz dünyada hayatta kalma oyunudur. Kurallar basit, pluginler...
  3. ilkeroyun

Factorio

Benimle factorio oynamak isteyenleri yorum kısmına Yaş: Discord: Aktiflik saatleri: Bilgisi: Ne kadar oynadığı: Yazarsa sevinirim!
  4. ilkeroyun

Bedava steam kodları dağıtan bir discord sunucusu: Giveaway World

Merhaba arkadaşlar. Ben ilker ve size Giveaway World'ü Tanıtmak isterim. Bu benim tarafımdan yapılmış. Geçen yıllarda 200'ü aşan kullanıcı sayısıyla ünlü sunucular açtım. Bu sunucum da diğer sunucularım gibi ünlü olacağına inanıyorum ve sizlere tanıtmak isterim! Kazancım Ne? Aslında uzun bir...
  5. ilkeroyun

Komut Bloklarıyla Mob Öldürene Para Ekleme

Oldukça basit one command block sistemi. summon falling_block - -1 -...
  6. ilkeroyun

Komut Bloklarıyla Hesap Makinesi

Sistemleri Olabildiğince sade ve basit yapmaya çalıştım isteyenler göz atabilir. İndirme Linki Videoda.
  7. ilkeroyun

Skyfactory 3 oynamak isteyen içeri

Merhabalar ben skyfactory 3 oynuyorum ve kendime arkadaşlar lazım. Sadece haftasonları açığım. 15-16 yaş üstü olursa güzel olur. Twitch üzerinden indiriliyor ve premium ile oynanıyor. Gelmek isterseniz. https://disco rd.gg/ckMwCmh Boşluğu silip katılabilirsiniz.
  8. ilkeroyun

Post Kasanlara Şarkı

Bu düzenlenmiş şarkıyı TÜM POST KASAN ARKADAŞLARA HEDİYE EDİYORUUUM!! (seyirci coşar) Hey Tayfa Post Post Post Hadi Durma Hey Hey Tayfa Hey Hey Hey Hey Televizyonu açma Telefona da bakma Ne Spam Nede Hayalet Sanki Kıyamet Her şey Post Kalpler de Hort Postlar Spam Akında Millet Cuppa Cuppa...
  9. ilkeroyun

yeni komut bloklu haritam için önerilere ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar birkaç ay önce yaptığım kurabiye çılgınlığını komut bloklarının çakışması yüzünden geliştirememiştim. Yeniden haritayı 1.13 de yapıyorum baştan. bu yüzdende sizden fikirlerinizi almak istiyorum. Basit şekilde cookie clickere benziyor ve buraya tek tek resim yükleyerek neyi...
  10. ilkeroyun

Optifine Türkçe Düzenleme

Merhaba arkadaşlar. Ben optifineyi türkçe çevirmeniyim ve bir süre önce optifinenin yapımcısına türkçe son versiyonu sundum. Fakat nerelerde hata olduğunu öğrenmem gerekiyor. Sizlere nasıl yaptığımı anlatırsam umarım katılıp bana yardımcı olursunuz... Öncelikle: den %appdata% yazıp enterliyoruz...
  11. ilkeroyun

Noobistan küçük dostane arkadaş sunucumuz

#1 Merhaba Konuya Giren Arkadaş. Ben İlker. Birkaç yıl önce düz dünyada ağaçlar olan bir biyomda hayatta kalma ve topraktan yaptığımız evlerde yaşamamızdan dolayı noobistan adında bir sunucu yaptık. Şimdi tekrardan o sunucuyu açtık ve sizlerle fotoğrafları paylaşıp düşüncelerinizi almak...
  12. ilkeroyun

Noobistan Sunucumuzdan Görüntüler

Merhaba Konuya Giren Arkadaş. Ben İlker. Birkaç yıl önce düz dünyada ağaçlar olan bir biyomda hayatta kalma ve topraktan yaptığımız evlerde yaşamamızdan dolayı noobistan adında bir sunucu yaptık. Şimdi tekrardan o sunucuyu açtık ve sizlerle fotoğrafları paylaşıp düşüncelerinizi almak istiyorum...
  13. ilkeroyun

Discord üzerinden minigame harita yapmak için build yapabilecek bir arkadaş

Merhaba ben ilker. Komut bloklarıyla uğraşıyorum. Buildlerde yardımcı olacak ve benimle vakit geçirecek bir arkadaşa ihtiyacım var. World edite saplantılı olmaması rica olunur. Discord: ilkerbey#4683
  14. ilkeroyun

Forum Logosunda İlginç Nokta

Rastgele gezinirken önemli bir şey farkettim. LOGODA ALEX'İN BIYIĞI VAR! @AdexTR ve diğer yöneticilerden düzeltilmesi rica edilir...
  15. ilkeroyun

