Arama sonuçlarınız

1. DirenCan

10 parmak yarışması

Dakikada 92 doğru kelime 0 hata. https://10fastfingers.com/typing-test/turkish hodri meydan :D
  2. DirenCan

13 mbps İndirme hızı/ Donmalı video

Speed test sonuçlarım Şu şekildedir. Video izler iken (720 p kalitede ) Videonun dolma hızı çok yavaş. VK den izliyorum sorar iseniz. Aynı zamanda oyunlarda Da 120-170 arası ping alıyorum( ki rahatsız edici düzeyde). Müşteri hizmetlerini aradığımda bana adım adım DNS mi değiştirttiler. (...
  3. DirenCan

Satın aldığım Joypara' yı Satabilir miyim ?

Yetkililere not : Selam. Arkadaşlar şöyle bir durum var ki elime istemsizce 80.000 JoyPara geçti ve Joygame hesabımda halen duruyor. Sorum şu ki Ben satın almış olduğum Joyparayı Hesap ile birlikte veya farklı bir şekilde( bir site üzerinden,Özel olarak) satabilir miyim ? satacak...
  4. DirenCan

Savaş - ''Arkadaşlarını kurtar'' Şıklı Test / oyun.

Test boyunca Şarkımızı açık tutarsak daha keyifli olur. ... Birden ayıldın, yüksek ve ardı arkası kesilmeyen sesler, yüzüne uçuşan toprak parçaları, bir çatışmanın ortasında idin.. 3 arkadaşın ile...
  5. DirenCan

Büyük mesaj

Her yerde karşımıza çıkan ablamızın vermeye çalıştığı mesaj çözüldü. şöyle izleyiniz.
  6. DirenCan

Arena / Hub Spawn [Colere]

Bir sunucu için yaptığım/yapmaya devam ettiğim yerler. Hayırlısı ile yakında sunucular kısmında da görürsünüz sunucuyu. neyse şöyle bırakalım ; hangisi spawn hangisi arena diyecek iseniz, fark etmez :/
  7. DirenCan

Sabaku no Gaara

Helo . Gedo mazo da yapıyorum bitince atarım.
  8. DirenCan

DirenCan>Colere/Öz geçmiş Ve Yapı Derlemelerim-Hub/skyblock/survival

Merhabalar, Adım Diren Can , 15 yaşındayım ve Güzel sanatlar'da resim bölümü öğrencisiyim. Her ne kadar çevrem olsa da, Kendimi tanıtmak istediğim yeni arkadaşlarımız var. Bu konuda Şimdiye kadar yaptıklarımı derledim diyebiliriz. Bir nevi Öz Geçmişim oldu. Açtığım...
  9. DirenCan

DirenCan[COLERE] Old City Center

Selam .-. bambaşka bir amaç ile başlayıp şu şekilde bitirdiğim çalışma , çok daha değiştirmeyi planlıyorum şimdilik. ahanda şudur ; fotoğraflar yenilendi - artık daha parlak .-. (sonuncusu kalsın güzel duruyor .-. ] açıkçası şimdiye kadar en çok beğendiğim çalışmalarımdan...
  10. DirenCan

John's church [Diren Can- Colere ]

kendi adımı verdim .d bayadır bir şeyler eklemiyorum geçenlerde 2 3 konu gördüm de heveslendim yaptım. şöyle bir görüntü çıktı ortaya. şöyle bir şey var ki , paylaştığım ilk yapıdan bir parça söküp buraya taktım :D bir yüzü bağımsız olabilir. olsun. Agacın ne kadar kutsal durduğunun...
  11. DirenCan

Onun adı Falan her lafı Yalan

konu kaldırabiliyor muyduk yav.
  12. DirenCan

Adil kullanım Kotası şeysi

ttnet online işlem merkezine girerek kendi kotanızı ve kullandığınız neti görebilirsiniz. şu an ki durumum ay başında yaptığım 10 gb lik indirme yüzünden tam 50.22 Gb kullanmışım. internet geldi gelmesine de hayrını göremedik okul ve yoğunluk arasında az biraz vakit ayırabildim. o vakit te de...
  13. DirenCan

İnternetimi sömürüyorlar mı ?

