Arama sonuçlarınız

1. seasd

Lutges Network | Yönetim Ekibini Arıyor ! |

Merhaba arkadaşlar sunucum için yönetim ekibi arıyorum yönetim ekibi nedir eğer ekibiniz varsa ekibiniz ile gelip sunucuda yetkili oluyorsunuz sunucuda yönetim ekibi olacak arkadaşların çevresinin geniş olması lazım ki serveri doldurabilsinler sunucu tanıtım konuları hazır sunucu paketide hazır...
  2. seasd

Lutges Network | Yetkili Alımı | Rehber | PLAY.LUTGESNW.NET

Merhaba arkadaşlar sunucum için rehber arıyorum eğer ben iyi rehber olurum diyorsanız discord adresim : Prelius#2072 Sunucu adresi : Play.Lutgesnw.Net
  3. seasd

Lutges Network | Youtuber | Alımı !

Merhaba arkadaşlar sunucuma 500 abone veya daha fazlası olan ve videolarının 100 izlenmenin üstünde olan arkadaşları bekliyorum discord adresim : Prelius#2072 sunucu ip: Play.Lutgesnw.Net
  4. seasd

PLAY.LUTGESNW.NET | GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ? - Detaylı Ada Ayar Sistemi/Mini Oyunlar/Görev Sistemi/ - [ 1.8 - 1.12.2 ]

bazı pluginler 1.16 desteklemiyor ve genelde 1.8 - 1.12.2 arası oynanıyor
  5. seasd

PLAY.LUTGESNW.NET | GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ? - Detaylı Ada Ayar Sistemi/Mini Oyunlar/Görev Sistemi/ - [ 1.8 - 1.12.2 ]

:vız: GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ?:vız: :onay:PLAY.LUTGESNW.NET:onay:
  6. seasd

Alesta Network

Konu tasarımı dağınık ve sunucuda kötü hiç özen verilmemiş
  7. seasd

Lutges Network | Ekibini Topluyor

Merhaba arkadaşlar ben Selçuk sunucum için çevresi geniş ve bilgili ekip arkadaşları arıyorum başvuru yapmak için Discord adresim = Prelius#2072 Başvuru Formu Ad = Soyad = Yaş = Tecrüben = Kendini nasıl tanımlarsın Neden bu iş ? = İstediğin Yetki ? = bu form u doldurup discord dan atmanız yeterli
  8. seasd

Lutges Network | Ortak Arıyor!

Merhaba arkadaşlar sunucum için ortak arıyorum sunucunun plugin paketini hazırladım domain de var proje büyük olacak benimle ortak olmak isteyen discord dan eklesin Prelius#2072
  9. seasd

Lutges Network Ortağını Arıyor

Alım Devam Ediyor +
  10. seasd

THELEGEND Nirvana Serisi SKYBLOCK Plugin Paketi ߷ Biz daha iyisini yapana kadar, EN İYİ SKYBLOK paketi bu! 99+ özellik!

Paketi aldım destek beklemeyin çok geç cevap veriyor ve bazen hiç cevap vermiyor pakette ciddi bir optimizasyon problemi var kredi market eklenmiş fiyatları ve kategorileri güncelleyemiyoruz sanal market eklenmiş ve yine düzenleyemiyoruz scoreboard bozuk oluyor alacak arkadaşlar titlemanager...
  11. seasd

Oyna-İronCraft.Tk | 1.8 - 1.16 | 1.8.X Tabanlı | Hilesiz | 0 Lag | Ödüllü Turnuvalar | Eskileri Hatırlatacak | Emek Survival |Beta V.1! |

Konu tasarımı 10/7 sunucudaki bir iki sistem dışında klasik sistemler onun dışında iyi gibi duruyor sunucu gelişmeniz dileğiyle başarılar
  12. seasd

Lutges Network Ortağını Arıyor

Merhaba arkadaşlar sunucum için ortak arıyorum aylık ortak olarak para ödeyecez eğer benlik sorun yok diyorsan arkadaşlık at konuşalım Prelius#2072
  13. seasd

[ play.TasCraftNW.com ] - (1.17.1/1.18) - EMEK SKYBLOCK - Çiftçi - Minyon - Teslimat - Ada Yarışı ve Daha Fazlası!

Konu tasarımı geliştirilmeli sunucunun haritaları ve prefixleri düzeltilmeli başarılar
  14. seasd

PLAY.LUTGESNW.NET | Faction | Görev | Level | Kasalar | Jackpot | Tabela Büyü |

Bakım Detayları 1- Ender incisi 15 saniyede 1 defa kullanılacak 2- Savaştayken sunucudan atılınca eşyalar düşecek 3- Level sisteminde speed yerine %5 şans ile kritik vuruş eklendi 4- Ender incisi fiyatı yükseltildi 5- Rütbe hammadde oto rütbe satış fiyatları yükseltildi 6- Edit e Zodyak ve...
  15. seasd

Yeni sistemler eklendi ve farklı sistemler üzerinde'de çalışıyoruz teşekkür ederim güzel yorumun için
  16. seasd

Lütfen konuyu sabote etme paketin hazır olduğuna dair bir kanıtın varsa at beraber bakalım
  17. seasd

Hatayı daha detaylı söylersen düzeltebiliriz değerli yorumun için teşekkürler
  18. seasd

Sürekli geliştireceğiz sunucuyu değerli yorumun için çok teşekkürler.
  19. seasd

:vız:SPAWN BÖLGESİ:vız: :vız:KASALAR BÖLGESİ:vız: :vız:PVPMARKET - TABELA BÜYÜ BÖLGESİ:vız: :vız:TAMİR - BÜYÜ BÖLGESİ:vız: :vız:RÜTBE HAMMADDE BÖLGESİ:vız: :vız:LAPİS BÖLGESİ:vız: :vız:EDİT BÖLGESİ:vız: :vız:ORMAN BÖLGESİ:vız: :vız:ARENA BÖLGESİ :vız: :kalp:DAHA FAZLASI SUNUCUMUZDA...
  20. seasd

Lutges Network Yetkili Alımları | Moderatör | Rehber | PLAY.LUTGESNW.NET

Hepinize merhaba sunucumuza profesyonel Moderatör ve Rehber arıyoruz eğer olmak istersen discord adresim Prelius#2072
  21. seasd

Lutges Network Ortak Arıyor

Merhaba arkadaşlar ismim Selçuk 17 yaşındayım minecraft sunucum için ortak arıyorum eğer ben ortak olurum diyorsanız discord adresim : Prelius#2072
  22. seasd

KingdomCraft | 1.8-1.15 | SURVIVAL | Ekip Arkadaşları Arıyor!

İsim/Soyisim: Selçuk Öztürk Yaş: 17 İletişim Adresi: Prelius#2072 İstediğim Yetki: Kurucu veya Admin