Arama sonuçlarınız

1. yigit36

Phasmophobia Tanıtım

Phasmophobia Tanıtım Selamlar. Bu konuda Phasmophobia adlı korku oyununu inceleyeceğim. Hayalet ile gerçek manada sesli iletişim kurabildiğimiz Phasmophobia, son zamanların en popüler ve en kaliteli korku oyunlarından biri. Oyunda birden fazla hayalet var. Amacımız, rastladığımız hayaletin...
  2. yigit36

Pacify Tanıtım

Pacify Tanıtım Selam değerli Forum Gamer üyeleri! Bugün sizlerle Pacify adlı oyunu ele alacağız. Pacify, son zamanların en popüler korku oyunlarından biridir. Arkadaşlarınla da oynayabileceğin, hatta puan kasarak kapışabileceğin bu oyunun fiyatı yalnızca 10,5 TL! Oyunumuzda 2 farklı mod...
  3. yigit36

Türk Yapımı Oyun Recontact London: Cyber Puzzle PC'ye Geliyor!

Türk Yapımı Oyun Recontact London: Cyber Puzzle PC'ye Geliyor! Selamlar. Bugün Recontact London: Cyber Puzzle adlı oyunu ele alacağız. Son günlerde Türk oyun yapımcıları hareketlenmiş durumda. Erzurum'dan sonra bir başka sevindiren haber bu sefer Recontact'ten geldi. İlk oyunu İstanbul'da...
  4. yigit36

Among Us Doktor Modu

Selam. Bugün Among Us Doktor Modunu inceleyeceğiz. Her geçen gün bir yenisini gördüğümüz modlar barındıran, 2020'nin en popüler oyunlarından biri olan Among Us oyununda, bugün gayet güzel ve yararlı bir mod olan Doktor Modunu ele alıyoruz. Bu mod sayesinde doktor seçilen eleman, ölü birini...
  5. yigit36

Among Us Şerif Modu

Among Us Şerif Modu Selamlar. 2020'nin en popüler oyunlarından biri olan Among Us, artık çeşitli mod kütüphanesine sahip. İleride daha birçok yeni mod göreceğimiz bu oyunda, bugün şerif modunu inceleyeceğiz. Şahsen bu mod, aslında oyunun kendisinde olması gereken bir mod. Garry's Mod Murder...
  6. yigit36

Xbox Series X ve Series S Fiyatlarında İndirim

Selamlar. Bugün, oyuncuları bir nebze sevindiren bir gelişme yaşandı. Yılbaşında %20'ye düşürülen gümrük vergisi sonunda kendini göstermeye başladı. Gamepass sistemiyle yüzlerce oyunu ucuz bir ücretle oynamamızı sağlayan XBOX Series X ve S'in fiyatı bugün itibarıyla yaklaşık 1000 TL indirildi...
  7. yigit36

Valorant Skye Özellikleri

Selamlar. Bu yazımızda Skye adlı karakteri anlatacağım. Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan VALORANT'a, oyunun üçüncü sezonunda Skye adlı karakter eklendi. Gerçek adı Emily olan Avustralya'lı bu karakter, diğer karakterler gibi eşsiz güçlere sahip. Sage gibi oyuncuları...
  8. yigit36

Ryte - The Eye of Atlantis İncelemesi

Selam. Bir VR oyunu incelemesiyle karşınızdayım. Orichalcum Pictures ve Ebim Studio tarafından geliştirilen Ryte - The Eye of Atlantis, yaklaşık 6 yıl süren çalışmalar neticesinde tamamlandı. Geliştirici ekibi, COVID-19 virüsü yüzünden oyunu birkaç kez ertelemek zorunda kaldı. Bizlerden özür...
  9. yigit36

Şoklardayım

Bu sayılar doğru mu cidden? Lucky Block nasıl 21 bin görüntülenmiş aklım almadı. Tekrar bi' heveslenmedim değil bunları görünce :demi:
  10. yigit36

Koskoca 6 yıl..

