Arama sonuçlarınız

1. PersonaxTR

CS:GO kasma sorunu

Sorun çözüldü arkadaşlar bilgisayarda yüklü audio programlarından kaynaklanıyormuş. Realtek High Definition Audio'yu kaldırdım ve düzeldi. Teşekkürler herkese.
  2. PersonaxTR

Hepsini denedim ama benim sorunum oyun içi değil zaten ayarları yüksek bile yapsam oyun içinde fazla bir fps düşüşü yaşamıyorum. Oyun açılırken ve ölüm yüklenirken inanılmaz kasıyor oyun
  3. PersonaxTR

Ekran kartım AMD Radeon R7 M260 2GB fakat Damrish isimli arkadasin dedigi gibi intel'i kullanıyor sanırım. Ana ekran kartımı kullanmanın bir yolu yok mudur? Edit: Sürüm:15.201.1151.1004
  4. PersonaxTR

Arkadaşlar yüksek ayarlarda GTA V oynayabiliyorum 60 FPS alarak fakat şu illet CS:GO'yu bir türlü oynayamadım adam gibi. Açılırken zaten müzik bir kasıyor oyun kendine gelemiyor. Menüye geldikten sonra 15-20 saniye sonra toparlanıyor. Sonra herhangi bir oyun modunu seçip oynamaya çalıştığımda...
  5. PersonaxTR

Minecraft Basit Asansör Yapımı [1.8 Sonrası ve Öncesi İçin Ayrı Videolar]

Herkesin yapabilmesi için komut bloğunu bu şekilde kullanmayı tercih ettim. Profesyonel değil fakat basit bir yöntem. Ayrıca resmi videodan kastım ise Youtube'da çok fazla bunu yapan var. Fakat ilk yapıp ekleyen ben olduğum için Youtube videoya Official simgesi ekledi. Yorumlarınız için sağolun
  6. PersonaxTR

Minecraft Basit Asansör Yapımı [1.8 Sonrası ve Öncesi İçin Ayrı Videolar]

Merhaba arkadaşlar, ben Emre, Youtube'da büyük bir çoğunluğun izlediği ve Youtube tarafından RESMİ video olarak belirlenen Minecraft asansörü videosunun sahibiyim. Video 1.8 öncesi olduğu için item numaraları kullanılıyordu. Item ID eklendiği için yeni versiyona uygun bir video daha çektim...
  7. PersonaxTR

Mobil Oyun - Real Boxing! [Emre The Gamer]

Merhaba arkadaşlar, ben Emre; iOS ve Android üzerinden ücretsiz edinebileceğiniz Real Boxing'i inceledik. Bunun gibi onlarca mobil oyun için kanala abone olmaktan çekinmeyin :) http://www.youtube.com/EmreTheGamer Real Boxing: En güncelinden...güncel, çok güncel, aşırı güncel, öyle böyle değil...
  8. PersonaxTR

Minecraft - Anıtkabir Adventure Map [Emre The Gamer]

Onu becerememişler muhtemelen yerlerine sulu mulu bişeyler yapmaya çalışmışlar :D Harita bana ait değil ayrıca, ben sadece oynadım.güncel, çok güncel, aşırı güncel, öyle böyle değil güncel...
  9. PersonaxTR

Minecraft - Anıtkabir Adventure Map [Emre The Gamer]

Merhaba arkadaşlar, ben Emre; Türk yapımı bir map olan ve tasarımını çok başarılı bulduğum bir adventure map'i inceledim ve elimden geldiğince oynadım. İki bölümü aşağıda bulabilirsiniz. Devamı ve yepyeni seriler için kanalımı ziyaret edebilirsiniz. http://www.youtube.com/EmreTheGamer Bölüm 1...
  10. PersonaxTR

Emre The Gamer - Ultimate Gaming - [Kanal Tanıtımı] Aylık Çekiliş!!

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, ben Emre. 21 yaşındayım Ege Üniversitesi'nde Turist Rehberliği öğrencisiyim ve hergün düzenli olarak video çekip paylaşıyorum. Kanalımda şu anda 60'ın üzerinde video var fakat bugüne kadar hiç reklam yapmadığım için yeterince tanınmış durumda değil. Ayrıca...
  11. PersonaxTR

zort

zort