Arama sonuçlarınız

1. sezerak66

Yardım Leader Heads Plugini Helpp!!

Arkadaşlar Leader Heads Plugininde Hologram Şeklinde En çok Blok kıran En çok kill alan gibi şeyler yapmak istiyorum bir türlü başaramadım yardım lazım teşekkürler :)
  2. sezerak66

Kasa açınca setler stacklanıyor

Merhaba Arkadaşlar Şu An Yarım Kalan Sunucumuzu Yapıyoruz Yaparken 2 adet Kasa Açtık Ve Açınca Setler Üst Üste Stacklandı Stacklenmemesini istiyorum nasıl halledebilirim ? Not: Setleri Kit olarak veriyor
  3. sezerak66

Türk Online Yarı OP Faction Sunucumuza Builder Alımı Vardır!

Merhaba Arkadaşlar TÜRKONLİNE Sunucumuzu Bir Süreliğine Kapatmıştık Yenikiklerle Yeniden Var Olmak İçin Builder Alımı Yapacağız Yetenekli Kendine VE Buildlerine Güvenen Builder Alımı Yapacağız Not:sunucumuz aktif halde batihost hostiginden kiralanmıştır Not-2:buildi iyi olmayıp yetkili olmak...
  4. sezerak66

turkonline.batihost.com - ŞİKAYET - ASKERİ RÜTBE SİSTEMİ - KİLLSTRİKE SİSTEMİ - GÖREV SİSTEMİ - ÖZEL TİCARET SİSTEMİ - BOSSLAR - LAPİSVİP - DUELLO

Arkadaşlar sunucumuzu aktiflik ve bazı sorunlar nedeniyle kapatmış bulunuyoruz,yazın çok daha iyi bir sunucu projesi yapacağız ve şuanki VIP'lere VIP'leri yanında bir kaç hediye ile verilecektir.Daha iyi yerlerde görüşmek üzere. Öncelikle Herkese Merhaba Kapanan sunucumuz...
  5. sezerak66

Konu Kilit

Konut Kilit
  6. sezerak66

Konu Kilit Sorun Çözülmüştür

Merhaba Arkadaşlar bir Yetkiyi Bütün Gruplara verebileceğim bir script arıyorum Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim Şimdiden Teşekkürler
  7. sezerak66

Şans Kutusunun İçine Kasa Anahtarı Koyma

Merhaba Ben Bir server üzerinde çalışıyorum yakındada Açacağım Öncelikle Konuya gireyim Şimdi Script Olarak Bir Şans Kutumuz var Ve Bu Şans kutusuna Ben Event İtemlerini Ekledim En Sonundada Bir Kasanın Anahtarını eklemek İstiyorum Ama Maalesef Anahtarı Sorunsuz Bir Şekilde Ekleyemedim Normalde...
  8. sezerak66

Port Sorunum

Merhaba Arkadaşlar ben Portlu Server açıyorum Ve Portu Hiçbir şekilde Okumuyor Superonline Kullanıyorum Modemimi Formatlamıştım acaba o yüzdenmi Omuştur tüm Ayarlarım Tamam Arkadaşlarım benim ayarlarımla açıyor ben açamıyorum port açık degil diyor port check sitelerinde Yardım Acil
  9. sezerak66

[Yardım] Port sorunu

Merhaba Arkadaşlar Ben Portlu Sunucu Açıp Builder Ekibimle Sunucumun warplarını Yapacaktık Ama Bir Sorunla Karşılaştım Portu Doğru Şekilde Açtığım Halde Portum Kapalı Gözküyor her şey Tamam Güvenlik duvarı kapalı Biglisayarımın Güvenlik Duvarı Kapalı Herşeyi kapattım ama Yinede Portum Kapalı...
  10. sezerak66

Legend Network Faction 1.8.X

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Açacağımız Serveri Tanıtacacım Zaten Alım İçin Bir Konu Açmıştım. Öncelikle Serverimiz Faction Ve Başlıktan Anlayabileceğiniz gibi serverimiz 1.8.X Sürümlüdür. Serverimizin Warpları Tamamlanmıştır sadece Boss warpına Boss Eklenmemiştir Bunun Sebebi İse Server +15...
  11. sezerak66

LegendNetwork Sunucu Alımları

Sunucumuzu Batihost'dan AÇTIK Sunucu Faction Olacaktır. Builder--Moderator-Rehber-Reklamcı Alımları Yapılacaktır. Sunucu 40+ olacaktır. Sunucu Sahibi Emre Atagöz İletişim: Skype: facebook:emre.atagoz Skype: sezerakkaya66 Skype:emre.ulubay5 Skype:mami.ulubay1 Server ip: 37.123.99.199 Admin...
  12. sezerak66

Arkadaşlar Acil Yardım Crash

Arkadaşlar Portlu Serverimde Şu Crash ı Alıyorum Yardım Ederseniz Sevirim Nasıl Giderebilirim acaba ? ---- Minecraft Crash Report ---- // You should try our sister game, Minceraft! Time: 30.07.2016 17:20 Description: Watching Server java.lang.Error at...
  13. sezerak66

Arkadaşlar Hangi Skriptten Olabilir

Arkadaşlar Ben Swye birkaç Skript attıktan sonra 2 kez yazıyorum yazıyı http://resim.hosting/vkQOO4G/image.png Resimdeki gibi Şimdiden Teşekkürler Skript linki bu http://dosya.host/f/3qXxmI
  14. sezerak66

ScoreBoard-İnfoBoard

Arkadaşlar Bana İnfo Board Yada Scoreboard Gibi Bir Skript Lazım Plugin Kullanmak İstemiyorum Yardımcı olun pls
  15. sezerak66

Tamamen MmoRgp Bir Server Açacagım

Arkadaşlar Uzun Yıllardın Düşündügümüz Bir Server Var Bunu Arkadaşlarımla Yaklaşık 3-4 Yıldır Düşünüyoruz Ama Bir Türlü Düzgün Bir plugin Paketi bulamadık Yardımcı olursaniz Sevinirim Tamamen MMoRpg
  16. sezerak66

Texturepack daki itemleri yiyebiliyorum

Arkadaşlar Ben Serverime Texture Pack Yaptım Ama İtemleri Yiyebiliyorum Nasıl Önleyebilirim İtemleri Cookbeef Flan Yaptım O Yüzden Büyük İhtimal Nasıl Önleyecem Yardım Şimdiden Teşekkür Ederim
  17. sezerak66

Serverime Texture Pack Yaptım Ama İtemleri Yiyebiliyorum

Arkadaşlar Ben Serverime Texture Pack Yaptım Ama İtemleri Yiyebiliyorum Nasıl Önleyebilirim İtemleri Cookbeef Flan Yaptım O Yüzden Büyük İhtimal Nasıl Önleyecem Yardım Şimdiden Teşekkür Ederim
  18. sezerak66

Chatte bir şey yazınca Kafanın üstünde çıkması

Arkadaşlar Bir Serverde Görmüştüm Adam Yazı Yazınca Kafasında Çıkıyor Yazdıgı Çok İstiyorum Şimdiden Teşekkürler
  19. sezerak66

Serverime Başkaları Giremiyor

Merhaba Arkadaşlar Ben bu Gün bir server açmayı planlıyorumdum Serverim Portlu olacaktı Fakat Serverimi Kurduktan sonra Arkadaşlarım giremediler Java Programları vs şeyleri açmayı denedik güvenlik duvarını kapattık ama yinede fayda etmedi arkadaşlarıma kendi ipmini veriyorum 192.168.xx ile ben...