Arama sonuçlarınız

1. onuraygntrr

Anonymous Emniyet'i hack'ledi, vatandaşın bilgileri internete düştü

Hacker grubu Anonymous, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ait verilerin sızdırıldığını açıkladı. Yetmedi; sızdırılan bilgilerin bir kısmı kullanıcıların bilgisayarına yüklemesi için indirme link'i de paylaştı. Peki bu link'e tıklayıp verileri indirenleri bekleyen...
  2. onuraygntrr

onuraygntrr - Minecraft GIFT CODE Ödüllü Mimari Yarışması!

Yarışmaya neden katılıyorsunuz?: Adana Mimarlık hayatınız hakkında kısa bir bilgi verir misiniz?: Blok koyma Sunucudaki Kullanıcı Adı: Onuraygun Yaklaşık olarak mimarlık sürenizin başlangıcını belirtir misiniz?: 1 Aralık 2014 Yaptığınız yapıyı kelimeler ile tanıtır mısınız?: Build Yapının bitmiş...
  3. onuraygntrr

Hoş Geldin 2017

Adana'nın bazı reklam panolarında yer alan "Hoşgeldin 2017" yazıları görenleri şaşırttı. Adanalılar #Adana2017yeGiriyor hashtagini Türkiye gündemine taşıdı. Adana'nın bazı reklam panolarında yer alan "Hoşgeldin 2017" yazıları görenleri şaşırttı. Adanalılar Adana2017yeGiriyor hashtagini Türkiye...
  4. onuraygntrr

Counter Strike: Global Offensive | Ak-47 Ace

CS:GO 'daki attığım en saçma ace :D
  5. onuraygntrr

[Soru/Cevap]Minecraft website işlemleri

Merhaba arkadaşlar, minecraft sunucularınız için website oluşturma konusunda merak ettiğiniz bütün soruları bu konu altında sorabilirsiniz. Elimden geldiğince hızlı cevaplamaya çalışacağım. İyi forumlar...
  6. onuraygntrr

Onuraygun | Minecraft Website Scripti Tanıtım Konusu

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz yada bilmediğiniz üzere ben Onur Aygün. Bu gün sizlerle galaksi tabbb üçç açılı.. şaka şaka :kaş:. Bu konumda sizlere bundan 3-4 ay önce kodladığım bir Minecraft website scriptimi tanıtmak istiyorum. PHP kodlaması bana aittir. Anasayfa Ban Sorgu...
  7. onuraygntrr

C# Ödevim

Beyler Yarına Ödevim Var Soruyu Çözemedim Acil Yardım. Soru: klavyeden girilen sayı kadar girilen sayıların ortalamasını bulan programın c# kodunu yazınız. For Dongusu Ile Yapılması Gerekiyormuş. Parse Öğrenmedik Daha Convert.To32 Kullanırsanız Sevinirim. Forum İle Alakası Yok Ama 1-2 Tane C#...
  8. onuraygntrr

=[}OC Savaşlarında Sıradan Bir Fotoğraf {]=

Fotoğrafı Skypten Beta Tester Bir Arkadaşımız Gönderdi. Zamanlama Müthiş :) OCS = ORTA ÇAĞ SAVAŞLARI
  9. onuraygntrr

Minecraftta Kan Var Vahşet Var Şiddet Var.

Evet Arkadaşlar Minecraftta Kan Var Vahşet Var Şiddet Var Araba Varr... İnanmıyorsanız; Fotoğraf Şiddet İçerir. Kan İçerir.
  10. onuraygntrr

Ban Sorgulama Sistemi

Merhaba Arkadaşlar Sunucunuzun Websitesinde Sunucunuzdan Yasaklananların Yasaklanma Sebeplerini, Yasaklanma Sürelerini, Yasaklanmanın Sona Eriş Sürelerini, Hangi Yetkili Tarafından Sunucudan Yasaklandığını Görmek İstemezmiydiniz ? Cevabınız Evet İse Konumu Okumaya Devam Etmelisiniz. Gerekli...
  11. onuraygntrr

Sunucu Websitesinde Olması Gereken Özellikler <|_Yardım_|>

Merhaba Arkadaşlar Yeni Bir Website Scripti Kodlamaya Başlıcam. Başlamadan Önce Sizlere Sormak İstediğim Birkaç Soru Var... Projede Olması Gereken Ozellıkler Nelerdır ? Aşşağıdaki Listeyi Ben Kendim Oluşturdum. Bunların Dısında Olması Gerekenlerı Yazarsanız Sevınırım... Liste...
  12. onuraygntrr

Kendi Skinimi Çizdim :) Can Sıkıntısından 2. Çalışmam

Merhaba Arkadaşlar Onceki Konumda herkes Kafa Çızıyor Ozentı vs.vs. Seyler Soylemıslerdı Bu Sefer Tüm Bir Skini Çizdim. Fazla Zamanım Yoktu Aşırı Derecede Onem Veremedım. Ama Bişeyler Yaptım Iyı Kotu Yorumlarınızı Beklıyorum. Bu 2. Paint Tool Sai Çalışmam Kendi Skinim; Buda Yaptığım Çalışma...
  13. onuraygntrr

İlk Paint Tool Sai Çalışmam (Cartoon Head)

Arkadaşlar İlk Çalışmam Oldugu İçin Eksiklerimin Oldugunu Gayet Iyı Bılıyorum Bu İşten Çok İyi Anlayan Arkadaşlar Var Aramızda Onlar Bana Eksiklerimi, Neler Ekleyebileceklerimi Soylerlerse Sevinirim. İyi Forumlar ONCE (PİXEL ART) SONRA (CARTOON ART) NOT: Kafa DonduranAtes'e Aittir.
  14. onuraygntrr

MMOTR GAMING Ekip Arkadaşlarını Arıyor!

Merhaba Arkadaşlar Ben Onur Bu Sefer Çok Farklı Bir Konuyla Karşınızdayım. Bu Konumda Sizlere Yeni Kurmuş Oldugum Ekip Hakkında Biraz Bilgi Vermek Istıyorum. Oncelikle Ekip'in Kuruluş Nedeni Ve Amacından Bahsedelim... Ekibimizin Kuruluş Amacındaki En Buyuk Etmen En Başta Yaz Tatiline Giriyor...
  15. onuraygntrr

Suda Yatan Adam

Arkadaşlar Sonoyuncuda Skyblock'ta Oynarken Adamın Bırtanesının Suda Yattıgını Gordum. Resmen Suda Yatıyor. Yanı Yataga Yatıyormus Gıbı :D Foto Cekıcektım Cok Kalabılktı Cekemedım Sızce Nasıl Yapıyor Arakadaşlar ?
  16. onuraygntrr

Wg Hakkında Kesin Gir

Merhaba Arkadaslar Birsey Sormak Istıyorum Sonoyuncuda Su Mapın sonunda Geldınmı no pvp area fln dıyor mesela hungergames lobısınde tabelalara 1 blok yaklasamıyorsun hata yazısı gelıyor yanı oyuncuları oraya gırdırmenın flag kodu nedır acaba bılen varsa soylesın ve wgsını nasıl atıcagımı...
  17. onuraygntrr

Beyler Bunun Gıbı Nasıl Yapabılırım

Merhaba Arakadaslar Benım kafama takılan bır soru var adamlar bazı fotografları cok gercekcı cekmısler acaba bu nasıl oluyor ? Mesela bunlar;