Arama sonuçlarınız

1. Mcdikmen

[1.16.5] MC4EVER | Emek Survival | Oyun Parası ile VIP Alabilme | Demirci Sistemi | 10+ Rütbe | Gelişmiş Huni Sistemi | PLAY.MC4EVER.COM

Neden Biz? MC4EVER olarak oyuncularımıza üst düzey kalitede, oyuncuların isteği odaklı, adaletli bir sunucu sunmak için elimizden geleni ardına koymadan çalışıyoruz. Sunucumuzu yetkin ve bilgili yönetim kadrosuyla yönetiyor, hiçbir oyuncunun sorununa çözüm aramadan cevapsız bırakmıyoruz. 2014...
  2. Mcdikmen

İstek Tabela Koyulduğunda Log Tutulması

İyi forumlar. Tabela koyulduğunda, içerisinde yazan yazıyı ve yazan kişinin Log'unun tutulduğu bir plugin mevcuttu. İsmini hatırlayamadım. Hatırlayan var mı ?
  3. Mcdikmen

Yardım Oyuncularım Orman'da Build Sınırının 9 Blok Ötesine Claim Atabiliyor. Nasıl değiştirebilirim ?

İyi forumlar, Oyuncularım orman'da build sınırının 9 blok ötesine claim atabiliyor. 9 blok ötede inşa edilen klan evlerine de böylelikle griefing yapıyorlar. Neden böyle? Nasıl değiştirebilirim ? Ne yapabilirim ?
  4. Mcdikmen

Onaylı Tanıtım Votifier Plugini Siteye Entegre Olmuyor

İyi forumlar, Benim sorunum, Votifier plugini sunucuma kurdum public.key 'i siteye entegre ettim fakat test votesi gönderdiğimde çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Mcdikmen

Yardım Mob spawner ile moblarım doğuyor, ama survival modundaki oyuncuları görmüyor, hasar vermiyor.

Konu başlığında da belirttiğim gibi mob spawner ile moblarım doğuyor, ama survival modundaki oyuncuları görmüyor, hasar vermiyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar.
  6. Mcdikmen

McEdit Map Çok Geç Yükleniyor

McEdit 1.5.6.0 kullanıyorum. Haritamı açtığımda haritam çok yavaş yükleniyor. Bu sorunu nasıl çözerim ?
  7. Mcdikmen

Metin2 PvP Serverlar 2018

Metin2 PvP Serverlar Metin2 PvP Server tanıtım konuma hoş geldiniz. Bu konumda sizlere Metin2 PvP Server'ların ne olduğunu anlatmaya çalışacağım. Önce tarihçe ile başlayalım. Metin2 Nedir ? Metin2 bir MMORPG oyunudur. 2005 yılında Kore merkezli Ymir Entertainment Co. Ltd tarafından...
  8. Mcdikmen

PES 2019 En İyi Takımlar

PES 2019 En İyi Takımlar Selamlar değerli Forum Gamer ailesi. Bu konumda sizlere çeşitli araştırmalarım sonucu edindiğim istatistiklere göre PES 2019'da en iyi 5 takımı tanıtacağım. Şimdiden iyi okumalar! 1. Barcelona Barcelona, 1899 yılında Joan Gamper önderliğinde İspanya'nın Katalonya...
  9. Mcdikmen

Minecraft Yunuslar

Minecraft Yunuslar Selamlar değerli Minecraft severler! Sizlere bu konumda Minecraft'a yeni gelen yunuslar hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Nerede bulundukları ile başlayalım. Nerelerde Bulunurlar? Yunuslar, buz tutmuş biyomlar hariç, Minecraft'ın tüm okyanus biyomlarında...
  10. Mcdikmen

CS:GO Parlaklık Kodu, Parlaklık Değiştirmek & Ekran Renk Ayarları

CS:GO'da Parlaklık Ayarı Selamlar değerli forum üyeleri. Sizlere bu konumda CS:GO'da parlaklık ayarını nasıl yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Kodlar ile başlayalım. Parlaklık Kodları: mat_monitorgamma "1.6" bu kod monitörünüzdeki Gamma ayarını gireceğiniz miktara göre ayarlar...
  11. Mcdikmen

PUBG Mobil - Sanhok

PUBG Mobil'de Yeni Harita: Sanhok! Selamlar dostlar! Bu konumda sizlere PUBG Mobile'ye 11 Eylül tarihindeki güncelleme ile beraber gelecek olan Sanhok haritasını tanıtacağım. Konumun sonunda ise güncellemenin diğer kısımlarına bakıyor olacağız. Harita ile başlayalım. Sanhok Haritası Sanhok...
  12. Mcdikmen

CS:GO Başlatma Seçenekleri

CS:GO Başlatma Seçenekleri Selamlar değerli forum sakinleri! Bu konumda sizlere CS:GO'yu nasıl daha verimli oynayabileceğimizi anlatmaya çalışacağım. Konumuza başlatma seçeneklerini nasıl açacağımızı göstererek başlayalım. Steam Üzerinden Başlatma Seçeneklerini Açma Steam uygulamamızı açıp...
  13. Mcdikmen

GTA 5 Tofaş Modu

GTA 5 Tofaş Modu Selamlar değerli forum sakinleri! Bu konumda sizlere GTA 5 oyununun nasıl Tofaş Modu ile beraber oynanacağını sizlere anlatmaya, açıklamaya çalışacağım. Öncelikle GTA 5 oyununu kısa bir şekilde sizlere tanıtmak istiyorum. GTA 5 Tofaş Modu Kurulum Aşamaları Script Hook...
  14. Mcdikmen

