Arama sonuçlarınız

1. M

Kelime Türetmece

Araba GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  2. M

Youtube Kanalımız Açtık Hepinizi Bekliyoruz : İki Dostun Maceraları

Lego Karayip Korsanları Serimiz Başlamıştır Lego 1. Bölüm: Minecraft Hardcore Serisi:
  3. M

Bilgisayarım Payday kaldırır mı?

Keremcim bilip bilmeden konusmayalim o islemci turlerininin soket 775tir yani q sersi islemciler takilabilir. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. M

Oo o zaman kotu iste cunku sisteme ekran karti vb. Alamazsin fazla upgrade atamazsin yani bu sistemi bence 2. el sat ve yeni sistemal. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. M

Laptopmu o sistem??
  6. M

SakallıAdamCG artık Tamindir.com ile Sponsor !

Hayirli olsun insallah acmis oldugumuz kanalda bir gun bizimde sponsorumuz olur. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  7. M

Uzaylı diye bir şey varmı ??

Bence var Allah butun evreni tek insanlar icin yaratmamistir. Yano ben inaniyorum. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  8. M

Kelimenin son harfi ile kelime bulma oyunu

Luleburgaz GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  9. M

Bilgisayarım ne kadar kötü ?

Kasada degil anakartta ;) GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  10. M

Namaz GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  11. M

Yinemi sen :) Neyse benim imla kılavuzu yanlış o zaman.
  12. M

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. modum Türkçe'si "vidyo" dur lütfen Türkçe'ye sahip çıkalım video İngilizce'dir vidyo Türkçe.
  13. M

Merhaba arkadaşlar eninde sonunda youtube kanalımızı açmış bulunuyoruz. Kanalımızın gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız beğenip, abone olup videoları ve kanalı paylaşabilirsiniz. Hepinize izlediğiniz için teşekkürler. Kanal: http://www.youtube.com/user/ikidostunmaceralari
  14. M

[1.7.x] CalsaidaCraft Hayatta Kalma %100 Emek Calsaida.nitrado.net

Video değil vidyo yazılır imla kılavuzuna bakabilirsin @keremaktuna
  15. M

AtillaHosting Minez-ZombieSurvival Sunucusu-%100 Emek-Köylülerle Tarım-60'dan fazla silah-Zor Sunucu

Eskiden açtığımız factiondada aynı şikayet vardı 10-15 den fazla dolmuyordu 50 kişilik sv lapis açınca 40ı görüyorduk işte bunları full kaldıraracan istemeyen oynamasın yani ama küçük yaşta oynayan arkadaşlarımız hep lapis hayranı hiç emek harcamadan 10 dakikada pro4 dia seti diziyorlar. Sonra...
  16. M

MassiveMine Plugin Paketi Satilir ( Creative SkyBlock)

Kesinlikle dogru butun pluginleri 1 gunde halledersiniz bile 400 tl nedir neredeyse asgari maasin yarisi bide dolandirici degilim der.. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  17. M

1.7.2 için küçük köy seed'i

Sen sus lan koylu! GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  18. M

Yetkili arayanlara

Ya tamam tartismayi birakalim arkadas bilgiliyim diye milleti kandirmaya calisiyor eger zatenadam akilli bir yetkili olacaksan basvuru formlarini doldururdun. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  19. M

AtillaHosting Minez-ZombieSurvival Sunucusu-%100 Emek-Köylülerle Tarım-60'dan fazla silah-Zor Sunucu

Lapis mi iıy lapis nerdeyse ben orda yokum arkaas artik birakin su lapis isini. Ne amacla ekliyorsunuz ve ne geregi var bir turlu anlamiyorum. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  20. M

Hayir sadece dolayli yoldan beni alin diyorsunuz. Yorumlara acigiz dogru fakat sizin yazdiginiz sadece beni alin demek. Lutfen daha fazla cevap yazmayin. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  21. M

Command Block Komutları (Ayrıntılıca)

Tesekkurler harita yapicak arkadaslara yardimci olmuşsunuz. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  22. M

Yeter artik konu altina sacma sapan konu ile alakasiz yorum yapmayin. Yetkilileri secen kisi Kerem ve secmediyse bir bildigi vardir. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  23. M

AŞK HAYATINIZDAKİ DURUM NE?

Sag elim :D GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  24. M

Post Nedir? Postcular Kimdir?

+1 adam hakli baylar dagilin. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  25. M

Kagit GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi