Arama sonuçlarınız

1. Leforfs

/f c komutunu yasaklayamıyorum.

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuzki yıl 2017 ve crash atma kodu hala çalışıyor /f desc'de felan crash komutu engelli tek açık olduğu yer. Klan ve Dost klan sohbeti, /f c p, /f c a, /f chat, /factions c, /factions chat gibi komutları yasakladım, tek açık olan komut /f c kaldı /f c'yi skript ile...
  2. Leforfs

AntiBotDeluxeEX alsam iş görürmü ?

Merhaba arkadaşlar sunucum 2 günden beri bot yiyor herşeyi denedim authme'den sadece Türkiye ve Azerbaycan izin verdim, AntiJoinBot denedim, hostingle görüştüm firewall, antiddos gibi şeyler kurduk gene yiyoruz bot sunucuya giriyor lag yapmıyor ama Tab'ı mahvediyor çıksa bile Tab'da kalıyor...
  3. Leforfs

Dünya değiştirince gamemode/fly gitmiyor.

Merhaba arkadaşlar başlıktada görüldüğü üzere, arsalarda fly yetkisi yaptım oyunculara normalde fly, gamemode felan dünya değiştirince gider ama hiç kimsede gitmiyor arsalardan fly alıp ormana felan gidiyorlar nasıl çözerim ?
  4. Leforfs

HeadDrops - kafalardaki skinler gözükmüyor.

Arkadaşlar son açtığım konuda skin probleminden sonra (düzelttim), şimdi HeadDrops plugini sorunu ile karşılaşıyorum bungeecord sunucum /head <oyuncuismi> yazıyorum tüm skinler steve nasıl düzeltebilirim.
  5. Leforfs

Bungeecord sunucumda SkinRestorer ayarlarını yapıorum fakat gene skinler gözükmüyor.

Merhaba arkadaşlar, bugünden beri forumda olur olmadık bilen herkese mesaj atıyorum herkes aynı şeyi söylüyor yapıyorum fakat gene skinler gözükmüyor. Bir forumda gördüm arkadaşımız böyle demiş; 1-)BungeeCord İçin: Bu plugini İndirin: https://www.spigotmc.org/resources/skinsrestorer.2124/ Ve...
  6. Leforfs

SkinRestorer'in hangi sürümü bungeecord ile uyumlu?

SkinRestorer en son sürümünü indirdim skinler gene gözükmüyordu. Hangi sürümü bungeecord ile uyumlu ?
  7. Leforfs

Minecraft bungeecord ile sunucuları bağlıyorum fakat cant connect server diyor.

Resimdede göründüğü üzere Faction sunucumu Fake lobiye bağladım fakat Fake Lobi "Can't connect to server." hatası veriyor. Nitrado yetkilisinin çektiği videonun aynısını yaptım fakat olmadı. Sorun nedir sizce, yardım edebilecekler özelden mesaj atabilirmi. İyi Forumlar.
  8. Leforfs

Minecraft sunucuma .com alan adı olarak uyarlama.

Merhaba arkadaşlar, başlıktada göründüğü üzere minecraft sunucuma .com alan adı ile bitmesini istiyorum bağlamayı felan biliyorum fakat, alan adını godaddy diye bir siteden 5TL'ye alacağım. Sizce aldığım alan adını minecraft sunucuma geçirebilirmiyim ?
  9. Leforfs

You are sending too many packets :( HATASI YARDIM

Arkadaşlar başlıktadada göründüğü üzere sunucumda bu hatayı alıyorum hile kullanıyorum fakat op'um nocheatplus felan baktım böyle bir mesaj veren bir şey yok sorun nedir sizce.
  10. Leforfs

YARDIM Bhop engelleme ve Kod ile atılan crashı kapatma.

