Arama sonuçlarınız

1. arda753

Nvidia GT840M 2GB Ddr3 Shader Görüntü Bozukluğu ?

Merhaba arkadaşlar. Shader pack kullanırken siyah siyah karıncalanma gibi bir şey oluyor. Sorunun düzelmesi için ne yapmamız gerek ? Eğer gerekirse pc özellikleri: İntel Core i5 4200u 4gb ram nvidia gt840m 2 gb windows 8.1
  2. arda753

Uygun Fiyata Notebook Arayanlar!-Tavsiye-1750 TL- Nvidia Geforce GTX850M

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10039 Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir bilgisayar, tüm oyunları high/ultra oynarsınız. :) Asus da çabası :D İntel Core i5 4200H 2.8 GHz / Turbo Boost ile 3.4 GHz 4GB DDR3L düşük voltaj ram / ( İsterseniz 8 gb modeli de var. Fiyat artıyor ama. )...
  3. arda753

Okulun İlk Günü Nasıl Geçti?

Okuldaki ilk gününüz nasıl geçti? Benim hüzünlü geçti, yaz tatili bitti diye. :(
  4. arda753

Minecraft crash hatası veriyor hata raporu içeride

Arkadaşlar bu sabah oyuna gireyim dedim, hemen crash verdi. Sizce sorun ne olabilir? :( ---- Minecraft Crash Report ---- // Would you like a cupcake? Time: 30.07.2014 10:22 Description: Starting integrated server java.lang.ExceptionInInitializerError at...
  5. arda753

Minecraft 1.7.2 Optifine sorunu

Arkadaşlar optifine yükledim. Oyuna giriyorum fakat 2-3 saniye sonra launcher ekranına atıyor. Bu sorunun çözümü varmı?
  6. arda753

Minecraft hangi bileşene yüklenir?Ekran Kartı,İşlemci,Ram?

Arkadaşlar soru başlıkta gördüğümüz gibi minecraft ağırlıklı olarak neyi kastırır bilgisayarda