Arama sonuçlarınız

1. ElfonseReyiz

Eskiler burada sen yeterki iste

Eskiler burada sen yeterki iste
  2. ElfonseReyiz

Rabisunun ilgisizligi,Rezilligi

ben daha bişi yazmıyorum.
  3. ElfonseReyiz

kardesim suan boş yapıyosun skype veya Discord varsa sohbet edebiliriz kim haklı felan tartışabiliriz.
  4. ElfonseReyiz

hacım adamlardan cevap alamıyorum ki hakkımı helal etmiyorum ilgi 0 daha aldıgım vdsyi bana vermediler gün sayıyor vdsde Aynen öyle reyiz bundan sonra rabisuyla işim olmaz paramıda cekmeme izin vermiyolar kaldı öyle hesapta 95 tl
  5. ElfonseReyiz

Ben yüz yüze konuşup çözme taraftarıyım yada sitedeki paramı iade etsin sorun çözülsün bu ne böyle sürekli bi sıkıntı ne zaman alsam pişman ediyolar aldıgıma
  6. ElfonseReyiz

Rabisudan garrys mod sunucu aldık sunucu kurulumu herseyi yaptık fakat cfg'de sınırlamıslar ticket attıgımızdada ya mesajları siliyolar yada sorun bizden degil internetten arastırın diyolar öyle 5 güne yakındır salladılar bizi o paketden vazgectik artık iade bile almadılar çöp oldu direk Hesapta...
  7. ElfonseReyiz

Minecraft çalısmıyor yardım

internet baglı anlamadım bende ya olmuyo team extreme launcher bulamıyorum güncel
  8. ElfonseReyiz

Minecraft çalısmıyor yardım

Arkadaslar oyunumda bi sıkıntı var 3 gün önceye kadar calisiyodu simdi calismiyo sorun ne olabilir
  9. ElfonseReyiz

Play.BizBizeTR.Com | [ Yeni Açıldı ] +60 Online // Takım|Rütbe|Meslekler|Coin|SanalMarket|//

Aynen Clarke hocam :)) Gelistirmeye devam ediyoruz :) güncel Güncel :)
  10. ElfonseReyiz

Play.BizBizeTR.Com | [ Yeni Açıldı ] +60 Online // Takım|Rütbe|Meslekler|Coin|SanalMarket|//

Herkese selamün aleyküm arkadaşlar, Sizlere BizBizeTR Sunucusunu Anlatacağım. Gereksiz plugin eklemeyip sadece gerekli pluginlerle sizlere Lagsız , %100 Saldırı Korumalı sunucuda oynamanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 18 Yaşından büyük bir yönetici kadrosu , 7/24 Skypeden destek veren...
  11. ElfonseReyiz

Server Satıldı Konu Kilit

Güzel sunucuya benziyor başarılar :)
  12. ElfonseReyiz

Skript istek kısa yardım

hocam aciklamasini yazamadim tepeye cıkıyo az bi yardım etsende yazsak hocam
  13. ElfonseReyiz

Skript istek kısa yardım

kardes ekliyorum ekliyorum olmuyo dedigin gibi yaptim olmuyo fotografta atıyım
  14. ElfonseReyiz

Play.ForeverMC.net | Faction |OPSkyblock | Survival | www.ForeverMC.net | Hadi Sende Katil!

hocam spawnerlar yere atılmıyo sadece bir adaya bi tane koyuluyo spawner
  15. ElfonseReyiz

Skript istek kısa yardım

kardes bende denedim olmadi 131#2a gibi kodları essentials kabul etmiyo kardes sorunlu galiba kasaal diyorum calistirmiyo
  16. ElfonseReyiz

Skript istek kısa yardım

arkadaslar ben anahtar menüsü hazirliyorum skyblock icin plugin crazycrates 24 saatte 1 alabilmesi icin bunun kit menüsünü yapmak istiyorum yardım arkadaslar normalde essentialse eklicektim eklenmiyo 131#2a gibi kodlar ne yapabilirim arkadaslar /crate key %player% oyuncukasasi gibi 24 saatte 1...
  17. ElfonseReyiz

sorun nedir(ÇÖZÜLDÜ)

[03:15:40] [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerJoinEvent to PlotMe v0.13e org.bukkit.event.EventException at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:310) -[craftbukkit.jar:git-Spigot-db6de12-18fbb24] at...
  18. ElfonseReyiz

sorun nedir(ÇÖZÜLDÜ)

size teşekkür ederim sorunu çözdün suanda sununucumdaki sorunlar 0 sorun oldu teşekkürler :)
  19. ElfonseReyiz

hanım degil kardes benim hırr*k var :D

hanım degil kardes benim hırr*k var :D
  20. ElfonseReyiz

sorun nedir(ÇÖZÜLDÜ)

kardes bana 1.8.6 lazim bulamadım bi yardım etsene
  21. ElfonseReyiz

sorun nedir(ÇÖZÜLDÜ)

[02:55:38] [Skript update thread/INFO]: [0;37;22m[[0;33;22mSkript[0;37;22m][m [0;31;22mAn internal error occurred while checking for the latest version of Skript. Please refer to the server log for details.[m [02:55:38] [Skript update thread/ERROR]: #!#! [02:55:38] [Skript update thread/ERROR]...
  22. ElfonseReyiz

Lobi Sunucum 5 dakika içerisinde Kendiliğinden Çöküyor

Tahminen ram yetmezligi var hocam
  23. ElfonseReyiz

OPSkyBlock Sunuculara özel Anti-SpBug Skripti (Keşfedilmiş Skript)

günlerdir aradıgım skript güzel :)
  24. ElfonseReyiz

EmeraldHUB - Factions zumruthub.rabisu.com 1.8.x |/ Rütbe / Edit / Kasa|/

Merhabalar. Oncelikle ben Kurucu . Yetkililer : Nickim : Can- Gerçek adım : Yaşar Ada SERVER Kısa Bilgisi : 6GB Ram (birazdan 8 olucak :=) ) OPSkyBlock Factions SERVER AÇILMA TARİHİ : 21/04/2017 Oyuncu Kapasitesi : 350 Sürüm 1.8.x-1.11.x İp : zumruthub.rabisu.com İletişim: oyuncuada SERVER...
  25. ElfonseReyiz

CraftDays.Nitrado.net | 34 Slot | 1Yaşında | Emek Faction | +16 Rütbe

sunucu güzele benziyo ama kapanmıs :(