Arama sonuçlarınız

1. Expressmen

Gulu - Türkçe discord botu

Sunuculara saldırı yaptığımı nereden çıkardın? Çok merak ediyorum doğrusu.. Saldırı yaptığımı kanıtlayacak bir şey göster n'olursun Discord üzerinden ulaş bana
  2. Expressmen

O özellik şu anda yok. Ama tabii ki ileride eklenebilir. Öneri için teşekkürler :şapka:
  3. Expressmen

Son zamanlarda çok sık görülen self bot ile spam saldırısına (Sunucuna 200 hesap girdirir, milyon milyar mesaj attırırım.) koruma getirdik. Eğer sunucunuzda saldırı tespit edilirse kanal 5 dakika kilitlenip saldırı yapan tüm botlar engelleniyor. Gulu'dan oy toplama kaldırıldığı için oy...
  4. Expressmen

Kulp - Türkçe Discord Moderasyon, Eğlence ve Müzik Botu

Diğer botlar ile aynı ve tahminimce ücretsiz sunucuda barınıyor :(
  5. Expressmen

Ziponra | Yenilikçi Discord Botu

Herkesin bir botu var ayol, sıkıldım artık. Diğer botlarda olan komutlarla aynı:(
  6. Expressmen

Spotify desteği ekledik ve daha neler neler.. Bi' ekleyip deneyin bence
  7. Expressmen

Teşekkür ederim. :şapka:
  8. Expressmen

/slowmode eklendi! Bu komut ile kanalınızda yavaş mod açabilirsiniz. Örnek kullanım: /slowmode 3 (Üyeler bundan sonra 3 saniye aralıklarla mesaj gönderebileceklerdir.) Discord un kendi slow mode özelliği, daha beta aşamasında:)
  9. Expressmen

Gulu bundan sonra oy istemeyecek.
  10. Expressmen

Gulu 15.000 sunucuya ulaştığı zaman oy toplama şeysini kaldırma sözü vermiştim. En kısa sürede kalkacak, emin olabilirsin. :)
  11. Expressmen

Destek sunucusundan takıldığın yerleri sorabilirsin Bir MEE6 olmasak bile teşekkürler:) Teşekkür ederim Bir süre veri tabanını değişimi için bakıma almıştık. Başka bir veri tabanı altyapısına geçerek botun performansını bilmem kaç arttırdık. Sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Güzel...
  12. Expressmen

Müziği geliştirebildiğim kadar geliştirdim. Şu an test aşamasında fakat sorun yok gördüğüm kadarıyla:) Yeni sunucuya geçiş yaptık, her şey sorunsuz olarak hızlı bir şekilde çalışıyor fakat TR lokasyon sunucu olduğu için ping değeri konusunda endişeniz olabilir
  13. Expressmen

Discord BOT

Kimse durduk yere uğraşmaz. Sen gel Gulu'yu kullan .s Gulu - Türkçe discord botu
  14. Expressmen

O konuda endişeniz olmasın. 1525021598 Gulu 2.0 Neler eklendi? Web Yönetim Paneli (deşbord) -> tıkla güzelim Etiket sistemi Otomatik rol (ztn dün duyurmuştunuz .s) Otomatik Cevaplayıcılar Reklam engelleyici (Adminlere çalışmaz, boşuna kendin deneme gülüm) Giriş/Çıkış mesajları Kayıt kanalı...
  15. Expressmen

Teşekkürler :alay:
  16. Expressmen

Discord hesabım kapatıldı. Botu tekrardan eklerseniz sevinirim. 1523367488 Resimler düzeltilmiştir.
  17. Expressmen

Bom Oyunu ( Unvan Hediyeli)

BOM!
  18. Expressmen

Sizin göndermenizi bekliyordum, gönderdim. eğer sunucunuzda #kayitlar kanalı var ise silinen mesajlar log halinde düşecek.
  19. Expressmen

Tabii ki Neden ki? Ayrı olarak sadece müzik botu yapma fikri var aklımda fakat kararsızım
  20. Expressmen

Gulu bot nedir? Gulu, sunucunuz için kodlanmış kodları dahi Türkçe olan bir bottur. Özellikleri neler? İstediğiniz parçayı YouTube'dan bulup sizin için söyleyebiliyor. Sunucu üyeleri için hazırlanan (çok özel, dikkat) kişisel komutlar Sadece maksimum eğlence için yapılmış eğlence komutları...
  21. Expressmen

Minecraft Yönetim Scripti [WEB]

Kurulum kısmı olacak, o kısımda sunucu bilgilerini ayarlayabileceğiz yani. Tek panelden birçok sunucuya göndermeyi yapabilirim. İyi fikir (y) Minecraft resmi koymayı düşündüm fakat benim front end bilgim %20 :D o yüzden Bootstrap kullanıyorum. Scripti yayınladıktan sonra geliştirmeyi pek...
  22. Expressmen

Öncelikle durdur/başlat kısmı sadece stop ve reload komutlarını çalıştırırsam olur ve bu panel oyun açık değilken çalışmıyor. RAM ve HDDyi php ile yapmayı deneyeceğim. Yetki al ver kısmı tek seçenek yaptım teşekkürler.
  23. Expressmen

Çok teşekkürler
  24. Expressmen

Teşekkürler.
  25. Expressmen

OpenMCWeb -- Bedava bir Minecraft Sunucu site scripti!

Merhaba, online oyuncuları nasıl çektiniz?