Arama sonuçlarınız

1. notaldo

[Kaldırıldı] Basic Team Wars - Takım Savaşları eklentisi 114.99₺!

notaldo Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Basic Team Wars - Takım Savaşları eklentisi çıkışa özel %20 indirim! - Takım savaşları eklentisi. Detaylı ve eğlenceli! Müthiş özellikler, savaşlar, takımlar... Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  2. notaldo

Basic Team Wars - Çok Yakında Yayında

Merhabalar arkadaşlar; Bugün sizlere yaklaşık 1.5 aydır üzerinde çalıştığımız Takım Savaşları eklentisinden ufak bir kesit ile tanıtım yapmak istedim. Bunun için bir video hazırladık umarım beğenirsiniz... En kısa sürede eklentinin tanıtım konusunu da açarak satışa sunacağız.... Oyuncu...
  3. notaldo

[Kaldırıldı] Basic Animals | ( Türkçe & İngilizce ) | Hayvan Satış & Özelleştirme

notaldo Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Basic Animals | ( Türkçe & İngilizce ) | Hayvan Satış & Özelleştirme - Hayvanları özelleştirip istediğiniz şekilde kullanmanıza olanak sağlayan eklenti! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  4. notaldo

[Kaldırıldı] Basic Claims | Tamamıyla ayarlanabilir, yepyeni efsane bir arsa-tapu eklentisi!

notaldo Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Basic Claims | Tamamıyla ayarlanabilir, yepyeni efsane bir arsa-tapu eklentisi! (65₺) - Sunucunuzda dünyaları parselleyip oyuncuların kiralamasını mı istiyorsunuz ? Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  5. notaldo

Biri tamamıyla yerli mi dedi ? #TamamıylaÖzgünSunucu #YerliÜrün #MilliTeknoloji

Arkadaşlar selamun aleyküm; Şu anda geliştirmek olduğumuz bir projeyi size sunmak istedik ve bunun heyecanı içerisindeyiz... OyuncuBilgisi ekibi olarak geliştirmekte olduğumuz yeni bir minecraft sunucusu bulunmakta ve bu sunucunun tüm eklentilerini kendimiz kodluyoruz... Yakın zaman içerisinde...
  6. notaldo

[Kaldırıldı] Özel İnekler V2.1 | Sadece 25Tl

notaldo Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Özel İnekler V1.0 - Özel İnekler eklentisi! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  7. notaldo

OB-Boss | Tamamıyla Türkçe ve Orjinal | Boss Eklentisi | Tamamıyla Özelleştirilebilir | GUI Sistem

Boss Sistemi Boss sistemini tamamıyla özelleştirebilir şekle getirerek oyuncuları da, yöneticileri de sıkıntıya sokmadan kolay ayarlanabilen tamamıyla Türkçe, Türk yapımı olan eklenti. Bu eklentinin mesaj dosyası haricinde(isteğe bağlı mesajlar da hazır :cool:) herhangi bir dosyasına dokunmadan...
  8. notaldo

Çekiliş Ayın Plugini İçin Çekiliş: ÖZEL İNEKLER

Değerli Forum Gamer Üyeleri; Bu ay'ın eklentisi olarak seçilen Özel İnekler eklentisini çekilişle 3 kişiye hediye ediyoruz! Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken, bu konunu altına yorum atmak! Çekiliş Başlangıç Tarihi; 11 Mayıs 2019 Çekiliş Sonuç Tarihi; 25 Mayıs 2019(SONUÇLANDI)...
  9. notaldo

Bot

Arkadaslar bit koruması icin önerebileceğiniz bir eklenti var mıdır?
  10. notaldo

Özel İnekler | Tam performanslı fabrika inekler! | v2.1 | 1.8 - 1.13

Merhabalar Arkadaşlar; Sizlere özelleştirilmiş, düzenlenebilir ve kişiselleştirilebilir olan Menülü Özel İnek Eklentisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağım. Nedir bu inek sistemi? Sistem şu şekilde; Oyuncu, elinde ki özel inek yumurtasına sağ tıklar ve tam tıkladığı yerde bir inek oluşur...
  11. notaldo

OyuncuBilgisiMC | Yine, yeni bir heyecan | Daha önce görülmemiş sistemler | Play.MCOyuncuBilgisi.Com | 1.8 - 1.13.2

' Yine, yeni bir heyecan! ' Play.MCOyuncuBilgisi.Com www.MCOyuncuBilgisi.Com Sunucumuz Hakkında Sunucumuz SkyBlock tarzında olup ekibimiz tarafından, diğer sunuculara nazaran farklı sistemler ile donatılmıştır. Sistemlerimize eklemeler halihazırda yapılmakta olup birçok sistem de geliştirme...
  12. notaldo

OB-Rutbe v4.7 | Rütbe/Rank Eklentisi | Türkçe / Yerli / Mysql Destekli / Tamamıyla Ayarlanabilir Dil ve Ayar Dosyaları / GUI Menü | [ÜCRETSİZ]

OB-Rütbe Eklentisi Minecraft Eklentisi (Rütbe/Rank Eklentisi) Merhabalar arkadaşlar; Bugün yenilenip, güncellenip üzerine eklemeler ile birlikte sizlere OB-Rutbe Eklentisi'ni sunacağım... Güncel Sürüm : v4.7 Öncelikle Komutlar: /rutbe atla | Sizin belirlerdiğiniz miktarda paraya göre ya...
  13. notaldo

Site Scripti [?]

Merhabalar arkadaşlar; Elinde ücretsiz minecraft site scripti olan varmı otomatik ödeme sistemleri olan? Var olan varsa paylaşırsa sevinirim. İhityacım var şu an.
  14. notaldo

PHP ya da Web alanında bilgisi olan bakabilir mi ?

"GET /minecraft/ HTTP/1.1" 500 0 "-" "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/71.0.3578.98 Safari/537.36" bu hatayı alıyorum web sitemde 500 hatası veriyor sürekli neden olabilir ?
  15. notaldo

OB-Çok Amaclı Plugin v1.9 | Kasa Sistemi / Çöp Sistemi / Rütbe Sistemi

Eklenti Tamamıyla Güncellendi Eklenenler: Çöp Sistemi ve Rütbe Sistemi Sevgili forum üyeleri; Eklenti tamamıyla yenilendi! Artık rütbe ve çöp sistemi de aktif... Oyuncular sizin ayarlayabildiğiniz rütbelere yine sizin ayarladığınız maliyet(para) karşılığında yükselebiliyor! Çöp sistemi ile...
  16. notaldo

General Lobby - Lobi Essentials'i diyebiliriz...

Merhabalar arkadaşlar bugün size GLobby pluginini tanıtıcam; Plugin Bilgisi: Sürüm: 1.7 - 1.8 Plugin Yazarları: SpeedyG - Dantero_47 Permissionları: globby.admin Komutlar: /lobby Ne işe yarar bu plugin ? Lobide blok kırma, blok koyma, yağmur kapatma, item atma, item alma kapatma, düşmeyi...
  17. notaldo

|| TurkOyuncuMC || <SKYHUB> 1.8 Türkiyenin İlk SKYHUB Sunucusu! Play.TurkOyuncuMC.Com

Teknik Bilgi RAM: 32 GB Makine Sayısı: 1 Network: 600 Mpbs+ Sürüm: 1.8 Hosting: Batihost.com Lokasyon: Fransa OVH WEB: www.TurkOyuncuMC.Com IP: Mc/Oyna/Play.TurkOyuncuMC.Com Slot: 500 Hakkımızda Biz kimiz ? Biz 2 sene önce MilolGamingTR olarak Faction sunucu ile bu işe başlamış hizmet vermeyi...
  18. notaldo

For Dongüsü

Merhabalar arkadaşlar... Bir sorunum var tekrar :) Bu sefer for dögüsünde bir sorun yaptım sorunun cevabını bir türlü bulamadım :( public void run() { List<String> om= getConfig().getStringList("msg"); for(String s : om){...
  19. notaldo

PhP - HTML

Merhabalar arkadaşlar ben siteme top100 ekleyeceğim PhP ler hazır fakat şoyle bir şey yapmak istiyorum yapabilen varsa yaparmı :) Bunun gibi adam tıkladığında yeni bir sayfaya değil de aynı sayfada farklı bir toplist gozukecek PhP ler hazır sadece table şeklinde html si lazım bunun yapabilen...
  20. notaldo

Sorun :) Vel Kam Tu My Problem

Merhabalar arkadaşlar aşağıdaki Crash'ın sebebi ne olabilir ? ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't be sad, have a hug! <3 Time: 08.02.2016 01:39 Description: Exception in server tick loop java.lang.NullPointerException: Exception in server tick loop at...
  21. notaldo

Yine Yeniden ;)

Merhabalar tekrar bir sorunla karşınızdayım :D Fakat plugin yazarken acemiler accık destek alır bende onlardanım neyse uzatmadan konuya geçeyim; Anti ASCII ekleyeceğim fakat ASCII karakterlerini bir türlü tanıtamadım :) Yardımcı olursanız sevinirim :) :) :) @EventHandler public...
  22. notaldo

Replacement İle Alakalı

Merhabalar ; Hiç uzatmadan sorunu söyleyeceğim ben adam chata A yazdığında bunu naıl küçük yapabilirim ya da küçük gibi gösterebilirim ? @Krumb069 @Speaw @IRFN @Minecraftplayerr
  23. notaldo

Java Devs dostlar tekrar bir sorun var :)

Merhabalar arkadaşlar ben bir plugin yazmaya çalışıyordum ama schulder bilgim olmadığı için size danışmak istedim... Pluginin özelliği adam oyunda en az 10 dk oynamadan konuşamayacak :) evet benim yazdığım kod: package com.speedyg.toantireklam; import org.bukkit.Bukkit; import...
  24. notaldo

TurkOyuncuMC REHBER ALIMLARI BAŞLADI KOŞ KOŞ !

Merhabalar Öncelikle; Ben TurkOyuncuMC adminlerinden SpeedyG(Jayster0)... Rehber alımları başladı aradığımız niteklikte olan kişileri rehber olarak alıcaz... Başvurular www.TurkOyuncuMC.Com'da girip ticket atarak başvuru yapabilirsiniz.. Aradığımız Nitelikler: Yaş (Minimum) : 14 İletişim...