Arama sonuçlarınız

1. furkan3000

4 Boyutlu Mini Harita

Konuyla ilgilenenler gözlemleyebildiğimiz 3 boyutun dışındaki boyutlarla alakalı konuları biliyorlardır. İnternette bununla alakalı simülasyonlar da varmış. Ben de 16x16x16x16 lık küçük bir alan üzerinden datapack ve komutlarla böyle bir simülasyon yaptım ve temellerden bahsettim. Videoda...
  2. furkan3000

Datapack İle Arena Minigame

Hala komut işleri ile ilgilenen var mı bilmiyorum ama eskiden olduğu gibi videomu paylaşıyorum. Oynamak isteyen için indirme linki : MediaFire Virustotal : VirusTotal
  3. furkan3000

İstek Saatlik $20 dolara çalışmak ister misiniz?

Minecraft marketplace için geliştirici olarak saatlik ortalama $20 dolara çalışabilirsiniz. Ancak hiçbir şey öyle kolay değil. Size burada işin kendisini değil, öğrenmeyi teklif ediyorum. Geleceksiniz, bir süre ekibimizde projelerden pay karşılığı çalışacaksınız(yani proje iyi satış yaparsa...
  4. furkan3000

Dizi Aşk Mantık İntikam - Erkeğe İşkencenin Normalleştirilmesi

Başlığı biraz kısalttım, aslında tam hali şöyle olacak: Aşk Mantık İntikam - Erkeğe İstemli ve Sistemli Psikolojik İşkencenin Normalleştirilmesi Bu dizimiz dün başlamış bir yaz dizisi. Sıradan bir yaz dizisi gibi gelmiş olabilir ama düşündükçe joker kahkahası attıracak kadar psikolojik...
  5. furkan3000

Minecraft Bedrock Edition - Add-On Geliştirmek

Minecraft BE oynuyorsanız Marketplace kısmını görmüşsünüzdür. Marketplace hakkında daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz. Bugünkü konum BE için Add-On geliştirmek. Beni tanıyorsanız biliyorsunuzdur ki uzun zamandır redstone ve komut blokları ile ilgileniyorum, yıllardır bu konu hakkında...
  6. furkan3000

FourNations AvatarRPG Sardı Bu Aralar - Muhabbet

FourNations avatar sunucusu sardı bu aralar. Element Bükme muhabbeti çok farklı değil ama sosyal yapısı çok canlı sarıyor.
  7. furkan3000

Tembellik ve Ne İstediğini Bilememe

İnsanlarla konuşunca ne iyi ne güzel herkesin hayalleri var, çabalamaya hazırlar ama bir işe başlayınca bir süre sonra sıkılıyorlar, çeşitli şeylere zor ( zor dediğimde şey, o alanla uğraşan herkesin yaptığı sıradan bir şey ama o şeyi daha önce yapmamış olduğu için canı yeni bir şey denemekle...
  8. furkan3000

Canavarların İsimleri

...nereye gider? ... Bulutların üstünde yürüyordum ve görüntüler etrafımda uçuşuyordu. Neredeyim ben? Yavaş yavaş uyanırken hülyalı yürüşüm son bulmuştu, nihayet sert zemini hissediyordum ve beynim görüntüleri birleştirip yürüdüğüm koridoru bana göstermişti. Son geldiğimden beri biraz değişmişti...
  9. furkan3000

Minecraft 1.17 Yeniliklerinin Duyurulduğu Minecraft Live 2020 Yayınından Detaylar

Minecraft 1.17 Yenilikleri & Minecraft Live 2020 Yayınından Detaylar Geçtiğimiz saatlerde Minecraft Live gerçekleşti izleyemeyenler için neler oldu kısaca bahsedeceğim bir konu açmaya karar verdi. Bu konuyu geniş bir zamanda wikiler kullanarak değil yayının üstüne sıcağı sıcağına yazdığım için...
  10. furkan3000

Tellstones: King's Gambit Nedir Nasıl Oynanır

Tellstones: King's Gambit Nedir Nasıl Oynanır Bu konumda sizlere Riot Games'in masa oyunu Tellstones: King's Gambit hakkında bilgi vereceğim. İlk olarak oyunun resmi sitesi tellstones.com/tr-tr/ adresine giderek 30 ₺ karşılığında sipariş verebilirsiniz ve aklınıza takılan her soruya cevap...
  11. furkan3000

Astroneer'da Kil Nasıl Elde Edilir

Astroneer'da Kil Nasıl Elde Edilir? Bu rehber konusunda kolonileştirme temalı Astroneer'da bir kaynak olan kili, kili nasıl edebileceğinizi ve ne amaçla kullanabileceğinizi anlatacağım. Kil doğal bir kaynaktır ve her gezegende bulunur. Küçük kademe ( tier'a tam uyan bir türkçe karşılık...
  12. furkan3000

Astroneer'da Nasıl Kil Elde Edilir?

