Arama sonuçlarınız

1. batihost.com

Minecraft Türkiye 'nin Batihost'a Yaptığı Büyük Yanlış.

:) yahyaaaa. yahyaaa... bitmedi arkamızdan salladıkların. bitmedi...
  2. batihost.com

http://www.serenti.org/necip-fazil-kumar-salonunda-nasil-basildi/

http://www.serenti.org/necip-fazil-kumar-salonunda-nasil-basildi/
  3. batihost.com

Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Yalancı herif sonra lütfen bunların kanıtını atın, sanırım sağlam bir karakter sorunun var. Senin Mc aleminin yüz karası olduğunu ispat etmek için kanıta ihtiyaç yok, herkes senin olduğunu biliyor. bana bir mcspam yetkilsi olarak kimseye ddos atmadım, kimseye bot atmadım diyebilirmisin...
  4. batihost.com

Zergi denilen arkadaşım, okuduğunu anlaman gerekli sanırım, konuşman gibi okumanda takılıyor sanırım, benim o siteyi kullandığımı bir kişi bile iddia edemez, gösteremez, ispatlayamaz çünkü bunları kullanacak yaşı çoktan geçtim. ama senin katıksız bir yalancı, her firmaya kendini yanlamaya...
  5. batihost.com

bende dünden beri diyorum neden bana kimse laf atmıyor, kendine zergi denilen ddos atıcı ve bot atıcılık sınıfında üst derece yapmış adam sabah sabah beni aba altından tehdit ediyor. bakın tekrar ediyorum, geçen konuyuda siz açtınız, ondan önceki konuyuda siz açtınız, bu konuyuda siz açtınız...
  6. batihost.com

En başından beri direk şirket sahibi olarak size 40gb disk, trafik sınırsız veriyoruz dememe rağmen halen grafiklerde belirtilmemiş yazıyorsunuz. Bu gerçekten düşündürücü. Kıyasladığınız Ryzen makine diğer firmanın elinde sadece 1 tane var, Bu arada i9 9900k makine yok! 32gb Makine olarak bu...
  7. batihost.com

Eğer almanya lokasyon karşılaştırması yapılacak ise diğer firmaların makinelerininde buna göre güncellenmesi gerekli, bizde almanya lokasyon da i7 7700 veriyoruz bu yazılmalı, grafik ek olarak diğer firmalara göre genişletilmeli ve Türkiye / Almanya şeklinde ikiye ayrılmalı. bir suçlama...
  8. batihost.com

Hocam söylediklerim basit ve anlaşılır sanıyorum, böyle uzun yazmak yerine benim batihost hakkında söylediklerimi yaptığın grafiğe eklemeni rica ediyorum basitçe. Neden bunu yapmamak için sürekli engeller üretiyorsun. Bu kadar uzun yazı yazmaya vaktin olduğuna göre grafikleri değiştirmek içinde...
  9. batihost.com

Lifemcserver, cevap verildiği anda beğendiğine göre aktif durumdasın, lütfen konuyu üstte yazdığım şekilde doğru bilgilerle güncellermisin.
  10. batihost.com

grafikleri ve bilgileri güncellemediniz? bayadır bekliyorum. söz konusu firma ile ilişkilerinizin anlık olduğunu biliyorum ve olmayan bir makine ile maniplasyon yaptığınızı düşünmekteyim. lütfen konuyu açtığınız zaman ki sorumlu davranışınızı, konuyu düzenleme konusunda da gösteriniz...
  11. batihost.com

1. Biz hiçbir makinede HDD vermiyoruz, Tüm alt yapımız SSD ve Raid10 üzerine kurulu. 2. hiçbir makinemizde 20gb disk vermiyoruz, tamamı 40gb üzerine kuruludur ve müşteri isterse, ana makine uygun ise istediği kadar disk verebiliyoruz. 100gb'a kadar para istemiyoruz. 2. hiçbir paketimizde...
  12. batihost.com

batihost.com okul harçlığı 15 kişyie 15 TL dağıtıyor!! acele edin.

