Arama sonuçlarınız

1. Ozi Başkan

play.HandMC.xyz - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada! [ NEW BUGÜN AÇILDI! ] +175 ONLİNE REKORU - HAND MC !

ÖNSÖZ EL ZANAAT ŞEHRİ olarak nitelendirdiğimiz HAND SURVİVAL hayatta kalma sunucusunun proje detaylarını sizlere giriş gelişme ve sonuç şeklinde bir makale yazısı düzenledik. Sunucumuzu özel kılmak ve farklılık yaratma isteğimiz sonucunda farklı sistemler inşa etmeye gayret gösterdik, oyun içi...
  2. Ozi Başkan

HANDMC - FACTİON sunucusuna MODERATÖR - REHBER ve BUİLDER alımları mevcuttur !

Merhaba! Yeni ekip arkadaşlarına sunucumuzu geliştirmek ve daha iyi bir oynanılabilirlik katmak adına kadromuza yeni kişiler dahil etmek istiyoruz! Bizimle çalışmak istermisiniz? Bizimle hangi alanlarda olmak istiyorsanız! Seçimizi yaparak başvuruyu doldurun lütfen! REHBER - BUİLDER - MODERATÖR...
  3. Ozi Başkan

HAND MC - Skripter alımlarımız mevcuttur, Ücretli veya Gönüllü ekibe katılmak isteyenler okusun!

Hayatta kalma survival sunucuları katagorileri arasında bulunan HandMC adlı sunucumuza, ücretli veya gönüllü olarak ekibimize katılacak olan, Skripter ekip arkadaşı arıyoruz ! Survival sunucumuzda çeşitli başarılar elde ettik, yeni sunucu olarak OpSkyblock sunucusu dahil etmeyi düşünüyoruz...
  4. Ozi Başkan

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

ÖNSÖZ EL ZANAAT ŞEHRİ olarak nitelendirdiğimiz HAND SURVİVAL hayatta kalma sunucusunun proje detaylarını sizlere giriş gelişme ve sonuç şeklinde bir makale yazısı düzenledik. Sunucumuzu özel kılmak ve farklılık yaratma isteğimiz sonucunda farklı sistemler inşa etmeye gayret gösterdik, oyun içi...
  5. Ozi Başkan

Konu yanlış yere açıldı silermisiniz.

Yanlış konu silebilirmisiniz.
  6. Ozi Başkan

DEV SURVİVAL | Skripter, Pluginer, Mimar ! | Bu alanlarda başarılı olanlar lütfen başvursun!

Merhaba, Öncelikle ben HandSurvival sunucusunun kurucusuyum, Sunucumda Skriptler, Pluginer ve Mimar alımı yapacağım! Öncelikle belirteyim, Oyun içi TAG'LAR oyuncularla birebirdir! Bu zamanla sizin bize güven kazanmanız sonucunda yetkiniz artmaktadır. Ayrıca' Sunucumuza alım yapmamız sunucumuzda...
  7. Ozi Başkan

DEV SURVİVAL | Yeni sistemler ile Doyasıya Macera, Doyasıya Eğlence! |Henüz geç kalmadın!

IP Adresi: pLay.HandSurvival.net Sürüm: 1.7 ve 1.8 sürümü'dür. Kapasite: 50 Ram: 12 Tür: Hayatta Kalma Hosting : Batihost.com Merhaba, Ben OziBaşkan, 2014'dün hevesi 2016'nın Profosyonelliği ile tekrardan yeniden ve yeniden Hand Survival adli Survival Sunucumu aktif hale getiriyorum, sizlerde...
  8. Ozi Başkan

HAND SURVİVAL| Doyasıya macera, doyasıya eğlence! | 1.7 ve 1.8 sürümü'dür. | YENİDEN AKTİF !!!

IP Adresi: pLay.HandSurvival.net Sürüm: 1.7 ve 1.8 sürümü'dür. Kapasite: 50 Ram: 12 Tür: Hayatta Kalma Hosting : Batihost.com Açılış ANI' 15:30 Start verildi, 14:00'da 70 ONLİNE ULAŞMIŞ OLDUK, Teşekkür ederiz. ÖN MAKALE ; Hand Survival 2014'nın verdiği hevesle 2016'ya taşıdığı...
  9. Ozi Başkan

İstiklâl-Hand | 1.7.x - 1.8.x | Hayatta Kalma Survival Sunucu | +50 ONLİNE | play.HandSurvival.net |

# Sunucu Bilgileri # IP Adresi : play.HandSurvival.net Oyun : Hayatta Kalma RAM : 16GB Version : 1.7 - 1.8 TS3 : ts3.handsurvival.net YUVA (SLOT) : 70 Merhaba ben OziBaşkan, Yıllardan Yıllar öncesi ozamanlar 2013 felandı heralde 1.6.4 olarak ARMACRAFT adıyla başladık. Ozamanlar tabi...
  10. Ozi Başkan

İstiklal MC > play.HandSurvival.net > Sıradışı olmak , cesaret ister ! > 1.7 | 1.8 > PVP KAPALI !

