Arama sonuçlarınız

1. WitherLegend

[ÜCRETSİZ] Yeni Açılacak Factions Sunucumuza Yetkili Arıyoruz! REHBER VE MİMAR

Selamlar, 1-2 Haftaya lapisli factions sunucu açacağız, ancak deneyimli kişilere ihtiyacımız var, eğer deneyimli ve kendine güveniyor isen neden sen olamayasın ki? Aradıklarımız, 2 Rehber 1 Mimar Kriterlerimiz, - Yaş sınırı yok ancak, olgun kişi olması bizim ve oyuncular açısından çok önemli...
  2. WitherLegend

Essentials Konsol Hatası

Birisi sunucuya girince konsolda bu uyarıyı veriyor. Sürüm : 1.7.10 PaperSpigot
  3. WitherLegend

Skript Hatası

/sk yazdığımdada aynı hatayı vermekte.
  4. WitherLegend

[ÇÖZÜLDÜ] AuthMe Konsol Hatası

Sürüm: 1.8.8 PaperSpigot Eklenti Sürümü: AuthMe Reloaded v5.3.1 Release (En son sürümü) Sunucuya giriş yapıp, /register şifre şifre yazınca hiçbir şey yazmıyor.Ama konsolda bir mesaj yazıyor:
  5. WitherLegend

Minecraft Sunucu Açarken Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Etkenler

Selamlar, Foruma geri dönüşümün şerefine bu konuyu açmayı karar verdim.Madde madde hazırladım, bunlar oyuncuları ve sunucuyu etkileyen en önemli faktörler. 1.Bütçe Sunucu açarken en önemli şey bütcenizdir.Eğer bütceniz düşük olursa imkanlarınız kısıtlı olur.Benim tavsiyem, sunucuya 100TL bütçe...
  6. WitherLegend

Selam herkese, iyi forumlar! Konu Kilitlenmiştir.

Konu dışında mesajlar sayılmadığı için klasik bir konu./EDİT
  7. WitherLegend

YARDIM PlotMe'deki Konsoldaki Hata

Selamlar, Bilgili arkadaşlar anlar zaten. Arsalar dünyasındayken, iAbod adlı arkadaşım bana ışınlandı ve bu yazdı. Ayrıca /p h ve arsadan arsaya yürüyerek girdiğimde bu hatanın aynısı, PlayerMoveEvent olarak çıkıyor.
  8. WitherLegend

EmpireFactions Sunucumuz İçin Fikir İstiyoruz ve Fikirleri Ödüllendiriyoruz!

Selamlar, Açacağımız factions sunucusunda, sizlerden fikir almak istiyoruz. Öncelikle sunucumuz "lapisli factions" olacak.Sebebi ise, Türk Oyuncu Kitlesi.Emin olun (emin değilim Onur'um ben) Poteyto gibi kaliteli sunucular lapissiz iken oyuncu sayısı 10'u geçmiyor. Biz sizin fikirlerinizi ve...
  9. WitherLegend

YARDIM |ACİL Grup Tagları Gözükmüyor | Essentials ve Groupmanagerle alakalı

Başlıktanda anlaşılıyor, sırasıyla bakın anlayın: Essentials Chat: Groupmanager prefix örneği, hepsini göstermedim emek hırsızları olur diye.: GM ve Essentials sorunsuz çalışıyor. Yardım.
  10. WitherLegend

SORU | WorldGuard Mesajlarını Değiştirme

Mesajları değişiyor mu, bu bloğu kıramazsınız falan. .class Dosyasını bilen var mı? Herkes yararlansın
  11. WitherLegend

ÇÖZÜLDÜ Hiçbir eşya Q ile atılmıyor ve hiçbir eşya yerden alınamıyor.

Beyler her yerde dünyanın her yerine q ile atılmayıp, eşya yerden alınmıyor. Essentials build true ve groupmanager kullanmıyorum.
  12. WitherLegend

ACİL ShopGUI+ Hatası | Yardım | Çözene +

Fotoğrafta görüyorsunuz, hepsi aynı hata.Sorunu ne olabilir? Arkadaşlar, bu arada leak kullanıyorum.Sebebi ise, 5 dolar'a eklenti mi olur? 15 TL Verilir mi yani? Tamam emeğe saygı da skriptle bile yapılır bu.FeatherBoard'a 45TL verip alan var mı? Varsa söylesin bana şu eklentiyi alsın.Onu alan...
  13. WitherLegend

ÇÖZÜLDÜ Skript Teknik Hata

Selamlar, Foruma geri döndüğüm ile soru sormam bir oldu :D Bu hatayı vermekte consolede ERROR gösteriyor fakat, bana hiçbir zararı olmuyor.Açıklamasına baktığımda Skriptin yeni versiyon güncellemesi kontrol edilemedi diyor. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzelir? PaperSpigot kullanıyorum fakat...
  14. WitherLegend

