Arama sonuçlarınız

1. Bertan Taşkıran

Sen kimsindir yeğenim

Sen kimsindir yeğenim
  2. Bertan Taşkıran

Goodbye My Friends.

Haksızlık dolu dostum, yöneticilerin büyük payı var bunda. Mesajımı silecekler de gören görsün ;)
  3. Bertan Taşkıran

Alacağım Laptop hakkında Soru

Bu fiyata paşa gibi bir masaüstü toplarsın, fiyatın zaten %40'ı Monster markası.
  4. Bertan Taşkıran

Teşekkürler!

Teşekkürler!
  5. Bertan Taşkıran

DragonSky |1.8.x | Normal Ama Eğlenceli Skyblock! (OP DEĞİLDİR)

Yapılar vasat, konu düzeni yetersiz. Yine sıradan bir sunucu. 2/10
  6. Bertan Taşkıran

NeonNetwork | Askeri Rütbe Sistemi | Ozel Edit Sistem | Kasa Sitemi | 1.8X

Yapılar çok iyi sayılmaz ancak konu tasarımına emek verilmiş. 2/10
  7. Bertan Taşkıran

LastLegend Survival Server 1.8.8 | lastlegend.nitrado.net| Efsaneye Sende Katıl!!

Sıradan yapılar, sıradan eklentiler. Belki konu tasarımı bir tık. 2/10
  8. Bertan Taşkıran

OSYCraft Zindan - Faction Server 1.9.x-1.10-1.11

Farklı birşeyler denenmeye çalışılmış, başarılı da sayılır bu konuda. Fikir güzel ancak geliştirilmesi lazım. Yapılar bence yeterli sayılmaz. Konunun videolar ile desteklenmesi hoş olmuş. 3/10
  9. Bertan Taşkıran

| HELOES CRAFT | KIŞ GÜNCELLEMESİ | SİTEDEN KAYIT | SKYFACTİON | 1.8.X |

Konu tasarımı yeterli denebilecek düzeyde, ancak yapılar ve eklentiler çok sıradan. Sunucunun bir konsepti yok. 2/10
  10. Bertan Taşkıran

WorldGard.batihost.com|Yeni SkyBlock Server| 5 Farklı Şans İtemi

Yapılar belki bir tık, ancak eklentiler olsun, konu tasarımı olsun çok vasat duruyor. 1/10
  11. Bertan Taşkıran

Reklam nerde verilir?

Bu foruma vermeni kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eskiden çok kullanıcı varken reklam verenler çok olurdu ama şu an neredeyse bomboş. Belki 1-2 sene önce olsaydı çok verim alırdın.
  12. Bertan Taşkıran

Gamer: Minecraft Skin Oylaması.

2 ve 6 güzel, ancak 6 bence okul temasına daha uygun.
  13. Bertan Taşkıran

paypal ile spigottan plugin almak

Valla ben de ispanyol kimliğimle paşa paşa kullanabiliyorum paypal'ı.
  14. Bertan Taşkıran

LostOnline • Hayatta Kalma Sunucusu • %100 Emek • IP: lostonline.mcsunucum.net • 1.9

Demekki 4 veya 5 puanı fikrimce hakkeden sunucu yok. Şuana kadar 3-4 kere 5 ve 6 puan vermişliğim var, belki biraz araştırmayla bulabilirsin.
  15. Bertan Taşkıran

Reptile NETWORK || KLASIK, RUTBESIZ FACTION! || OTO Satış || EDİT || TILSIMLAR || TABELA ENCH

Sadece konu tasarımlarını karşılaştırıp oku, zaten farkı anlaman için sunucuya bile girmene gerek kalmayacak.
  16. Bertan Taşkıran

Konuyu biraz incelersen nedenini görürsün. Bir sunucunun satışta olup olmadığı onu iyi veya kötü...

Konuyu biraz incelersen nedenini görürsün. Bir sunucunun satışta olup olmadığı onu iyi veya kötü yapmaz. Geçenlerde yabancı bir forumda 2000 online'ı olan bir sunucunun 75.000$'a satıldığını gördüm.
  17. Bertan Taşkıran

KONU KILIT

Önce farklı bir şeyler yapılmaya çalışılmış, konu tasarımı da yeterli sayılabilir, bir logo eklenseydi daha hoş olurdu. Genel itibariyle yine sıradan duruyor. 3/10
  18. Bertan Taşkıran

Öncelikle güldüğümü söylemeden edemem. Herşeyin başı sadece "sende" olan lag ve sunucunun...

Öncelikle güldüğümü söylemeden edemem. Herşeyin başı sadece "sende" olan lag ve sunucunun zorluklarından biri olan bu özelliğe 2 puan vermen, geriye kalan unique köylü dövüşünden websitesi, %100 custom market sistemine kadar olan bölümü hiçe sayman, senin sunucuları eleştirebilecek seviyede...
  19. Bertan Taşkıran

Play.AtinaSaga.Net | 1.8.+ | 16 GB RAM +80 ONLINE | KALİTE BURADA YA SEN NERDESİN ARAMIZA KATILSANA

Övünmek gibi olmasın ama forumda "poteyto" veya "craftolia" diye aratırsan neden bütün sunuculara 2-3 puan verdiğimi göreceksin. Beğeniyorlar dediğin 9-10 yaşında çocuklar yani, sökmez :)
  20. Bertan Taşkıran

Play.AtinaSaga.Net | 1.8.+ | 16 GB RAM +80 ONLINE | KALİTE BURADA YA SEN NERDESİN ARAMIZA KATILSANA

Ne yapıların, ne konu tasarımın ne de eklentilerin fark yarattığı bir sunucu daha. Diğer sunuculardan farksız. 2/10
  21. Bertan Taşkıran

yoo skype ne ya nece o

yoo skype ne ya nece o
  22. Bertan Taşkıran

abi yeniyim ben skypem ne

abi yeniyim ben skypem ne
  23. Bertan Taşkıran

ben istyom pulginciyim werledot ve worlgaurt biliyom fektın ve lapis yapabiliyom yaş 13 alırmısn...

ben istyom pulginciyim werledot ve worlgaurt biliyom fektın ve lapis yapabiliyom yaş 13 alırmısn lutfn
  24. Bertan Taşkıran

Premium Hesap

Kim premium hesabını versin ki? Gidip banlatma ihtimalin yüksek yani, parasını da vereceğin yok yani. Sana tavsiyem okul harçlığını falan biriktir, çek altına bir ininal kart, al premiumunu.
  25. Bertan Taşkıran

1.7 - 1.8 | 16 GB Ram | 82 Slot | Katil Listesi Yenilendi! | Play.GraveGuard.Net

Konu tasarım şablonları ve ismi dışında hiçbir artsı olmayan bir sunucu daha. Sıradan. 2/10