Evet selam içimi dökmeye geldim. Uzun zamandır uğramıyordum buraya. Şimdi bir gireyim dedim bir sürü madalya kazanmışım yıl madalyaları vs. cidden duygulandım. Zaman hızlı geçiyor. Gözümün önünden geçti tüm anılarım, dostluklarım, gördüğüm her alım formuna heyecanlı heyecanlı katılmalarım, para...
  11. yigit36

kapandı..

kapandı
  12. yigit36

kapalı

kapalı
  13. yigit36

kapandı

kapalı
  14. yigit36

kapalı

kapalı
  15. yigit36

Pluginer Aranıyor!

5 gb ramlı vds sunucuma pluginer aranıyor. OP Skyblock açacağım. IP: 84.54.14.212 dc: https://**********/qu25ysT
  16. yigit36

Sunucuma Builder arıyorum.

Buildi iyi olanlar gelsin. IP: 84.54.14.212
  17. yigit36

kapalı

-
  18. yigit36

Minecraft Kit Ayarlama

Minecraft Kit Ayarlama Merhabalar. Konuma hoş geldiniz. Bugün sizlere Minecraft'ta kit ayarlamayı göstereceğim. İlk olarak "Essentials" adlı plugini indirmemiz gerek. Aşağıdan pluginin orijinal sitesinden virüssüz bir şekilde indirebilirsiniz. Resimli Anlatım İlk olarak indirdiğimiz dosyayı...
  19. yigit36

Minecraft Efekt Plugini

Minecraft Efekt Plugini Konuma hoş geldiniz. Bugün sizlere SuperTrails adlı plugini inceleyeceğiz. SuperTrails Nedir ? SuperTrails; bir efekt pluginidir. Bu plugin sayesinde seçtiğiniz bir efekt ile karakterinizin etrafında efektler çıkar. İstediğinizi seçin! SuperTrails Komutları...
  20. yigit36

Minecraft Skor Tablosu Plugini

Minecraft Skor Tablosu Merhabalar. Konuma hoş geldiniz . Bugün sizlere Minecraft'daki skor tablosu pluginlerini ( Feather Board, Score Board, İnfo Board...) tanıtacağım. Skor Tablosu Nedir ? Skor tablosu, minecraft serverlarındaki vazgeçilmez bir plugindir. Bu plugin oyunun sağ bölümüne bir...
  21. yigit36

Minecraft Claim Plugini

Minecraft Claim Plugini Claim Nedir ? Ne işe yarar ? Claim özellikle survival sunucularda, oyunculara arsa belirlemeye yarayan bir plugindir. Bu plugin sayesinde oyuncular yaptığı evi, farmı vb. yapıları korumasını sağlar. Eline kazma küreği alıp bir köşeye sağ tıklayıp, o köşenin 10 blok...
  22. yigit36

Minecraft Komut Bloğu; Lucky Block Kodu

Minecraft Komut Bloğu ; Lucky Block Kodu Konuma hoş geldiniz. Bugün sizlere komut bloğu ile hiç mod kurmanıza gerek kalmadan sadece bir kod yardımıyla "Lucky Block" yapımını anlatacağım...
  23. yigit36

Minecraft Hazır Tablist

Minecraft Hazır Tablist Herkese merhaba. Öncelikle bir hatam olursa kusura bakmayın. Bu benim ilk konum. Tablist Nedir ? Konuma başlamadan önce size Tablist pluginini tanıtmak istiyorum. Tablist; TAB'a basınca çıkan menüyü değiştirmenize yarayan bir plugindir. Çok basit bir plugin olsa...
  24. yigit36

Server kapandı konu kilit

konu kilit
  25. yigit36

BATHOST SERVERİME REHBER VE REKLAMCI ARANIYOR !

BATHOST SERVERİME REHBER VE REKLAMCI ARANIYOR ! IP : dee.batihost.com