The_BukkitGames Haritada Oyuncuların Doğacağı Yerleri Ayarlamak Çözene +

Arkadaşlar sorun başlıkta.Şöyle anlatayım, oyuncu 1 x 32- y 30 z 32- oyuncu 2 x 34 y 30 z 70 de doğacak 24 e kadar gidecek (harita 24) kişilikse komutunu falan bulamadım. Wikide böyle yazıyor ama analmadım hangi dosyaya ? @emrah4434
  15. WitherLegend

ACİL Notepad++ Sorunu Başlıkta Anlatamadım, Konudan Anlarsınız Zaten

2 Fotoğraftanda gördüğünüz gibi Notepad++'da yazacağım şeye & ile başlarsam (renk kodu eklemek için) böyle farklı bir renkte gözüküyor ve kabul olmayıp hatalı çıkıyor.Ama eğer başına her hangi bir şey eklersem hatasız oluyor gözükmesini istemiyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim?
  16. WitherLegend

OSU! Oyununa yeni başladım yardım

Selam, OSU! Oyununa yeni başladım, taktik verecek var mı ya çok zor geliyor bana.Ben mi beceremiyorum
  17. WitherLegend

[ACİL] .jar Dosyalarının İçi Hakkında Bir Soru Yer Sorusu

invokeinterface org/bukkit/entity/Player/sendMessage(Ljava/lang/String;)V 2 .jar dosyalarının içinde nerede olabilir ?
  18. WitherLegend

YARDIM! ACİL - Essentials Türkçe Karakter Kullanma

Essentials nasıl Türkçe karakter kullanabilirim, essentials hariç çoğu eklentide Türkçe karakter kullanabiliyorum.Utf-8 Falan yaptım olmadı. Acil, şu anda yorumlarınızı bekliyorum.
  19. WitherLegend

Basslı Müzik Önerileri

Bilgisayarda dinlediğiniz de olabilir... ACİL.
  20. WitherLegend

Selam Dostlar! Biraz sohbet edelim!

Burası Konu Dışı - Genel bölümü! Haydi havadan sudan konuşalım.
  21. WitherLegend

Essentials.jar'daki Lang.YML Dosyası Hakkında Bir Soru

Selamın Aleyküm, Bildiğiniz üzere EmpireFactions adında bir sunucu açıyoruz.Hiç denemediğim için bir şey sormak istedim. Essentials lang dosyalarında hep renk kodları \u00a77 tarzında kullanılıyor.Bunun yerine & kullanabilir miyim, eğer kullanamazsam bu renk kodlarını neye göre değiştiriyoruz...
  22. WitherLegend

BRAVEFACTIONS'UN KURUCULARINDAN: EmpireFactions! - Yeni Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Yaklaşık 1-2 ay sonra açılacak olan, yüksek bütçeli "EmpireFactions" sunucum için 1 adet Skripter ve 1 adet Moderatör arıyoruz. Parasız değil, fakat ücretsiz de değil.Eğer işinizi iyi yaparsanız; açılacak sunucumda isimleriniz sürekli olarak geçer ve bu da kalitenizi gösterir.Anlayacağınız daha...
  23. WitherLegend

Forumu Bırakıyorum...

Bu zamandan beri hep yardımcı olmaya çalıştım, yardım etmeye çalıştım.Şimdi kendi projelerim üzerine yoğunlaşacağım. Bir sıkıntı olursa; skype (bravefactions) ekleyin. Bu arada forumu kısmen bırakıyorum, ara sıra gireceğim.Yakında SkyBlock sunucusu geliyor, #rez... Herkes bırakıyor yavaş yavaş...
  24. WitherLegend

[1.9] Komut Bloğu ile Attack Cooldown'u Olmayan Eşya Verme!!! 1.9 CoolDown'dan Şikayetci Olanlar

Merhaba, 1.9'da bildiğiniz üzere attack cooldown geldi, bir kere vuruyorsunuz 2 saat beklemek zorunda kalıyorsunuz.Bu kod ile hiç gerek kalmayacak. /give @p minecraft:diamond_axe 1 0...
  25. WitherLegend

Sonunda AKK Kalkmış Olabilir!! Herkes Konuya Gelsin!

Arkadaşlar, çoğu kişi farketmiştir zaten.İnternet hızımız normale döndü.Bütün haber siteleri paylaştı; ancak resmi açıklama gelmedi. Ama inşallah kalkmıştır zaten belliydi. Türkiye'nin farklı kesimlerinde yaşayan internet kullanıcılarının belirttiğine göre AKK şu an çoğu kullanıcıyı etkilemiyor...