Hayday - Mobil Oyun Tanıtım Konusu

Hayday Nedir ? Hayday Supercell tarafından yapılmış bir çiftlik oyunu. 21 Haziran 2012 'de ilk defa IOS platformunda yayımlanan bu mobil oyun yayımlandığı tarihten bu yana sürekli kendini yeniliyor ve oyuna yenilikler getirmeye devam ediyor. Şuanda 122 farklı ülkede 100 milyondan fazla...
  15. Mcdikmen

HubTurk Yetkili Alımları

Yeniden Sizlerle... Yapımına başlanmış olan sunucumuza yetkili alımları yapılacaktır. Tecrübe şartı dışında herhangi bir şart bulunmamakla beraber alımlarımızı bire-bir sesli görüşmeler ile sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizzat bana forum üzerinden veya Discord üzerinden ulaşabilirsiniz...
  16. Mcdikmen

AlphaChest Sorunu

/chest isim yazdığım zaman an internar error hatası alıyorum. Bakasının chestine bakamıyorum. Hata için konsolda yazan şey ise:
  17. Mcdikmen

Xp Bottle Yapmak

Merhabalar benim istediğim skript şu: Oyuncu /xpsakla yazdığı anda üzerinde bulunan leveli tecrübe iksirine (sadece 1 tecrübe iksiri) dönüştürecek, Tecrübe iksirini sağ tık ile yere attığında /xpsakla yazmadan önceki seviyesine anında geri dönecek.
  18. Mcdikmen

Ormanda Fly Kapatmak

Merhabalar, sunucumda vipler ormanda başka warplardan geldiği zaman uçabiliyor. Bunun direk orman dünyasına giriş yapıldığı zaman fly ının kapanmasını nasıl yapabiliriz, mümkün müdür ? Not: Ormanda /rg flag orman blocked-commands /fly yazılıdır.
  19. Mcdikmen

Cs-Go Bütçeye Uygun 10 Silah (Steam Pazarına Göre)

Merhaba sayın forum sakinleri. :) Bu konumda sizlere Cs-Go'da bütçeye uygun olabilecek 10 tane Skin'i derledim. Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım. Umarım beğenirsiniz. İyi forumlar dilerim. :) 1. P90 | Asiimov | Görevde Kullanılmış: 4.45 $ (15 ₺ gibi bir fiyatı var.) "Görevde...
  20. Mcdikmen

CS:GO - Operation Hydra

Dünyaca milyonlarca kişinin oynamış olduğu Counter Strike Global Offensive için Hydra Operasyonu yayınlandı. Operasyon ile birlikte yeni kasalar ve silahlar geldi. Artı olarak oynanış, ses ve sunucularda değişiklikler yapılmıştır. Söz konusu ayrıntılar aşağıda listelenmiştir. Söz konusu...
  21. Mcdikmen

Banlayınca servera mesaj geçmesi için.

Bir kişiyi banladıktan sonra serverda broadcasttan veya say dan mesaj geçmesini istiyorum. Betteralias veya başka bir pluginle bunu yapmak mümkün mü ? Örnek: Server: <isim> tarafından banlandı <isim> Reason: <sebep>
  22. Mcdikmen

LipsosCraft // Survival // 0 Lag // Alım Vardır // İpeksi İle Spawner Kırma //

Lipsoscraft Tanıtım Konusuna Hoş Geldiniz... İpmiz: mc.lipsoscraft.com 2.İp: 5.62.126.46:10200 Sitemiz: www.lipsoscraft.com Online Vip Alımı Marketimiz: lipsoscraft.buycraft.net (Vip satın alımı buradan yapılır.) > Ram: 6 GB > Kapasite: 64 kişi (kişi sayısına göre arttırılacaktır.) >...
  23. Mcdikmen

Efsane Survival // Köylü Ticareti // 0 Lag // Alım Vardır // Online Vip Alımı //

EfsaneSurvival Tanıtım Konusuna Hoş Geldiniz... İpmiz: EfsaneSurvival.nitrado.net Online Vip Alımı Marketimiz: EfsaneSurvival.buycraft.net (Vip satın alımı buradan yapılır.) > Ram: 4 Gb > Kapasite: 64 kişi (kişi sayısına göre arttırılacaktır.) > Sunucumuzda bosslar vardır. > İpeksi dokunuş...
  24. Mcdikmen

[EfsaneSurvival] Yetkililerini Arıyor...

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 ay önce açılan LipsosCraft'ın sahibiyim. Sunucumuzu belli nedenlerden dolayı kapatmak zorunda kaldık, ve yeni bir sunucu açmayı planlıyoruz. Açılma tarihi henüz belli değil. Çünkü sunucumuz daha hazır değil. Sunucumuzu sizlere en iyi koşullarda sunabilmek...
  25. Mcdikmen

Kapı Bugu Ve Anti Disconnect Hilesini Kapatmayı Bilen Varmı ?

Kapı bugu ve anti disconnect hilesini kapatmayı bilen varmı arkadaşlar ? Kapı demir kapı olsa bile geçebiliyorlar. Anti disconnect ile Combattan kaçıyorlar. İllegal Characters İn Chat diyo atıyor serverdan!