Arama sonuçlarınız

1. InvisibleART

OYNA.SUFMEN.NET - 1.12 Altyapılı Survival - 1.8/1.15!

Zerre tavsiye etmiyorum sunucuyu, adam oyuncularına küfür ediyor. (Diğer yetkililer hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, onların bu tip davranışlarını görmediğim için.) Rehberler yeteri kadar bilgilendirilmiyor. Henüz acemi olabilirler anlaşılabilir ama kararsızlar, mute süreleri saçma sapan...
  2. InvisibleART

ALPHASURVIVAL | 1.8.x AlphaSurvival.nitrado.net 01/01/2018 18:00'da Online

Bu benim için gayet yeterli bir açıklama... Umarım başarılı olursunuz :) Mimarileri pek beğenmedim yalnız resimlerden baktığım kadarı ile, Bu konuda bir tavsiyem planetminecraft'dan yapılar kullanabilirsiniz. Sunucu mimarilerinde "alıntı"dır şudur budur gibi sözlere aldırmayın. Paylaşılan bir...
  3. InvisibleART

[1.12.2] MelodyOnline [1.12.2] | Play.MelodyOnline.Net | Yep Yeni Bir Dünya'ya Başlangıç...*

+50 ping lokasyon dolayısı ile malesef ki doğru , yüksek ping değerinin şuanki lokasyondan kaynaklandığını düşünüyorum, Hosting sahibine bunu ilettim, ve türkiye lokasyonu için şuanda makine bekliyorum.
  4. InvisibleART

[1.12.2] MelodyOnline [1.12.2] | Play.MelodyOnline.Net | Yep Yeni Bir Dünya'ya Başlangıç...*

Halloldu. Şimdi girebiliyor olman lazım. Günceeeeeel
  5. InvisibleART

WOODWORK - woodwork.batihost.com 1.8.X Sunucu Aktif!

Kafayı mı sıyırdın sen ? LeaderHeads ne alaka ? Bunun konusunu açan mı oldu ? Market nerden çıktı ? Geçmiş konuşmalarda sadece marketi mi diyorsun ? Vipbilgi , bilgi bunları da baka baka yapmak için izin istedin de vermedim, sonra muhabbet ettik bi 10 dakika kadar, sonra tekrar bakıp yapiyim...
  6. InvisibleART

WoodWork => Emek Hırsızları...

M3t3HaN ve YakuphanYLMZ'ın yaptığı hiçbir şey kalmadı. Onların sunucusu kapandı, dosyaları eski hosting firmasının vds'si ile birlikte formatla beraber silindiler. Yedeklerine hiç ihtiyacım olmadı. 1.8 den çıkıldığında pluginler ve verileri, Mecburen uyumsuz olduğu için silindi. Yani bana...
  7. InvisibleART

Acaba sende TeamCity'nin yaptığı ve Essentialsin bunu kendi jarında Türkçe dil desteği olarak sağladığı şeyi kullanıyor olmayasın ? Bu yüzden aynı olabilir mesela hani ?
  8. InvisibleART

Dilediğin kadar gülebilirsin. Gerçeklerin her kişiye acı gelmesi zorunlu değil. Karakter meselesi, kimisine acı gelir gerçekler yüzüne vurur, hissettirir ne yaptığını. Kimisine de komik gelir. Copy&Paste'de Olmasa aah ah... Buraya da bırakayim de, ne olur ne olmaz. Daha da komik gelebilir...
  9. InvisibleART

Kusura bakma kardeşim, "Bütün Gece uğraşıp yeni şeyler eklemeye çalışıp çabalayıp yeni şeyler düşündükten sonra, Başkasının gelip senden baka baka yapması..." beni de Triggerlayan şey bu <_<
  10. InvisibleART

Bu açıdan bakabilmem için gerekli şartlar oluştu çünkü. hiçbir şeyden haberin yok ve öylesine laf söylemek için laf söylüyorsun. Kodladım dediysem kodlamışımdır emin ol. Bunu yapabilecek bilgi birikimim var. Çalmasının sebebi şu, adam forum konumdan bile Kopyala yapıştır yapmış. Bir düşün...
  11. InvisibleART

@java10 bunu beğenmemiş.

@java10 bunu beğenmemiş.
  12. InvisibleART

Oynama!, En sevdiğim yorum bu , ilkim benim , anlamı büyük ! :D

Oynama!, En sevdiğim yorum bu , ilkim benim , anlamı büyük ! :D
  13. InvisibleART

Banın açılmıştır. Konu ile ilgili şikayetci olduğun adminler ile muhattap olmayıp bir problem halinde bana doğrudan iletirsen sevinirim. En hızlı Discord üzerinden cevap yanıt alırsın. Onun dışında, Sunucuda veya Forumda olduğum süre içerisinde görür görmez yanıt alacağından emin olabilirsin.
  14. InvisibleART

Essentials i oturup sıfırdan da yazsam. "Çaldınız editlediniz." diyeceksin zaten. + sunucumdaki pluginlerin yarısını ben kodladım, Nasıl sen yaptında ben çalmış oluyorum onu anlamadım ? Çoğu paralı plugin. + gerisi benim kodlamam. Sunucumda karalisteye alınmanızın sebebi, gecenin bir vakti...
  15. InvisibleART

Konuya direk giriş yapıcam, Bu sunucunun kurucuları, sağdan soldan serverları gezip neyi beğendilerse birebir kopyalama niyetinde olan basit emek hırsızlarından ibarettir. E emeksiz başlayan işin sonu her zaman belli. Yapılan işe ne kadar "Kalite" de deseler, kalitesizliğin kanıtı. Girip bakmaya...
  16. InvisibleART

Register yapamadan ban yeme keyfisi... Söylemiştim size beyler , sunucumdan herşeyi araklamayın diye. :) Az emeğe saygınız olsun.... Yada yapamayacaksanız YAPMAYIN! Bilmeyenler için vurgulayayim, bu serverin kurucuları Benim serverda cirit atıp didikleyeceğinize etrafı. Biraz düşünüp kendi...
  17. InvisibleART

"GÜM" Oynuyoruz

10 (yeni uyandım kafam yandı) :D
  18. InvisibleART

Cinsiyet ayrımcılığını bir kenara bırakırsak iyi olur. Klonlanma henüz olmadı, ve ben zihin kontrolü yeteneğine sahip değilim. Kimin nasıl ne konuşacağına ben karar veremiyorum. Benim yetkim var, ki sunucudaki en yetkili kişiyim, Bir alt rütbemden şikayetci olduğun zaman bunu bir üst rütbeye...
  19. InvisibleART

Ailevi konuya dayandıran sensin kusura bakma. serverda bulunan 16 kişi alınmadı, alınacak bir durum yok sonuçta. Hakaret edilmedi. Fakat konuyu hakarete çeviren , Senin yazdığın "Deve Babandır" cümlesi olmuştur. Düzgün bir diller kendisinden böyle birşeyi tekrar yapmasını istemeseydin sana...
  20. InvisibleART

Değişik Bir Sorunla Karşılaştım

Beni niye etiketliyorsun be adam :D
  21. InvisibleART

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Kendi sunucumu açmamış olsaydım, kesinlikle yardıma gelirdim. Yaza kalmadan açılırdı. Gerçekten farklı bambaşka bir sunucu planlamışsın. Hayretle okudum konunu, Ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.