Sunucu Adresi : play.HandSurvival.net RAM : 4 GB TS3 : Yakında SİTE : Yakında Slot : 42 (Yoğunluga göre artar) Merhaba ben OziBaşkan , Yıllardan Yıllar öncesi ozamanlar 2013 felandı heralde 1.6.4 olarak ARMACRAFT adıyla başladık. Ozamanlar tabi slotumuz felan 15'di ve ozamanlar...
  11. Ozi Başkan

Classion^ EN YAKIN ZAMANDA HİZMETİNİZDE'

IP Adresi: Play.HandSurvival.Net Sürüm: 1.7 ve 1.8 sürümü'dür. Kapasite: 82 Tür: Hayatta Kalma Rekorumuz 82^DİR ama foto alınamamıştır bu burda kalsın :) Amacımız Türkiyedeki Bütün Survival Serverdeki Eksikleri Tamamlayıp , Türkiyede 1.Konuma Gelmek İçin Bu Sunucuyu Açtık. Sunucuyu Açarken...
  12. Ozi Başkan

HS > | Başvuru Formu içerde | Builder + Skriptci + Pluginer + Moderatör + Admin + HileTespit -->

Selamun ALEYKÜM ! Arkadaşlar Konu başlıgında belirttigim gibi sunucumu düzene sokmak ve disiplinli bir sunucu haline getirmek için kişilikli , olgun , bilinçli bir ekip ile hareket etmek istiyorum, Alınacak YETKİLİLER LİSTESİ; Rehber Reklamci Youtuber Skriptci Builder HileTespit Admin Pluginer...
  13. Ozi Başkan

HAND SURVİVAL > | Doyasıya macera, doyasıya eğlence! | 1.7 ve 1.8 sürümü'dür.

Merhaba, IP : PLAY.HandSurvival.NET Kapasite : 64 / RAM : 16 Website : Yakında ! TS3 : Yakında ! Facebook : https://www.facebook.com/groups/MinecraftDeepSurvival/ Skype : deepfreeze447 Sürüm: 1.7 / 1.8 (önerilir 1.7.2) Hakkımızda Türkiyedeki Bütün Survival Serverdeki Eksikleri Tamamlayıp ...
  14. Ozi Başkan

Minecraft'ta Kız Nasıl Tavlanır ! (Minecraf Türk Filmi) / Realde Denemeyiniz.

Selamun Aleyküm ! Arkadaşlar Kanalımızda Minecraft Filmi Üzerine kurgular , Skeçler oluşturmaya başladık. İlk videomuz Adına videomuza 1 Like atarmısın ? Haa, bide abone olsan enfess olur. İlk videomuz ve İlk deneyimimiz adına sizce nasıl bir başlangıç olmuş Eleştirilere açığız ...
  15. Ozi Başkan

Neon PVP > | AMANSIZ PVP | Hile Koruması , 1 VS 1 , Turnuva | +35 ONLİNE ! | 1.7.X - 1.8.X

NEON NETWORK ! IP : NeonNetwork.nitrado.net Kapasite : 42 / RAM : 4 Website : Yakında ! TS3 : Yakında ! Facebook : https://www.facebook.com/groups/MinecraftDeepSurvival/ Skype : deepfreeze447 Sürüm : 1.7 / 1.8 (önerilir 1.7.2) SİSTEMLERİMİZ ! #- 1 vs 1 -# #- 4 BİOME -# #- PUAN SİSTEMİ...
  16. Ozi Başkan

PVP Sunucusu Açıyorum - Önerisi olan varmı...

Selamın Aleyküm ! Beyler PVP Serveri açıyorum (KİT PVP) Sunucuyu degişeme uğratacak veya farklı kılıcak aklınızda Fikri olan , veyahut önerdiginiz plugin skript vs. Varmı ? İYİ FORUMLAR.
  17. Ozi Başkan

ARMA CRAFT > | Tank gibi Chat Koruyacak Rehber | Skript + Builder + Reklam + Youtuber | başvur...

