Arama sonuçlarınız

1. 98IamLegend98

Yardım Play tuşuna bastıktan sonra hiçbirşey olmuyor

Shiginima Launcher ı bilgisayarıma indirdim ayrıca Java'nın en son sürümüne sahibim. Play tuşuna bastıktan sonra hangi sürüme alırsam alayım hiçbirşey olmuyor, ne oyun başlıyor, ne launcher kapanıyor ne de console'a yazdırıyor. Bunun çözümü nedir?
  2. 98IamLegend98

Özür Dilerim

Ben Sarı Bücür oyun yapma ile alakalı konumda TheProfessional ve diger programcilara kaba davrandım. Ve onların tecrübelerini aşağıdan aldım. Bu kabalığimdan dolayı o konuda bulunan bütün programcılardan özürlerimi dilerim. ...
  3. 98IamLegend98

forumu bıraktım

Uzun suredir defol diodunuz istemidounuz yigun istek üzerine ben forumdan defoluom Caylarinizi ben veririm @aradabir007 hesabımi sil @AxcelaD @Osndbk41 @Röyk isteginiz oldu
  4. 98IamLegend98

SariBucur Skini ve studiosu cekilisi

Bu sqhte degildir saribucurun ve yellowruntun haklarıni devrediorum usendigim icin Merhaba arkadaslar yellowrunt yani saribücüruk oyun studoisunda usendigim icin pek bise yapamadim sana bil sutudyo bu gercek degil ama siz yaparsıniz yada burda parcalarsınız... yellowrunt ve sarıbucur nedir...
  5. 98IamLegend98

böyle bir oyun yapsam sevilirmi ve hangi dille kodlamalıyım?

Arkadaşlar server yapacaktim son kararimdi aama bu asil son kararım :D Oyunun adınını t ** karar veremedim ama elementlerin güçlerine sahip canavarları olduğu online bir mmorpg olacak o canavarlar biziz 6 canavar olacak şimdi ise özellikleri 6 farklı elemente sahip canavar (ateş su toprak...
  6. 98IamLegend98

GameMakeri forumdakiler neden sevmiyor?

Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum gamamakeri forumdakiler neden "ben olsm gamamekrle yapmazdim vb " diyor ? Dur ben tahmin edeyim : telif haklarının yarısı onlarınmi oluyor? SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. 98IamLegend98

Pou oyununda Sarı Bücür yaptım

Arkadaşlar çoğunuz skinim olan Sarı Bücür'ü biliyordur bende o skini pou adlı mobil oyununda yaptım :) nasıl olmuş? Önerilerinizi bekliyorum :)
  8. 98IamLegend98

Google Maps'e kedi girmiş!

Eğer yakın zamanda Yeni Zelanda'nın Auckland bölgesinin kuzeyindeki bir köye Google Maps üzerinden baktıysanız, Parnell Kriket Kulübü'nün kuzeyinde bulunan ilginç bir şekil görmüş olabilirsiniz. ***********'nin haberine göre yolun bir kısmı, tam olarak kedi şeklinde betimlenmiş ve Google böyle...
  9. 98IamLegend98

Web Tabanlı oyunlar %90 da kalıyor

Arkadaşlar web tabanlı oyunları açamıyorum ya yarıda kesiliyor ya %90 veya %99 da takılıyor eklenti istemeyenleri deniyorum ve web tabansız olanlar açılıyor ekran kartımın bir kısmı yanmış olabilir mi? pcimin özellikleri: DirectX 11 Windows 7 Ultimate Geri Kalanı: Ekran kartımın bir kısmı...
  10. 98IamLegend98

Bu forumu nasıl buldunuz?

evet arkadaşlar buraya bu forumu nasıl ve ne zaman bulduğumuzun hikayesini yazcaz benim hikayem Yıl 2013 Haziranın sonları...O zamanlar aşırı noobdum ip adresiyle neler olabileceğini bile bilmiodum bi ara birisi ip adresimi sormuştu bende salak gibi vermiştim ama Allah'a şükür bişe olmadı her...
  11. 98IamLegend98

Üstteki üyeyi bir oyun bölümüne yollayarak öldürün

evet arkadaşlar üstteki üyeyi bir oyundaki bir bölüme göndererek öldürücez. ÖRNEK: Üsttekini Minecraftaki ende yolluyorum. Ben üstümde kimse olmadığı için alttakini yolluom Alttakini payday 2 de banka soyarken FBI Ekibinin geldiği ana yolluyorum. İyi ölmeler ;) Sıra sizde ;)
  12. 98IamLegend98

Bu rütbe de ne?

forumda gezinirken şöyle bir rütbe buldum (üyenin bazı yerleri gizlenmiştir) yuvarlak içine aldım @craft_man
  13. 98IamLegend98