Modemi yeni açtığımda hiçbir sorun yok sağlam şekilde az ping ile oyunumu oynuyorum ama ÇATTT belirli sürelerde ping tavan yapıyor ''700-500 e varabiliyor''. ben de dedim ki acaba birileri netime bağlı mı acaba. gittim 2 3 program araştırdım ahanda şunları buldum. who is on my wifi ccgetmac...
  14. DirenCan

Az önce geliştirdiğim efsane teknik

Aceleci bir şekilde bakkala gidiyorsunuz ve birşeyler alıyorsunuz. tam parayı verecekken yere 10 kuruş atıyorsunuz(mümkünse masa altı bir yere). 1 tl mi düşürdüm diyip 1 tl ye birşeyler alıp ''acelem var siz ordan çıkartırsınız'' deyip dışarı çıkıyoruz. 90 kuruş kardayız.. ''tabiiki de 25...
  15. DirenCan

Ne kadar iyi tanıyorsun ?

http://tr.heroquizz.com/r/es0gqvxhtq Heroquizz adlı siteden kendi testinizi hazırlayın ('' arkadaşlarınız sizi ne kadar tanıyor'' adlı test) ve buraya atın. Benim test yukarda, 15/ kaç çektiğinizi yazın.
  16. DirenCan

Rush Map Çalışmam - DirenCan

hazır internet gelmiş iken şöyle bir çalışmamı atayım. bu da bekleme lobisi (ortadan deşilmiş te yandan çektim) .-.
  17. DirenCan

net geliyor

alt yapı tamam modemi takıyourz az sonra tebrik mesajlarını alalım
  18. DirenCan

Colere//-DirenCan Hub Spawn

aynı başlığı açmaktan sıkıldım yav. Önceki konuya uğrayan olmuştur belki bir sipariş için başlamıştım. yalan oldu bıraktım bir köşede geçti zaman. az önce fark ettim tamamladım. ahanda şudur : renderi bekleyemedim karıncalı çıktı .-. Skype adresim : live:naruto_diren :( @Majoras skywars...
  19. DirenCan

DirenCan-Faction Spawn Çalışmam [COLERE]

Yabancı bir arkadaşın isteğiyle başladım. Hala da devam ediyorum. Bitirdiğimde kendisine vereceğim burayı. Şimdilik şöyle görünüyor : .-.
  20. DirenCan

[DirenCan] SkyBlock spawn Çalışmam

*Hala internetim yok :( * ayın 15 i için bir şeyler söylediler ama hadi hayırlısı. * tek başıma oynarken aklıma gelen bir fikir üzerine başladığım çalışma, pek içime sinmedi, beğenmedim yani. bende eskilerden çöp yapıları kullandım. böyle bir şey çıktı. paylaşıyım dedim. ------ tek oyunculu...
  21. DirenCan

[COLERE] DirenCan- Bekleme Lobisi

Bekleme Lobisi Çalışmam ___________________________________________ __________________________________ -DirenCan bir sunucuya yaptığım bir bekleme lobisi, Bu tür...
  22. DirenCan

[Colere] Faction Spawn Çalışmam DirenCan

Singlede yaptığım 2. çalışma. büyük ihtimalle devamı da gelecek çünkü internetin geleceği yok . çok güzel açılardan çektiğimin farkındayım ._. Zaman ayırdığınız için teşekkürler
  23. DirenCan

Hadi görüşürüz

Forum öldü :P bir umut kalıyordum da üzgünüm çürüdü burası xd . 2 3 şey söyleyeyimde ; Uzun süredir gitmeyi planlıyordum (@Enderiatus senden hızlıyım asdas) Eski kitle git gide azalırken bir darbe de ben vurmak istedim xd Forum üyelerinden yönetime kadar batmış durumda(herkes üstüne...
  24. DirenCan

Konu dışı genel Sayılmayan mesajlar

selam. az önce destek sayfasına söyle bir mesaj gönderdim. ''konu dışı genel/forum oyunları gibi yaptığımız yorumların kayda geçmiyor olması hoş değil Sitede önde gelen üyeler yüksek mesaj puanları ile ön plana ve 'en çok yorum yapan üye' başlığı altında bulunacaktır.zamanını konu dışı...
  25. DirenCan

İnternetsiz 2 bilgisayardan minecraft oynama

Ethernet kablosu filan dediler ama ? mümkünmüdür anlatırmısınız