Merhaba, Sunucu IP : PLAY.HANDSURVİVAL.NET Sunucuda'ki yetkili alımları : Rehber, Skript, Builder, Youtuber (yenieklendi) Neden burda arıyorum ! derseniz eğer sunucuda birçok kez duyuru geçtim 50 kişi olmasına rağmen istedigim gibi, Online süresi fazla, Türkçe dikkatli kullanan, en ufak argo...
  18. Ozi Başkan

ARMA CRAFT > | Server Tanıtım + Vip Çekilişi | Videosu > Başlangıç için sizce nasıl ?

Selamlar ! Arkadaşlar kanalı sıfırladım 6 aydır aktif degildi tekrardan başladım 3 bin ' den 2 bin ' e kadar düşmüşüm. Tekrardan aktif tutucam inşallah. Abone olun Like atın Teşekkürler İYİ FORUMLAR.
  19. Ozi Başkan

ARMA CRAFT | Doyasıya macera, doyasıya eğlence! | SIFIRLANDI ! İlk gün PVP kapalıdır! +65 ONLİNE !

Sunucu İP ADRESİ ; ArmaCraft.Nitrado.net #-Versiyon-# 1.7 - 1.8 (1.7.2 Önerilir.) #-Lokasyon-# Türkiye #-Kapasite - RAM-# ...70 Slots 14 GB RAM... #- İletişim veya Sosyal Medya Grup Adresleri-# deepfreeze447 - silobaba2121 https://www.facebook.com/groups/MinecraftDeepSurvival Sunucumuz...
  20. Ozi Başkan

(TASARIM) Banner ve İcon tasarımı yaptırılacak, Profosyonel kişiler içeri, Ücretli Çalışabilirsiniz.

Selamun Aleyküm Forum Ailesi, Geçtigimiz günlerde açtıgımız survival sunucumuzun cumartesi'ye doğru forumda reklamı verilecektir. Bizde bu reklamımızın göz büyülemesini ve dikkat çekmesini istiyoruz... Bizde forum'da Tasarımcı bulabilecegimizi düşündük, Bize forum kurallarına göre bi banner...
  21. Ozi Başkan

Çözüldü.

Çözüldü Teşekkür ederim.
  22. Ozi Başkan

Bot saldırısı yiyorum !

Merhaba arkadaşlar, hemen lafı uzatmadan konu olaya dalıyorum Benim sunucum'a çok fena BOT saldırı var bunu bi' türlü engelliyemedim. Sunucum Nitrado 14 gb ram var ama iş görmüyor anti bot antibot ultra proxy işlemiyor Lobi fake lobby hiç biri işlev etmiyor. BOTLARI bi' türlü engelliyemedim...
  23. Ozi Başkan

>Deep Survival / Alım başvuru formu... (Pluginer,Skriptci,Java,Reklamci,Builder)

Alınacaklar Listesi : Pluginer , Skriptci , Java Uzmanı , Reklamci, Builder İsim ve Soy isim : Yaşınız : Hangi Katogaride yer almak istiyorsunuz : Deneyiminiz : Günlük online süresiniz : Yaptığınız bir yapı veya inşa resmi (Builder başvurusu için gerekli) : Şu ana kadar Kodladıgınız Örnek bi...
  24. Ozi Başkan

[ Çakma Lobi ] Hakkında Bilgisi Olanlar İçeri Lütfen...

Selamlar Arkadaşlar Sunucuma son zamanlarda çok fazla kez saldırı yaşadıgımdan bir kaçına önlem amaçlı Çakma Lobby yapacağım. Daha hiç denemedim yanlış olsun istemiyorum bilgisi olan arkadaşlar bana lütfen alttaki skypeden ulaşsınlar. Skype silobaba2121 Prensibimiz Olan Kaliteli Oyun Sunmak.
  25. Ozi Başkan

[ Sunuculara Ağır Saldırı ]

Selamun Aleyküm ! Dün sunucuma ağır bi saldırı yaşadım Deep Survival adlı sunucumun açılış gününü mahfetdiler sunucum 52 de 52 fullenince bi saldırı yaşadım herkes tek tek atılıyor birden server closed deyip server kapanıyor LAG GİRMEDEN BİRDEN KAPANIYOR BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR...