Arama sonuçlarınız

1. dragonx_76

HeroCraft.join-mc.com ➼ Hard Survival tadı ve birçok yenilikçi plugin ile sizleri bekliyor (1.8x/1.16x/)

Servere saat 2 sularında bug fixi için restart atılmıştır şuanlık bug yoktur.
  2. dragonx_76

HeroCraft.join-mc.com ➼ Hard Survival tadı ve birçok yenilikçi plugin ile sizleri bekliyor (1.8x/1.16x/)

|- TANITIM - | Merhaba arkadaşlar HeroCraft serverimizin forum sayfasina hoşgeldiniz.! Serverimiz 14.04.2021 tarihinde sizlere kavuşmustur.Sunucumuz bildiniz üzere hayat'a kalma sunucusudur.Zorluklariyla kolaylıklarıyla oynabilicek yüksek seviyede sizlere hazırlanmiş bir sunucudur < HeroCraft -...
  3. dragonx_76

Çekiliş / Türkiyede Kamera Şakalari / Telefon Şakasi / Minecraft / Web Oyunlari

Merhaba arkadaşlar ben klausgame youtube kanalımız yeni açilmistir oyun icerikli açtim fakat şaka ekibi kurduk ve türkiyede sınırları zorlıyarak şaka videolari cekmeye çalısıyoruz bu işlerdeyeniyim hatam olursa bana bildirseniz sevinirim. Premium Çekiliş ...
  4. dragonx_76

Klausgame Gif Cekilisi Yapiliyor (Premium). / Minecraft / ŞAKA VİDOLARİ

Evet kanalimiz çok yeni ama yükseltemeye calisiyoruz. Bu çekilisin amaci hem biz hem izleyenler kazansin diye aptik.
  5. dragonx_76

Klausgame Gif Cekilisi Yapiliyor (Premium). / Minecraft / ŞAKA VİDOLARİ

Video Linki : Katilim Koşullari; - Bu Videoya Like Atmak - Bu videoya Katiliyorum Skype : Adresiniz Yorum Yapmak - Kanala Abone Olmak.
  6. dragonx_76

SonGazi.nitrado.net - Hayatta Kalma Sunucusu - 1.7 ve 1.8 sürümü'dür - Yeniden Sizlerle -

Bot Attack Atcagina Dogru Düzgun Bizim Onumuzde Dur İYİ FORUMLAR Server bakimdadir.
  7. dragonx_76

SonGazi.nitrado.net - Hayatta Kalma Sunucusu - 1.7 ve 1.8 sürümü'dür - Yeniden Sizlerle -

Server'de olan lağ bu gece düzeltilicekdir anlayisiniz icin teşekürler.! Bütün gece plugin yaptim ve skript yaptım arkadaşlar butun lag ve sorunlar kalktı oynumuza kaldımız yerden devam edebilir iyi forumlar!
  8. dragonx_76

Yorumlariniz bizi sevindiriyor teşekür ederiz. Bugun bakim yoktur iyi forumlar!
  9. dragonx_76

04:00 Sularinda Bakim Olcakatir. Şimdiden Sabriniz için teşekür ederim. Bakim Kalkmiştir.
  10. dragonx_76

SonGazi.nitrado.net Hayata Kalma Sunucum.

SonGazi.nitrado.net Hayata Kalma Sunucum.
  11. dragonx_76

SonTürk -> mc.AlphaNW.org a geçtik !

Dostum Başarilar diliyorum Benimde serverim var iyi iş cıkarmaya başlamisin.
  12. dragonx_76

Tabi yapilir ama siz ileticem dediniz zaten forum yetkilileri kontrol ediyor burada yasak bir şey yok.
  13. dragonx_76

Güncelleme gibi bir amacim yok, oyuncularımıza cevap vermek yasak olsaydi forum sahipleri zaten forumla ilgileniyor siz ilgilenmiyo gibi bir çümle kurdunuz ilgilendigi için yasak bişe yok burda. İyi Forumlar!
  14. dragonx_76

SonGazi.nitrado.net-Hayata kalma sunucusu - Rehber alım kılavuzu - 1.7/1.8 AİLE SORULARI KALKTI!

Kurallari okuyup başvuru formnu doldurup Skype : Soulfly.gamer atmaniz gerek. İyi Forumlar
  15. dragonx_76

Serverimiz Kisa bakimda'di geri sizlerle Teşekkür ederim sunucumuz siler sayesinde gelişiyor.
  16. dragonx_76

SonGazi.nitrado.net-Hayata kalma sunucusu - Rehber alım kılavuzu - 1.7/1.8 AİLE SORULARI KALKTI!

Merhaba ! Arkadaşlar ben Songazi sunucusundan KLAUS serverimiz 31.01.2016 00.45'de Açilan serverimiz yeni olduğu için sizlere ihtiyaçlarimiz var ve bu konuda foruma başvurduk öncelikle arkadaşlar başlikta okudunuz gibi rehber alimi olucak fakat bu alımlar zor kısımlardan gecerek olucak o nun...
  17. dragonx_76

SonGazi.nitrado.net - Hayatta Kalma Sunucusu - Mimar Yarişmasi Ödüllü Son Gün 06.03.2016 00.00

Merhaba ! Arkadaşlar ben Songazi sunucusundan KLAUS serverimiz 31.01.2016 00.45'de Açilan serverimiz yeni olduğu için sizlere ihtiyaçlarimiz var ve bu konuda foruma başvurduk öncelikle arkadaşlar başlikta okudunuz gibi Mimar yarismasi düzenliyorum Serverimiz Survival Serverdir çok değisik olucak...