Arama sonuçlarınız

1. FurkanYLMZ

Skript istek

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerden bir şey isteyeceğim, Uzun süredir yokum yeni sunucu çalışmalarına başladık, bir takım şeyleri unuttum ve hatırlamaya da çalışıyorum. Sunucuya pazar sistemi getiriyoruz fakat sistemin asıl komutu /ah ile çalışmakta biz bunu skript ile /pazar komutuna çevirdik...
  2. FurkanYLMZ

Yeni bir sunucu ismi.

Merhabalar, Bu yazı güzel eğlenceyle geçirelim istiyorum. Yeni bir projeye imza atmak istiyorum, fakat yeni bir sunucu ismi bulmakta çok zorlandım. Önerilerinizi bu konu altından verebilirsiniz.
  3. FurkanYLMZ

Kelime Oyunu Skripti

Merhaba dostlarım, araştırarak bulduğum ve kullandığım kelime oyunu skriptini sizlere sunmak istedim. Skriptin mantığı; Her 30 dakikada bir kelime oyunu çıkıyor. Bu çıkan kelimeyi ilk yazan kişiye ödülünü veriyor. Hastebin : http://hastebin.com/joqaqinobi.vbs Bu skripti kullanmak isteyip de...
  4. FurkanYLMZ

c# Form

Merhabalar, c# Form da yardıma ihtiyacım var, Access ile program arasında bağlantı kurup bir program (LCD PANO) yapmam lazım eğer bu dil hakkında yeteri düzeyde bilgiye sahip olanlar bana ulaşabilir mi ?
  5. FurkanYLMZ

1.8 Önerileriniz..

Merhabalar, sunucumda 1.7 1.8 paper spigot kullanıyorum, güvenlik açısından çok sağlam bir sürüm fakat 1.7 de bilirsiniz hilelere önlem yok banlamak dışında elimizden bir şey gelmiyor. O yüzden sizden fikirler almak istedim 1.8 geçmelimiyim ? korumalı 1.8 spigot mevcutmu. Tüm paper spigot...
  6. FurkanYLMZ

Sunucu geriye alınıyor.

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var, sunucu ne zaman çökse veya ne zaman oyuncular oyundayken restart atsam sunucuda herkes eşya kaybı yaşıyor veya 3 4 dk öncesine sunucu geri alınıyor, eşya kaybı dediysem bazı kişilerin eşyalarındaki enchleri gidiyor örneğin kazmada kırılmazlık 3 verimlilik 5...
  7. FurkanYLMZ

Minigames Parkur

Merhaba arkadaşlar minigames ile parkur yapmak istiyorum fakat parkurda yere düşünce /mgm r yazıp başa dönmek zorunda kalıyoruz, ben istiyorumki komut yazmadan başa dönelim nasıl yapabiliriz ? minigames de öyle bir şey mümkün mü eğer değilse hangi plugin ile yapılabilir ? cevaplarınızı bekliyorum..
  8. FurkanYLMZ

MineTurk Pro Plugin Paketi İle İlgili Açıklama ve Sonuçlar.

Merhabalar arkadaşlar, Aylar önce kendi plugin paketimi paylaştım, umarım bu paketi bilmeyen kalmamıştır. Paylaşmadan önce rütbeli sunucular yoktu, tek bildiğim biz ve eretna idi bazı sebeplerden dolayı paketi paylaşmaya karar verdim fakat sonuçlar beni üzdü açıkçası.. 13 14 yaşındaki...
  9. FurkanYLMZ

Balık ziyafetinden sonra evinizi saran balık kokusuna son!

Aileniz akşama balık mı aldı, balık pişirdikten sonra eviniz balık mı koktu ve bu durum sizi çok mu rahatsız ediyor, işte çözümü burada. Artık balık kokusuna son!! Evet öncelikle bir tencereyi suyla dolduruyoruz, suyun içine 2 yemek kaşığı üzüm veya elma sirkesi koyuyoruz ve ocağa koyup...
  10. FurkanYLMZ

Konu Kilit.

Dikkatsizlikten dolayı konu yanlış yere açılmıştır. Konu kilit.
  11. FurkanYLMZ

Bu Pluginin İsmi Nedir ? (BULUNDU.)

Konu kilit.
  12. FurkanYLMZ

1.8.x Açık ve Buglar

Konu kilit.
  13. FurkanYLMZ

MineTurk Açılış İçin Hazırlanıyor..

Merhaba arkadaşlar MineTurk sunucumuz aylardır kapalı, bu kapanışın ardından sunucumuzu yeniledik ve en iyi bir şekilde hizmet verebileceğimiz bir sistemle karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. Ekibimiz sizler için çalışıyor. Sitemiz tasarlandı ve yapıldı. Sıra geldi oyun içi yapılacaklara... Bizi...
  14. FurkanYLMZ

Sorun Çözüldü (Minigames)

Sorun çözüldü.
  15. FurkanYLMZ

Konu Kilit.

Daha önce burada en son v1.2 olarak paylaşmış olduğum plugin paketinin en gelişmiş halini kendimiz tarafından kullanmaya karar verdik. PLUGİN PAKETİ TEKRARDAN YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR.
  16. FurkanYLMZ

Muteliler Özel Mesajdan Konuşabiliyor.

Çözüldü. Konu kilit.
  17. FurkanYLMZ

Server Check | [Çözüldü.]

Merhaba arkadaşlar sunucumda bazen takılmalar oluyor. Arada da lag giriyor. Server Check buraya atıcam loglardan pek anlamıyorum anlayan yorum yapabilirmi. Yani zararları var mı ? Zeile 6103: [21:00:48] [Server thread/WARN]: DogukanPolat42 moved wrongly! Zeile 5852: [21:00:34] [Server...
  18. FurkanYLMZ

Anti Map Downloader

Konu kilit.
  19. FurkanYLMZ

Bot Sorunu

Konu kilit.
  20. FurkanYLMZ

İstek [Skript]

Yardımlarınız için teşekkürler.
  21. FurkanYLMZ

Yardım [Lobi] (Çözüldü)

Çözüldü....
  22. FurkanYLMZ

Log Hatası. (Çözüldü)

Çözüldü......
  23. FurkanYLMZ

[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

PLUGİN PAKETİ VE MAPLER FURKAN YILMAZ (@FurkanYLMZ) TARAFINDAN ONAYLANMIŞTIR. Sunucu IP Adresi : SAO.nitrado.net Sunucu Sürümü : 1.7.x - 1.8.x SAO ONLİNE Bılgılerımız ; # Asla ve asla lag yoktur. #Rütbe sistemi mevcuttur. #Tüm rütbelere özel hammaddeler yapıldı. # Pluginler bize aittir. #...
  24. FurkanYLMZ

Sorun çözüldü. (Kilit)

Sorun çözüldü.