Arama sonuçlarınız

1. M

Youtube Kanalımız Açtık Hepinizi Bekliyoruz : İki Dostun Maceraları

Merhaba arkadaşlar eninde sonunda youtube kanalımızı açmış bulunuyoruz. Kanalımızın gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız beğenip, abone olup videoları ve kanalı paylaşabilirsiniz. Hepinize izlediğiniz için teşekkürler. Kanal: http://www.youtube.com/user/ikidostunmaceralari
  2. M

Sunucuda Bazı Kişiler Bazen Blokları Kıramıyor?

Arkadaşlar sunucumuzun orman bölümünde claimsiz ve wgsiz alanda oyuncularımız demiri,taşı veya kömürü kırarken bazen zorlanıyorlar yani kırılmıyor lagdan desek lagda yok acaba sebebi nedir? Nasıl düzeltebiliriz?
  3. M

Minigames Parkur Ödül Sorunu!!

Evet arkadaşlar başlıktanda belli olduğu üzere minigames plugininden parkuru hazırladık. Sonunda ödül vermiyor nedeni nedir acaba ve nasıl çözülebilir şimdiden teşekkürler..
  4. M

Yapım Aşamasında Olan Sunucuya Mod-Rehber Alımı

Uzun bir süre aradan sonra tekrardan merhaba arkadaşlar. Projemiz olan hayatta kalma-birlik sunucusuna Moderator ve rehber alımı vardır. Projemiz orta çağ konseptli mimari ile hayatta kalma-birlik(lapissiz,hammaddesiz) sunucusu hazırlıyoruz. Pluginlerden iyi anlayan ve gerektiğinde plugin...
  5. M

YouTube Kanal İsmi Aranıyor..

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Arkadaşım ile video çekiyoruz fakat daha hala bir kanal ismi bulamadığımızdan videolarımızı yükleyemiyoruz. Bu konuda sizlerden öneri bekliyoruz. Arkadaşımın ismi Yunus benimkisi Mustafa buradanda yola çıkabilirsiniz. *Kanal isminde oyun yada video gibi sözcükler...
  6. M

Minecraft The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) Dizisi 1-2. Bölüm !..

Merhaba değerli forum üyeleri, Minecraft adlı oyuna tasarladığımız The Walking Dead dizisiyle karşınızdayız. Uzunca uğraşlarımızdan sonra hazırladığımız Minecraft Dizisi geliyor. Senaryosu tamamen bize ait olan dizimizi beğenebilecekmisiniz hep beraber göreceğiz. Oyuncular : - Bahadır Paltun -...
  7. M

At Launcher Sorunu (Preyim)

Sayin forum uyeleri ben at launcherden sky factory mod paketini indirdim fakat oynaya bastigim zaman acilmiyor ve launchere geri atiyor.Bu sorunun cozumunu bilen anlatirsa simdiden tesekkur ediyorum. GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.
  8. M

[Soru]1.7.2 Minecraft Modlu Server Nasıl Kurulur ?

Başlıktanda anladığınız üzere minecraft 1.7.2 modlu server kurmak istiyorum fakat forge'yi kurduğum zaman kapanıyor anlatacak birisi lazım .. Skypedende anlatabilir buradanda o size kalmış Skype : mustafa.xxbirotrxx Şimdiden teşekkürler .
  9. M

SkyBlock ve SurvivalGames'te Vip Yetkileri Neler Olmalı?

Evet arkadaşlar 1 ay gibi süredir düşünüyorum .. Acaba skyblock ve sgde viplere hangi yetkileri versem diye . Sizce ne yetkilerini vermeliyim sg ve sbde ? Şimdiden herkese teşekkür ederim .
  10. M

(Destek)Nitrado Server ile Pcye Açılan Server BungeeCord Yapılabilir mi ?

Nitrado serverim var . Ve ben bungeecord ile hub serveri yapmak istiyorum fakat nitradodan bir kaç server daha almak para ister :D . Benim sormak istediğim şey şu nitrado server ile kendi bilgisayarınıza kurdugunuz (NoİP veya portlu) server bungeecord ile birleştirilebilirmi ? . Şimdiden herkese...
  11. M

[Acil]Modaratör Aranır.Tecrübeli İsim !! (JoyGamingTr)

Başlıktan anladıgınız üzere modaratör arıyoruz . Hub server kurduk . Minigames yapıcağız ve bowspleef,spleeg gibi şeyler yapacapız . Bu pluginlerden anlayan tecrübeli modaratör aranır .. Skype : mustafa.xxbirotrxx yada [email protected] adreslerinden ulaşablirsiniz . Not: Group...
  12. M

[Destek-İstek]PaintBall-Spleef-One In The Chamber Oyunlarının Plugini ??

Evet arkadaşlar sizden istediğim şey paintball,spleef,one in the chamber oyunlarının pluginleri ve nasıl yapılacağıdır.Birde serverimiz 8Gb Ram 24 Kişiliktir. Survival Games,Survival,Pvp,Skyblock yapılmıştır. Bu oyunları yapsam laga girermi ? Şimdiden teşekkürler ... Birde arkadaşlar sg...