Astroneer'da Nasıl Kil Elde Edilir? Bu rehber konusunda kolonileştirme temalı Astroneer'da bir kaynak olan kili, kili nasıl edebileceğinizi ve ne amaçla kullanabileceğinizi anlatacağım. Kil doğal bir kaynaktır ve her gezegende bulunur. Küçük kademe ( tier'a tam uyan bir türkçe karşılık...
  13. furkan3000

Failed to login:invalid session (try restarting your game) - Bilgilendirme

Eğer bugüne kadar hiçbir sorun olmadan minecraft sunucularına girebildiğiniz hâlde şu an sürekli Failed to login:invalid session (try restarting your game) / Giriş yapılamadı: Geçersiz oturum (Oyunu ve başlatıcıyı yeniden başlatmayı deneyin) hatasını alıyorsanız merak etmeyin sorun sizde değil...
  14. furkan3000

Yapay Zeka - Yürüme Sistemi 5

Bu konuda en son 6 ay önce konu açmıştım bilmiyorum hatırlayan kalmış mıdır? Bu yüzden baştan anlatayım, Minecraft'ta yapay zeka yapıyorum ve ilk aşama olarak yürüme sistemini yapıyorum, çeşitli fikirler denedikten sonra nihayet 5. videoda temel sistemimi seçtim. Şimdilik hazır bir sistem...
  15. furkan3000

Yardım Datapack Mi Skript Mi

Datapacklerde komut kullanmak ile skript kullanmak arasında performans bakımından fark var mıdır? Varsa hangisi daha iyidir, fark ne kadardır?
  16. furkan3000

LOL Mundo Tanıtım

LOL Mundo Tanıtım Mundo basit ama güçlü bir tanktır. Sadece tank eşyaları almasına rağmen hasarı yüksektir ve en önemli özelliği sahip olduğu yüksek can yenilemedir. Yetenekler Pasif: Her saniye azami canının bir kısmı kadar iyileşir, şu an için %0,3. Bu takaslarda aldığınız hasardan...
  17. furkan3000

LOL TFT Kompozisyonları

LOL TFT Kompozisyonları Set ortası güncellemesi ile birlikte yeni şampiyonlar ve kökenler geldi ve meta bir miktar değişti bu yazıda sizlere bazı takım kompozisyonlarını tanıtacağım. 4 Öncü 4 Öncü tabikide bir tam kompozisyon değil, başlangıç kompozisyonu. Eğer Jayce'siniz varsa oyunun en...
  18. furkan3000

LOL Ziggs Tanıtım

LOL Ziggs Riot Legue Of Legends'in büyücü şampiyonlarından biri olan Ziggs için hazırladığım rehbere hoşgeldiniz. Yetenekleri ile başlayalım. Yetenekler Pasif : Ziggs'in normal saldırısı ek büyü hasarı verir, bekleme süresi vardır, yetenek kullanıldığında bekleme süresi azalır. Güzel bir...
  19. furkan3000

LOR 1.3 Yama Notları

LOR 1.3 Yama Notları Legends Of Runeterra'nın yeni yaması çıktı, kısaca okumak isteyenler için bu konuda özet halinde sunacağım. İlk olarak herhangi bir dengeleme değişikliği olmadı, bütün kartalar hala bildiğiniz gibi. Yama notlarının yayınlanma zamanı Pazartesi 20.00'dan Salı 20.00'a...
  20. furkan3000

Craftrise Stats Script

Craftrise Stats Script Sunucularda oyuncuların istatistiklerini görmesine yarayan küçük bir skripti göstereceğim. Amacı Bu skript sunucudaki oyuncuların kendi istatistiklerini görebilmelerini sağlar, neredeyse her sunucuda oyuncuların çeşitli istatiklerini görmelerini sağlayan komutlar...
  21. furkan3000

Minecraft Dungeons Kurulum Ve Oynanış

Minecraft Dungeons Kurulum Ve Oynanış Mojang Stüdyoları göz bebeğimiz Minecraft'ın yeni oyununu çıkardı hakkında tanıtım yapmadan olmazdı. Kapak resmi eğlence ve aksiyon vaad eden oyunu nasıl indireceğimiz ile başlayalım. Satın Alma Ve İndirme Resmi sitesindeki şu bağlantıdan...
  22. furkan3000

LOL Aphelios

LOL Aphelios Aphelios oyunun en farklı mekaniklere sahip şampiyonlarından biri. Ayrıca oyunun öğrenilmesi ve alışılması için en çok çaba gerektiren şampiyonu. Konuyu okuyunca neden bahsettiğimi anlayacaksınız. Oynanış Oyuna girdiğinizde farkedeceksiniz ki alıştığınız arayüzün yerine sizi...
  23. furkan3000

Legend Of Runeterra Tanıtımı

Legends Of Runeterra Tanıtımı Riot Games'in yeni oyunu Legends Of Runeterra hem evrene kattığı derinlikle hem kalitesiyle sevilen bir oyun oldu. Bu yazıda henüz oynamamış veya aklında sorular olanlar için oyunu anlatacağım. Sistem Gereksinimleri Ve İndirme playruneterra.com/tr-tr Resmi...
  24. furkan3000

3 En Zeki Dizi ve Film Karakteri

3 En Zeki Dizi ve Film Karakteri Tek eliyle dağları kaldıran ve gözlerinden ışık saçan karakterler efektlerle birlikte müthiş bir seyir zevki sunarken, zeki karakterler ise meraklılarına müthiş bir zihinsel haz yaşatıyor. Burada izlediğim bazı karakterlerin küçük bir listesini yapacağım ve...
  25. furkan3000

Harita Yapmak İçin Ortak Arıyorum

Komutları kullanarak çok çeşitli şeyler yapabiliyorum ama mimari ve hikayede iyi değilim, beraber harita yapmak isteyen varsa mesaj atabilir. Neler yapabileceğimi merak ediyorsanız Kızıltaş ve komut bloğu icatları forumundan konularıma veya Blok Mühendisi youtube kanalıma bakabilirsiniz.