2011 den bugüne temaların kareleri

tüm temaları 2011 den bugüne kadar uğradığı değişikliği gösterdim ve artık her yıl bunu yapacağım bunu forum geleneği ilan ediyorum B) en çok beğendiğiniz temayı yazabilirsiniz ben 2013 ve bugünkü temayı B) NOT:Tarihin yazdığı yerin rengi temanın rengine göre yapılmıştır. DİPNOT: Forum...
  14. 98IamLegend98

Forum capsleri

Umarım beğenirsiniz :) *YENİ* not:bu caps acele ile yapılmıştır.
  15. 98IamLegend98

countryball karikatürü

Merhaba arkadaşlar ilk countryball karikatürümü yaptım pokemon topunun üstündeki yuvarlak saydam beyazlıklar ne derseniz boya
  16. 98IamLegend98

bekle bir saniye... sanırım alexin nerden geldiğini buldum

Arkadaşlar @craft_man ın avatarının kaynağını bana atmıştı. o anda şunu buldum Jeb - Alex demekki jeb alexi yaparken kendini örnek almış! biliyorsunuz ki. mojang satılmadan önce notch 1.7.2 de jebe vermişti bu yüzden jebin alexi nerden getirdiğini bulduk!
  17. 98IamLegend98

Böyle bir sunucu tutar mı?

Arkadaşlar ben şimdi 2015'e 2 ay kaldı 2015 geldikten sonra bir server açmayı düşünüyorum M.T.A(gtanın multi oynanabilen modu) rpg ve gerçek hayat karışımı bir server açmak istiyorum farklı işler olacak 2 tane şehir olacak 2 sine uçak veya arabayla uçulacak adam öldürmek hariç tüm suçlar...
  18. 98IamLegend98

İşte karşınızda fake microsoft!

Arkadaşlar gerçek microsoftun google +'ı https://www.youtube.com/user/Microsoft sahte microsoftun kanalı ve videosu: video: ve kanalı:https://plus.google.com/105523534185718027093/videos arkadaşlar sakın bu sahte microsofta kanmayın! videosunun altınada bunu ingilizce olarak yazdım!
  19. 98IamLegend98

Küçücük bir şey için taa burdura çağıran ibretlik genç

Arkadaşlar başta ona mapın çalıntı olduğunun kanıtını at dedim diirek beni dövmek için burdura çağırdı beni forumdaki herkesin burdurda yaşadığını zannediyor herneyse açtığımda baktım özelden şöyle bir şey yazmış Allah kimseye böyle hayırsız evlat vermesin! ve almanız gereken ibretlik olay:asla...
  20. 98IamLegend98

Ben çok rastgele bir insanım :(

beyler steamde oyun indiriyordum kaç gb inmiş bakıyım dedim sonra yüklenene kadar biriyle sohbet ediyim dedim çoğu 38 dk önce çevrimiçi olmuş.. ne şans ama dimi? bu arkadaş listemin yarısı.. tümünü görseydiniz...
  21. 98IamLegend98

Creepers reklamı

Arkadaşlar sonoyuncunun reklamını izlerken slimeboxun videoları çıktı creepers diodu girdim izledim gül gül öldüm :D en çok güldüğüm yer mobken sen sen değilsindi :D
  22. 98IamLegend98

JusticeWhip ile selfie

Merhaba arkadaşlar yine ben Biliyorsunuz ki eskiden admindi @JusticeWhip İşte bugün onla selfie çektik bugün skinim yoktu bidahakine olacak Ve yeni haberlerim var Justice Bugün pcsine format atacakmış pazartesi ancak onu görebilirmişiz.
  23. 98IamLegend98

Arkadaşımın gta sa'sı açılmıyor

Arkadaşım benden yardım istedi bende onun için sizlere soruyorum yeşil=arkadaşım mavi=ben [17:55:26] >> sabah gta yı açtım [17:55:36] >> sonra sekme vb. açtım [17:55:43] >> gta ya girdim yanlışlıkla [17:55:49] >> çıktım [17:55:55] >> tarayıcıya girdim [17:55:58] >> ekran...
  24. 98IamLegend98

Keyifle ye sohbet konusu

Evet arkadaşlar burda dilediğimiz gibi sohbet etçez saçmalama konusundaki arkadaşları buraya alalım orası sohbet konnusu değil @AzlaazTR özel davetli
  25. 98IamLegend98

Cadılar bayramı steve

ilk olarak Mine imator la yaptım Cinema 4D ile yapacaktım ama setuptan ok dedikten sonra lisans yeri filan açılmıyordu monsterim alınsın monsterimdede setuptan kurulum menüsü açılırsa söz c4d ile yapacağım(crack bu bir bilginiz varsa söyleyin) Şimdi ise çalışmam: Çalışmamda steve cadılar...