Arama sonuçlarınız

1. KorayAras

DragonNetwork - Mimar & Rehber Alımları

Yakında açılacak çekirdek sunucumuz DragonNetwork için mimar ve rehber alımlarımız başlamıştır. Mimar Başvuru Formu: *Adınız: Soyadınız: *Yaşınız: Yaptığınız buildler: *Size ulaşabileceğimiz bir email veya skype adresi: (*)Zorunlu Rehber Başvuru Formu *Adınız: Soyadınız: *Yaşınız...
  2. KorayAras

Future of Europa [Episode 1]

@Quaris Merakını gider ;)
  3. KorayAras

Koala İfşa

Artık Koala'nın bitmeyen ifşalarından kurtulma amaçlı koalanın ifşa videosunu buldum, buyrun izleyelim:
  4. KorayAras

Future of Asia [Episode 2] The rise of the Vius

@LokumReyiz @Quaris
  5. KorayAras

Future of Asia [Episode-1] Vius Defeat Of

@LokumReyiz @Quaris :)
  6. KorayAras

Future of Europe [Episode 5-Final]

Baya bi geç geldi, üzgünüm :( @LokumReyiz
  7. KorayAras

Sunucum açılıyor fakat görünmüyor.

Sorunu anlayamadım :( [17:22:05] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.7.2 [17:22:05] [Server thread/INFO]: Loading properties [17:22:05] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL [17:22:05] [Server thread/INFO]: Generating keypair [17:22:05] [Server thread/INFO]...
  8. KorayAras

Future of Europe [Episode 4]

Video biraz geç geldi :(
  9. KorayAras

Elimde Linux kurulu HardDisk var...

Arkadaşlar, elimde 80 gb Linux Pardus kurulu harddisk var, şu an Windows 7 kullanıyorum. Windows kurulu harddiski çıkartıp yerine linux kurulu harddiski taksam donanınma herhangi bir hata olurmu diye korktum tabi, takayımmı takmayayımmı diye ikilemde kaldım. Sizce sorun oluşur mu?
  10. KorayAras

Future of Europe [Episode 3] Catalon! (5 Dakika!)

@LokumReyiz
  11. KorayAras

Future of Europa [Episode 2] Five State and Balkania

@LokumReyiz
  12. KorayAras

Future of Europa [Episode 1]

@LokumReyiz
  13. KorayAras

Future of Europa [Denemeler]

@LokumReyiz Sence gidişatım iyimi bir kaç hata var ama zamanla gidericem. Bu ilk denemem.
  14. KorayAras

Bilgisayar oyunlarınızın fotoğrafı.

Merhaba, hadi herkes bilgisayarındaki oyunların fotoğraflarını yollasın. Buda benimki:
  15. KorayAras

Yeni Bilgisayar İçin Öneri

Merhaba arkadaşlar Bilgisayarım dün akşam an itibarı ile bozuldu bilgisayarcıya götürdüm birçok arızası varmış. Bende geçici olarak bilgisayarı yaptıracağım. Yaz tatilinde yeni bir dizüstü bilgisayar alacağım bütcem 3000 TL' sını geçmemeli bana oyun oynayabileceğim iyi bir bilgisayar...
  16. KorayAras

Tp-Link Mac Filtreleme

Merhaba forum kullanıcıları, Modem arayüzünden 2 adet cihazı engellemem lazım, fakat yeni modemim yüzünden bunu nasıl yapıcağımı bilmiyorum, eski modemim Airties modeldi ve ne varsa yapabiliyordum, şimdiki modem çok farklı aşağıya resmini atayım, yardım ederseniz çok iyi olur^^
  17. KorayAras

Counter Strike Global Offensive Steam Grubu

Merhaba CS:GO oyuncuları; Steam üzeriden bir takım kurduk, ve sizleri davet ediyoruz, zorlama yok, ara sıra bir araya gelip aynı odada oyun oynayacağız.
  18. KorayAras

Türk Kahveli Klavye...

4 Dakika önce CS:GO oynarken ani bir şekilde ölmem ile kahveyi klavyenin içine döktüm, şu anda klavye ''Doktor SU'' tarafından temizleniyor, hemşire 'W, E, V, B, N, M, Space' organlarının çalışmadığını söyledi, neyse zaten yılbaşı hediyesi olarak \_|-<''Logitech G103''>-|_/ almıştı arkadaş bana...
  19. KorayAras

Sunucuma farklı mod paketi kurmak [Nitrado]

Merhaba arkadaşlar Nitradodan bir aylık server aldım ve hangi mod paketini kuracapıma karar veremedim. Ve hangi mod paketleri var bilmiyorum. Bana mod paketlerinin isimlerini yazabilirseniz çok memnun olurum. Mesela Tekkit Lite veya Tekkit veya Hexxit gibi mod paketleri mevcutmu?
  20. KorayAras

RIP: Final Bullet | Extra Ayrıntı | Oyun İle İlgili Bütün Bilgiler!

Hikaye 1970 - Stanford Üniversitesi’nce bir robot kol geliştirildi. Bu robot kol Stanford Kolu adıyla araştırma projelerinde bir standart olarak yerleşti. 1979 - Stanford Cart isimli gezer robot, üzerine monte edilmiş kameradan aldığı görüntüleri kullanarak engellerle dolu bir odayı engelleri...
  21. KorayAras

Pi Sayısı Hakkında Bilmeniz Gerekenler (Π)

DİKKAT! BURADAKİ BAZI BİLGİLER ALINTIDIR! Gerçekten Amaçsızca bir konudur. Bu gün dünya "pi günü", ünlü matematik sabiti pi sayısı anısına özel kabul edilmiştir ve her yıl 14 Mart'ta kutlanmaktadır. Bunun sebebi ise Amerikan tarih formatında bu günün 3/14 olarak geçmesi ve bu tarihin pi...
  22. KorayAras

10 Soruda RIP: Final Bullet

23. KorayAras

RIP: Final Bullet 20.11.2014'de Açılıyor!

-> Kayıt Linki
  24. KorayAras

Premium Alacağım Fakat...

Merhaba arkadaşlar, Bir kaç gündür düşünüyordum premium almalımıyım diye, düşündüm ve karar verdim. Peki minecraft'ı almanın yolları nelerdir, orjinal siteye güvenebilirmiyim, bir sorun çıkarmı, kapanma riski varmı? Bir sürü sorum var...
  25. KorayAras

Sandera Malikanesi

Merhaba Dostlar! Uzun süredir küp sanatı forumunu takipteyim, birbirinden güzel yapıalr gördüm, heveslenip bende yapmaya başladım Yakında bitireceğim! Resimler