Minecraft Komut Bloğu Kodları

Minecraft Komut Bloğu Kodları Merhabalar sayın komutseverler. Bu konumda sizlere komutların kullanımı ve açıklamalarını paylaşacağım. Minecraft komutları harita yapmak, sistemleri otomatikleştirmek, yada eğlenmek amaçlı kullanılabilinir. Komut kullanmak istiyorsak öncelikle öğrenmemiz gereken...
  16. ilkeroyun

Minecraft Kodları: Fonksiyonlar

Minecraft Kodları: Fonksiyonlar Merhaba değerli Minecraft Mühendisleri! Bugün son sürümlerde eklenen bir özelliği size anlatmak tanıtmak ve onu kullanmanızı sağlamak istiyorum. Bu çok az kişinin bildiği function özelliği Eğer istiyorsanız konumuza geçelim. Minecraft Fonksiyonları Nedir...
  17. ilkeroyun

Minecraft Komut Bloğu Silah Kodları

Minecraft 1.12.2'de 1 Komut Bloğuyla 3 Silah Merhaba sevgili forum üyeleri. Minecraft pvpsi biraz eskimedi mi? Birkaç silahla daha mı iyi olur diyorsun? O zaman hemen bu komutu kullanmalısın çünkü oyuna 3 tane yeni silah ekliyor ve hepside birbirinden güzel! Tek komut bloğuyla eğlenceli...
  18. ilkeroyun

Skyblock sunucularında için ilk olacak bir sistem 1.12

Merhaba gençler, birçoğumuz biliyoruzki skyblock artık eskiyor. Bende eski ve klasik skyblock sunucularını markete bağlı olmaktan kurtarmanın bir yolunu buşmuş olabilirim. sistemime göre eğer çalışma masasının üstüne 64 adet kırıktaş atarsanız 1 adet demire dönüşüyor. Eğer çalışma masasının...
  19. ilkeroyun

[REHBER] Komut bloklarının türleri(1.9+)

Merhaba gençler size bugün Türkiye'de çok az kişinin ilgilendiği komut bloklarının temel kısımlarını anlatabildiğim kadar anlatmaya çalışacağım. Umarım konumu beğenirsiniz. İleriki konularımda komutları ayrıntılı şekilde ele alıp Komut bloklarını 1.9 ve üstü sürümlerde açtığınız zaman...
  20. ilkeroyun

Discordu olup minecraftta vanilla haritalar yapmak istiyorum

Merhaba gençler ben harita yapıyorum ve komut bloklarıyla uğraşıyorum fakat buildi yaparken tek başıma uğraşmak beni sıkıyor benimle beraber builde yardımcı olacak 13 yaş üstü canlı varlık lazım Discord ekleyin: ilkerbey#4683 Ps 1: Eğer ekleyenmiyorsa özelden mesaj atın Ps 2: Lütfen iyi...
  21. ilkeroyun

Küçük bir araba

Zırh askılıklarını kullanarak küçük bir araba yaptım ve bence gayet tatlı bir şey ortaya çıktı resimini size de göstereyim... arkadaki araba ve kale @Ayca_Riggs e ait aşağıdaki pixelartında resmini atmamı istedi oda şöyle... iyi günler...
  22. ilkeroyun

Bizimle Harita Yapmak İsteyenler İçeri Gelsin

Merhaba gençler ben ilker komut bloklarıyla uğraşıyorum ve harita yapıyorum. Yakın zamanda kurabiye manyaklığı adında bir harita yaptım fakat yanlızca tek bir kişiyle çalışmak beni zorluyor bu yüzden buildi iyi olan ve word edit kullanmayan arkadaş arıyorum... Skype yada Discord varsa onun...
  23. ilkeroyun

Harita yapmak isteyen arkadaşlar

Merhaba bir harita yaptım bu seferki haritamda düzenli yardımcı olabilecek haftaiçi haftasonu çalışabileceğim 1 2 kişi lazım. Discord bulunması gerekiyor... Haritayı bitirememe gibi bir şey olmayacak... Küçük bir şey daha BU BİR SUNUCU DEĞİL Gelen kişilere haber vereyim sunucu falan yok sadece...
  24. ilkeroyun

[minigame] -Kaçış- Basit eğlenceli geliştirilmiş spleef...

Bir süredir üzerinde çalıştığım bir harita yanlış bilmiyorsam dünyada şimdiye kadar hiç görülmemiş bir şey gece bir anda aklıma geldi bende neden olmasın dedim. 1 2 hafta çalışma sonunda basit bir sistem ortaya çıktı. Çeşitli bugları yoruma bildirirsenz sevinirim... Oyunumuz: Sizi bir...
  25. ilkeroyun

minecraft pe win 10 xbox (vbedrock) survival oynayacak

Konu başlıkta ayrıca kesinlikle birlikte yaşayacağız sunucu realm üzerinden kuulacak ve aylık olarak farklı bir realm hesabına taşınacak. Discord vereceğim mümkünse girip direky çıkmayın bir sohbetw başlayın xaten dkip telefonda yani bildirim geldimi bakıyorlar. https://www.kisa.link/6dlW