Arama sonuçlarınız

1. seasd

Lutges Network | Yönetim Ekibini Arıyor ! |

Merhaba arkadaşlar sunucum için yönetim ekibi arıyorum yönetim ekibi nedir eğer ekibiniz varsa ekibiniz ile gelip sunucuda yetkili oluyorsunuz sunucuda yönetim ekibi olacak arkadaşların çevresinin geniş olması lazım ki serveri doldurabilsinler sunucu tanıtım konuları hazır sunucu paketide hazır...
  2. seasd

Lutges Network | Yetkili Alımı | Rehber | PLAY.LUTGESNW.NET

Merhaba arkadaşlar sunucum için rehber arıyorum eğer ben iyi rehber olurum diyorsanız discord adresim : Prelius#2072 Sunucu adresi : Play.Lutgesnw.Net
  3. seasd

Lutges Network | Youtuber | Alımı !

Merhaba arkadaşlar sunucuma 500 abone veya daha fazlası olan ve videolarının 100 izlenmenin üstünde olan arkadaşları bekliyorum discord adresim : Prelius#2072 sunucu ip: Play.Lutgesnw.Net
  4. seasd

PLAY.LUTGESNW.NET | GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ? - Detaylı Ada Ayar Sistemi/Mini Oyunlar/Görev Sistemi/ - [ 1.8 - 1.12.2 ]

:vız: GERÇEK KALİTEYE HAZIR MISIN ?:vız: :onay:PLAY.LUTGESNW.NET:onay:
  5. seasd

Lutges Network | Ekibini Topluyor

Merhaba arkadaşlar ben Selçuk sunucum için çevresi geniş ve bilgili ekip arkadaşları arıyorum başvuru yapmak için Discord adresim = Prelius#2072 Başvuru Formu Ad = Soyad = Yaş = Tecrüben = Kendini nasıl tanımlarsın Neden bu iş ? = İstediğin Yetki ? = bu form u doldurup discord dan atmanız yeterli
  6. seasd

Lutges Network | Ortak Arıyor!

Merhaba arkadaşlar sunucum için ortak arıyorum sunucunun plugin paketini hazırladım domain de var proje büyük olacak benimle ortak olmak isteyen discord dan eklesin Prelius#2072
  7. seasd

Lutges Network Ortağını Arıyor

Merhaba arkadaşlar sunucum için ortak arıyorum aylık ortak olarak para ödeyecez eğer benlik sorun yok diyorsan arkadaşlık at konuşalım Prelius#2072
  8. seasd

PLAY.LUTGESNW.NET | Faction | Görev | Level | Kasalar | Jackpot | Tabela Büyü |

:vız:SPAWN BÖLGESİ:vız: :vız:KASALAR BÖLGESİ:vız: :vız:PVPMARKET - TABELA BÜYÜ BÖLGESİ:vız: :vız:TAMİR - BÜYÜ BÖLGESİ:vız: :vız:RÜTBE HAMMADDE BÖLGESİ:vız: :vız:LAPİS BÖLGESİ:vız: :vız:EDİT BÖLGESİ:vız: :vız:ORMAN BÖLGESİ:vız: :vız:ARENA BÖLGESİ :vız: :kalp:DAHA FAZLASI SUNUCUMUZDA...
  9. seasd

Lutges Network Yetkili Alımları | Moderatör | Rehber | PLAY.LUTGESNW.NET

Hepinize merhaba sunucumuza profesyonel Moderatör ve Rehber arıyoruz eğer olmak istersen discord adresim Prelius#2072
  10. seasd

Lutges Network Ortak Arıyor

Merhaba arkadaşlar ismim Selçuk 17 yaşındayım minecraft sunucum için ortak arıyorum eğer ben ortak olurum diyorsanız discord adresim : Prelius#2072
  11. seasd

Sponsor Arıyorum

Arkadaşlar merhaba adım Selçuk 17 yaşındayım uzun zamandır sunucu işleri ile uğraşıyorum ve bir sponsor arıyorum makina masraflarını ne yazıkki ödeyemiyorum bunun içinde ödeyebilecek bir sponsor veya ortak arıyorum makinası olan da yazabilir ben sunucunun herşeyi ile ilgilenirim buraya kadar...
  12. seasd

Lutges Network Yetkili Alımları Hala Devam Ediyor ! (Rehber,Mimar,Youtuber)

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Lutges Network İçin Profesyonel Yetkili Kadrosu Oluşturuyorum Eğer İşinde İyiysen Bize Katıl Yapman Gerekenler Aşağıdaki Formu Doldurup Discord Üzerinden Bana İlet Alım Formu İsim : Memleket(isteğe bağlı) : Yaş : Tecrübe : Günlük Aktiflik : İstediğin Yetki : Bilgin...
  13. seasd

MiaNW Rehberini Arıyor !

Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Kapatmış Olduğumuz Retro Network Sunucusu Olarak 1 Sene Boyunca Yolumuza Emin Adımlarla Yürümüştük . Çalışmalarımız Dostlarımızın İsteği Ve Arzusuyla Yeni Başarılar Ve Yeni Dostlar Edinmek İçin Bir Referans Olmuştur. Yeni bir oluşum içine girerek adımızı...
  14. seasd

MiaNW Skyblock Sunucu Alımları || MiaNW.Batihost.Net

Sunucumuzun moderator rehber mimar youtuber alımları mevcuttur Sunucumuza Gelip Hem Oynayabilir Hemde Bilgiliyseniz Yetkili Olursunuz. SUNUCU İP ADRESİ: MiaNW.Batihost.Net
  15. seasd

* MiaNW Rehber Ve Moderatörlerini Arıyor *

Sunucumuz yeni açılmıştır ekip arkadaşlarımızı arıyoruz o halde sende sunucumuza gelip yetkili olma şansını kaçırma ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ✔ MiaNW.Batihost.Net ✔ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬...
  16. seasd

AriaNW Ortaklarını Arıyor

Öncelikle Hepinize Merhaba Sunucumuza Ortak Arıyoruz Sunucumuzun Faction Paketi Hazır Duruma Göre Hub Yapacaz Çok Çalışıp İyi Yerlere Gelmeyi Planlıyoruz Bu İşe Para İçin Giren Kişiler Lütfen Başvurmasın Biz Bu İşi Hobi Olarak Yapıyoruz Ve Oyuncuların Kaliteli Ve Emeklerinin Boşa Gitmeyeceği Bir...
  17. seasd

Ortak Gibi

Merhaba Arkadaşlar Sizin Hiç Canınızı Sıkmadan Konuya Girmek İstiyorum Bir Ortak Arıyorum Sunucuyu O Açacak Herşeyini Ben Ayarlayacağım Paket Hazır Sadece Sunucuyu O Karşılayacak Varsa Öyle Birisi Discord Adresim Supex#2072
  18. seasd

Ortak Gibi

Merhaba Arkadaşlar Sizin Hiç Canınızı Sıkmadan Konuya Girmek İstiyorum Bir Ortak Arıyorum Sunucuyu O Açacak Herşeyini Ben Ayarlayacağım Paket Hazır Sadece Sunucuyu O Karşılayacak Varsa Öyle Birisi Discord Adresim Supex#2072
  19. seasd

RetroNW | Yeni Nesil OP Faction Sunucusu | Play.RetroNW.Com

>> IP Adresi: Play.RetroNW.Com >> Website: >> Sürüm: 1.8.x >> RAM: 4 GB >> Slot: 100 >> Lokasyon: Turkiye \ KURALLAR / >> Hile Kullanımı Serbesttir ! >> Küfür Ve Hakaret Yasaktır ! >> Dolandırıcılık Ve Sahtekarlık Yasaktır ! >> Irkçılık Ve Benzeri Ayrımcılıklar Yasaktır ! >> Yetkililere...
  20. seasd

RetroNW I Rehberini Arıyor

Merhaba Arkadaşlar RetroNW Rehber Ve Reklamcı Arıyor Play.RetroNW.Com Bekliyoruz...
  21. seasd

l RetroNW l Ortak Arıyor !

Selam Dostlarım Ekibe Ortak Arıyoruz, Olmak İstiyorsan Skype Yada Discord Adresime Ulaş Konuşalım Skype: scorsky07 Discord Selcuk#3033 Konu Aktif
  22. seasd

RetroNW Grafiker Arıyor

Merhaba Sunucumuz İçin Grafiker Arıyoruz Kendine Güvenen Grafikleri İyi Yapıyorum Diyen Skype Hesabımı Eklesin Hesabımız: scorsky07 Baska Alım Yoktur Kendine Guvenen Eklesin
  23. seasd

Sunset Ekibi I Yetkili Arıyor l

Alımlar bitti konu kapatılsın
  24. seasd

DiyarNetwork Ortak Arıyor !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Merhaba Değerli Dostum DiyarNetwork Ortak Arıyor Eğer Gerçekten Ben Bu Ortaklık İşinden İyi Anlıyorum Ve Cebimde Biraz Para...
  25. seasd

DiyarNW | 1.8.X | Gelismis TP | Edit | Rütbe | Boss | Kutu | JackPot |

Konu Kapatılsın Factions u Sıfırdan Yaptık Bunun İçin Yeni Konu Açacam.