Merhaba arkadaşlar, başlıktada göründüğü üzere 2 tane sorunum var. İlk olarak sunucumda NoCheatPlus plugini yüklü Fly vb hileler yasak fakat Bhop serbest bunu nasıl kapatırım. İkinci olarak sunucumda UnioAntiCrash yüklü fakat /f desc ve /f chat ile crash atabiliyorlar bu komutları yasaklamadan...
  11. Leforfs

Elimizdeki eşyaya efekt verme skripti.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi elimizdeki eşyaya efekt vermek istiyorum kuvvet 3-4-5 gibi, bunun plugini var biliyorum fakat yükleyince çalışmıyor plugin her yolu denedim gene olmuyor. :(
  12. Leforfs

Advanced Item Effects plugin sorunu.

İtemlere efekt verme (kuvvet, hız vb.) olan Advanced Item Effects pluginini yükledim fakat sunucuyu başlattığımda klasör dosyası oluşmuyor ve oyun içinde /aie felan yazınca böyle bir komut yok diyor. (/aie pluginin komutu oluyor)
  13. Leforfs

Düz ve birleşik çizgi yapma.

Merhaba arkadaşlar, yukaridaki resim görüldüğü gibi düz çizgi yapmaya çalışıyorum "&3&l&m-----" şeklinde yapınca alttaki gibi oluyor. ---- yerine ne koymamız gerek ?
  14. Leforfs

Essentials'da e ile başlayan komutları nasıl kapatabilirim?

Merhaba arkadaşlar, başlıktanda anlıyacağınız üzere essentials e ile başlayan birsürü komut var "/etpa, /ecall, /erepair, /ewarp, /ekit" gibi bu komutları NoCheatPlus ile yasaklamayı denedim, fakat normal komutlarda yasaklanıyor "/tpa, /call, /repair" gibi e ile başlamayan komutlarda...
  15. Leforfs

Essentials messages_properties kalın yazı nasıl yazılıyor ?

"broadcast=\u00a78[\u00a7cDUYURU\u00a78]\u00a7a {0}" Yukarıda [DUYURU] yazıyor, bu yazıyı nasıl kalın yapabilirim kodu nedir ? İyi forumlar.
  16. Leforfs

Essentials motd ayarlamıyorum.

MOTD AYARLIYORUM FAKAT BAŞTA BU GÖRÜNÜN ZWNBSF Lİ ŞEY ÇIKIYOR.
  17. Leforfs

Minecraft crash. Acil yardım lütfen :(

Merhaba arkadaşlar minecraftta farklı bir versionla girmeyi denedim böyle bir crash veriyor fakat arkadaşım girebiliyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin. :( Exception in thread "Client thread" java.lang.ExceptionInInitializerError at...
  18. Leforfs

Efsane kapışma :D

BU NASIL BİR KAPIŞMA :D
  19. Leforfs

Emek bir server varmı ? (Lapissiz Faction)

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi lapissiz, ekonomiyi kaktüs ve şeker kamışı tarlası yaparak felan kazandığımız faction sunucu varmı ? -Teşekkürler-
  20. Leforfs

YARDIM | Oyuncuların başında <, > yazıyor.

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyuncuların başında <[Oyuncu] CanYLMZ> yazıyor. şu < > karakterlerini nasıl kaldırabilirim.
  21. Leforfs

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  22. Leforfs

YARDIM | Oyunu aşağıya indirince minecraft crash veriyor.

Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunla karşılaşıyorum. Çözümü Nedir Sizce ?
  23. Leforfs

[+] Hem Oto mesaj, hemde ölüm mesajları plugin gösteren plugin [+]

Başlıktada gördüğünüz gibi, hem oto mesaj, hemde ölüm mesajlarını gösteren hatasız bir plugin varmıdır ? 1.8 Olmalı.
  24. Leforfs

Bu hangi texture pack ?

ARKADAŞLAR SİZCE BU HANGİ TEXTURE PACK İSMİNİ SÖYLERMİSİNİZ . ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER SAYGILAR.
  25. Leforfs

YARDIM | Nametagedit prefix sorunu.

Merhaba arkadaşlar ben sunucumda nametagedit plugini kullanıyorum fakat şöyle bir hata var. hata şöyle. kendime ironvip veriyorum normalde tab'da [İron] Can41TR yazması gerek fakat [Gold] yazıyor bu hata nedir sizce aşağıda resim ve config'im var. CONFİG: // This file declares custom...