Arama sonuçlarınız

1. ShadowPlayer

Platin Abone?

Böyle bir uygulamanın/sitenin bu forumda reklam yapabilmesi veya forumun reklamlarla ilgilenen yetkililerinin böyle bir reklama izin vermesi gerçekten beni biraz üzdü. Para için bile olsa bence böyle bir forumun böyle reklamlar alması doğru değil. Youtube ya da başka sosyal medya platformlarında...
  2. ShadowPlayer

GTA 5 Para Hilesi PS3

Sadece PS3'demi çalışıyor yoksa PS4'de de çalışır mı?
  3. ShadowPlayer

Bir geri dönüş mü?

Minecraft arka planı? Eski index tasarımı? Yoksa bu bir işaret mi? Yoksa sadece bir hayal mi? (yaşasınartıkgizlimesajyazabiliyorum)
  4. ShadowPlayer

Gelin Mahmut Amcayı Bulalım

Arkadaşlar gelin birlikte Mahmut Amca'yı arayalım dünyada! Yetkililere Not:Yayın bittikten sonra konuyu kapatabilirsiniz.
  5. ShadowPlayer

İlk Pixel Artım

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizinle ilk pixel art denememi paylaşacağım.Umarım beğenirsiniz :) Bu gündüz: Bu da gece: Not:Işıklandırmalar biraz saçma olmuş olabilir özür dilerim Umarım beğenmişsinizdir.Ankete katılarak puan verebilirsiniz.Neler eksik neler fazla yorum olarak söylerseniz sevinirim...
  6. ShadowPlayer

Minecraftturk illümemati confirmed!

Yeni reklamı gördüğünüzü düşünüyorum.1 aylık VIP üyelik 2 dolar.2 dolar = 8 lira + 1 aylık = 9 3 9'un kare köküdür. 3 . Üçgenin 3 kenarı vardır.1 aylık.1 tek. ay ingilizcede gözün okununşu yani tek göz.Tek göz + üçgen = illümemati İLLÜMEMATİ CONFİRMED
  7. ShadowPlayer

Yine Bomba! Bu sefer ölü yok ama

İstanbul,Mecidiyeköyde ses bombası patlamış.3 hafif yaralı.Gene kurtardık sayılır. (Mecidiyeköyü ayırmaya üşenen şadovun dramı)
  8. ShadowPlayer

Toplama Kasa Yaparmısınız?

Arkadaşlar bilgisayardan neredeyse hiçbir şey anlamıyorum ve güzel bir oyuncu kasası almak istiyorum ama hazır olanların çok kötü olduklarını söylüyorlar ve toplama yapın diyorlar ama ben bilgisayardan hiç anlamadığım için toplama yapamıyorum.Ben size bir kaç isteğimi söylersem önemli bir işi...
  9. ShadowPlayer

Minecraft için yeni eşya!

Arkadaşlar aklımda güzel bir fikir var.Az önce minecraft oynarken mağarada yarasa gördüm ve öldürdüm ama hiçbir şey düşmedi.Yani genel inanışın aksine adları yarasa diye yararlı hayvanlar değiller.(espiri hahahaha) Bende güzel bir fikir düşündüm.Her yarasa öldürdüğümüzde "Kanat Parçası" adında...
  10. ShadowPlayer

Bir konu vardı...

Arkadaşlar bir konu vardı böyle sıcaklığın enerjisini kontrol etme bişileri felan vardı gerçek hayatta ciddi ciddi anlatılıyordu böyle garip bir konuydu bilenler bilir o konu üzerine çok tepki gelmişti o konuyu bulabilirseniz bana atabilirmisiniz?
  11. ShadowPlayer

Bağımlılık Yapan Şarkı(Dinlemeyin)

Prepare you LAVAŞ! 2 girl 1 cup
  12. ShadowPlayer

Telefonu Kırdım

Arkadaşlar telefon farenin yanındaydı fare yerine telefonu aldım sonra neden çalışmıyo diye fırlattım ekranı kırıldı.Daha yeni almıştım.Babama nasıl söyleyeyim bunu? Edit:Neyse söyledim tamire göndeririz dedi.Zaten kırık dediğimde ekranı ufacık çatlamış.Mübarek 3310
  13. ShadowPlayer

Minecraft cracked launcher önerin

Arkadaşlar güzel ve virüstotalli bir minecraft cracked launcher önerebilirmisiniz?
  14. ShadowPlayer

[Yardım!]Hata

Modlu minecraft oynarken böyle bir hata veriyor.Neden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltebilirim? Sağol @Admicos modu yükleyince düzeldi.Konu kapatılabilir :)
  15. ShadowPlayer

Az server önerin

Yav arkadaşlar gecenin 3 ünde canım sıkılıyo.Şöyle güzel bir minecraft türk serveri önerebilirmisiniz?Lapisli,lapissiz,survival,faction,creative,hub,kitpvp farketmez.Sadece minecraft türk serveri önerin ama bir kaç insan bulunsun. Edit:Bunu buraya yazmam gerekiyomu bilmiyorum ama şu an çok...
  16. ShadowPlayer

Chat Logu

Arkadaşlar serveri olanlardan bir iki kişi serverinin 1 ya da 2 aylık chat logunu atabilir mi? Bir araştırma için gerek. Edit:Aslında chat okumayı sevdiğimden ama çaktırmayın
  17. ShadowPlayer

Çin VS Amerika

Arkadaşlar steam bağlantısı koptu bende noluyo diye norseyi açtım bi baktım çin amerikaya hayvan gibi ddos atıyo,aman tanrım didim. Saat 8'den beri devam ediyormuş :D http://map.norsecorp.com/ Edit:bilgisayarı kötü olanlar açmasın Allah korusun bilgisayar felan çöker :D
  18. ShadowPlayer

Laptop İçin Uygun Soğutucu

Merhaba arkadaşlar.Benim bir laptopum var ama her laptopta olduğu gibi çok çabuk ısınıyor ve çöküyor.Bende bu sorunun üstesinden gelmek istiyordum ve soğutucu aldım ama hala oyun oynarken çökmeye devam ediyor.Yeni bir soğutucu almayı düşünüyorum ama nasıl bir soğutucu alacağımı bilmiyorum.Bütcem...
  19. ShadowPlayer

Arka plandaki müzik

Arkadaşlar Unturned oynuyordum,bir servere gireyim dedim girdikten sonra arka planda RPG temalı bir oyunun arka plan müziği gibi bir müzik çalmaya başladı.Sanırım server eklemiştir dedim ve oynamaya başladım.Serverden çıktığımda hala devam ediyordu bende tek oyunculu oynamayı denedim genede...
  20. ShadowPlayer

Haç Şeklinde Bir Ada

Map Yapmak İçin Yeni Bir Dünya Açmıştım.Bir Baktım Haç Şeklinde Bir Ada.Bende Paylaşayım Dedim.Ada Resimleri: Arkadaşlar Adanın Şeklini Ben Ayarlamadım.Haç Gösteriyorum Diye Lütfen Bana Kızmayın.Ben Sadece Garip Bir Olayı Paylaşdım.
  21. ShadowPlayer

1.7.2 İçin İdeal Bir Issız Ada Seedi

Arkadaşlar En Başta Issız Bir Adada Doğuyorsun Bir sürü Ağaç Ve Birkaç Hayvan Var Şimdi Resimlerimiz. İşte Ada Ve İşte Rengarenk Seedimiz Seed:-988339022 Umarım İşinize Yaramıştır Hepinize Bol Diamondlu Minecraftlar.
  22. ShadowPlayer

1.7.2 İçin Çok Güzel Bir Köy Seedi

Arkadaşlar Çok Güzel Bir Köy Seedi Buldum Hemen Köyün Yanında Doğuyorsunuz İşte Resimler. Burası Köy Yakınında Atlar Ve Koyunlar Var Hemen Dibinde Bir Göl Ve Ormanlar Var Ve Son Olarakta Seedimiz Seed:5118845501332593382 Umarım İşinize Yaramıştır Hepinize Bol Diamondlu Minecraftlar.
  23. ShadowPlayer

1.5.2 Issız bir adada hayatta kalma

seed:-8303588503185865979 bir sorun oldu fotoğarafları koyamıyorum
  24. ShadowPlayer

İstek Seed

Arkadaşlar İron Golemli Köy Seedi bilen varmı varsa alta yorum atsın sürüm:1.7.2:demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir:
  25. ShadowPlayer

Kim benimle oynar

KİM benimle minecraft oynar şartlar: *11 yaşında olmalısınız *serveri siz kurarsınız *1.5.2 de oynarım *server ipi yoruma yazın *skypy hesabı verin benimki:tolgaraj *en önemlisi küfür etmek (oyundayken veya konuşurken) yok lütfen oynayın canım çok sıkılıyo şimdiden TŞK