Pazartesi okullar açılıyor, herkese harçlık lazım. ilk harçlıklarınız bizden. Yalnız ininal kart şartı var, banka hesabıma havale et abi derseniz sizden sonraki adama sizin parayı da atarız :) 15 kişiye 15 TL ayrıntılar discord adresimizde duyuru odasında === wuhu. discord'a gidiyoruz...
  13. batihost.com

mc.wtf - kendi makinenizden hiçbir şeye ihtiyaç duymadan 9 kişiye kadar mc oynayın.

geçen senelerde mojang 2009 da çıkarttığı minecraft'ı browser üzerinden oynanır hale getirdi, bilmeyenlar varsa 0.0.23a_01 adresinde çok uzun zamandır duruyor. bizde bunu kısa bir hale getirip, BATIHOST.COM - Minecraft Server Kiralama adresine monte ettik. eminiz bunun hatırlanması daha...
  14. batihost.com

websend bağlamak için yapmanız gerekenler.

sunucularında web send ile sorun yaşayanlar için yaptığımız bir bilgilendirme sayfası. çok temel ve çok basit olmasına dikkat ettik. bu sayfa gibi bilgilendirme sayfalarını arttıracağız gün geçtikçe. sizde de bulunsun: websend: nasıl yapılır?
  15. batihost.com

spigotindir.com - sorgusuz sualsiz indir

kendi müşterilerimize söylediğimiz ve pek dışarıya çıkarmadığımız web sayfamız. panelde api olarak kullandığımız siteler tek tek patlayınca dedik neden biz yapmıyoruz. spigot sürümü nasıl güncellenir - önce okuyun. bir kişinin bile işine yararsa ne mutlu bize.
  16. batihost.com

batihost i7 4790k 32gb ve 4 adet i7 7700k 16gb VDS veriyor!!

Kazananlar bize ulaşsın, 2 makine teslim edildi.
  17. batihost.com

Çekilişlerin tamamı başladı. yetişen kazanıyor :)
  18. batihost.com

13 Temmuz Cumartesi günü discord sunucumuzda yapılacak çekilişe herkesi bekleriz. detayları discord duyuru odamımızda görebilirsiniz. discord adresimiz = bth.st/discord
  19. batihost.com

Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

yeni makine çekilişimiz içini discord sunucumuza gelin wuhu. discord'a gidiyoruz! sıkı tutundunuz mu? 2 gün önce çekilişleri yaptık , kazananlar burada https://forum.gamer.com.tr/konu/batihost-i7-4790k-32gb-ve-4-adet-i7-7700k-16gb-vds-veriyor.428590/#post-2380660
  20. batihost.com

batihost bedava domain dağıtıyor.

Kampanyamız bitti, kaçırmadıysanız tebrik ediyorum, toplamda 150 üstünde alan adı verdik. Umarım internet maceranıza bir katkımız olmuştur. Kaçırdıysanız bizi takip edin. Duyurularımızı bth.st/d adresinden yapıyoruz.
  21. batihost.com

150 Kişiye .shop uzantılı domain + hosting bedava (100mb disk, sınırsız trafik) yapmanız gerekenler 1. hesabınıza giriş yapın. 2. Sepet - BATIHOST.COM adresine gidin 3. aşağıdaki videoyu izleyerek alan adınızı alın. 4. promosyon kodu video içinde https://puu.sh/DI801/bf3b1ede9a.gif *...
  22. batihost.com

batihost bedava domain dağıtıyor.

150 Kişiye .shop uzantılı domain + hosting bedava (100mb disk, sınırsız trafik) yapmanız gerekenler 1. hesabınıza giriş yapın. 2. Sepet - BATIHOST.COM adresine gidin 3. aşağıdaki videoyu izleyerek alan adınızı alın. 4. promosyon kodu video içinde https://puu.sh/DI801/bf3b1ede9a.gif *...
  23. batihost.com

discord sunucumuzda yeni yaptığımız tatil kampanyasına ait duyuruyu okuyabilirsiniz. http://bth.st/discord herkese iyi tatiller.
  24. batihost.com

batihost bayramda 500 TL kredi dağıtıyor.

Küslerle barışma zamanı, discord id nedir?